Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie
Polecają nas najlepsze czasopisma:

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie
Wybierz produkt i poznaj jego cechy

Druk na Plexi

Nowoczesne, eleganckie, stylowe - tak można określić obrazy na plexi (bezpośredni druk uv na plexi). Zdjęcie na plexi to dekoracje często używane w mieszkaniu oraz biurach. Są lekkie, mają niesamowitą głębie kolorów oraz efekt połysku! Nowoczesne obrazy do dekoracji pomieszeń oraz do wykorzystania na zewnątrz jako forma dekoru lub reklamy. Tworzywo jest bezbarwne i sztywne. Nadruk wykonany jest od strony wewnętrznej, im grubsza płyta plexi tym efekt jest bardziej imponujący. Obrazy plexi również wykorzystuje się do podświetleń np. taśmą LED. Krawędź plexi jest oszlifowana.

Plexi HD pełen zadruk - grubość 3 / 5 / 10 mm

Pełno kolorowy druk (full color = paleta kolorów + biały poddruk) na plexi (pleksi glass, pmma) w technologi UV. Taka forma obrazów jest nowością na rynku światowym w dekoracjach. Bezpośredni nadruk UV na plexi gwarantuje najwyższą głębię kolorów, a połysk samej płyty plexi dodaje elegancji i stylu. Wydruk można zamówić dodatkowo z eleganckimi stalowymi dystansami. Do produkcji używamy najlepszej jakości plexi dostępnej w Polsce.

Plexi HD do podświetleń - grubość 3 / 5 / 10 mm

Pełno kolorowy druk trzy warstwowy (paleta kolorów + biały poddruk + paleta kolorów) na plexi w technologi UV. Nadruk ten charakteryzuje się dużym nasyceniem kolorów podczas zastosowania podświetlenia. Plexi stosowana do podświetleń jest nowością na rynku światowym w dekoracjach. Bezpośredni nadruk UV na plexi gwarantuje najwyższą głębię kolorów, a połysk samej płyty plexi dodaje elegancji i stylu. Wydruk można zamówić dodatkowo z eleganckimi stalowymi dystansami. Do produkcji używamy najlepszej jakości plexi dostępnej w Polsce.

Plexi HD transparent - grubość 3 / 5 / 10 mm

Druk transparentny (tylko paleta kolorów cmyk) na plexi w technologi UV. Taka forma obrazów jest nowością na rynku światowym w dekoracjach. Bezpośredni nadruk UV na plexi gwarantuje najwyższą głębię kolorów, a połysk samej płyty plexi dodaje elegancji i stylu. Wydruk można zamówić dodatkowo z eleganckimi stalowymi dystansami. Obraz jest pół przezroczysty. Do produkcji używamy najlepszej jakości plexi dostępnej w Polsce.

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: