Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Przeczytaj co piszą o nas nasi klienci  KLIKNIJ

Polecają nas najlepsze czasopisma:

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Obrazy pleksi z nadrukiem do pizzerii

Jest to idealny wybór dla wszystkich osób ceniących sobie wysokiej jakości grafiki, które mogą zawisnąć nie tylko w biurach i domach, ale także w pizzeriach. To doskonałe połączenie, które nie tylko posłuży jako artykuł dekoracyjny, ale także plansza reklamowa lub informacyjna. Obrazy z nadrukiem plexi są łatwe w montażu i zostały wykonane z materiału typu plexiglas, na który nadrukowywany jest obraz w technice druku UV. Pozwala to uzyskać odpowiednią głębię zdjęcia oraz nasycenie kolorów, zgodne z jakością fotografii znajdujących się w naszej bazie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą prac, do wyboru na naszej stronie.

 • nr 243322463
 • nr 244361379
 • nr 260810512
 • nr 83212850
 • nr 128848480
 • nr 127459201
 • nr 107609815
 • nr 248220561
 • nr 107609616
 • nr 16603573
 • nr 15155593
 • nr 22209197
 • nr 190255334
 • nr 260131737
 • nr 220639944
 • nr 133398517
 • nr 255573239
 • nr 244634424
 • nr 220365180
 • nr 254865492

Pizza na obrazie z nadrukiem

Żadna pizzeria nie może się obyć bez motywów i dekoracji typowo włoskich, które zapewnią odpowiednią atmosferę oraz sprawią, że klientowi zacznie cieknąć ślinka na sam widok pizzy na zdjęciu. W ofercie naszego sklepu znajduje się naprawdę bogata oferta zdjęć z pięknymi malowniczymi włoskimi widokami miasteczek lub kawiarenek, które zapewnią każdemu lokalowi odpowiedni klimat do pałaszowania smacznych wytworów włoskiej kuchni. Można też wybrać planszę ze zdjęciami różnego rodzaju pizz oraz ludzi, którzy z radością oddają się jedzeniu trójkątnych kawałków ciasta. Te i inne motywy włoskie, znajdujące się w specjalnie przeznaczonej zakładce Plexi/Pleksi- Pizzeria, to świetny sposób na uzupełnienie dekoracji w lokalu, który w jasny sposób zakomunikuje każdemu, że właśnie tu podawane są najlepsze dania rodem z Półwyspu Apenińskiego. Obrazy z nadrukiem z motywem pizzy to elegancki i prosty sposób na zapełnienie przestrzeni, które przysłużyć może również jako świetna reklama. Kto nie lubi siedzieć w dobrze przystrojonej restauracji? Przecież je się nie tylko ustami, ale i oczami.

Indywidualne podejście do zamówienia

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu każdy obraz, mimo użycia tego samego zdjęcia, może mieć kompletnie inny odbiór. Dlatego będziemy potrzebowali kilku ważnych informacji, które pomogą w stworzeniu idealnego obrazu z pleksi z nadrukiem do pizzerii. Możliwe jest wykorzystanie zdjęcia własnego autorstwa. Wystarczy kliknąć opcję "załaduj zdjęcie", która znajduje się na czarnym pasku menu. Po wyborze odpowiedniej grafiki trzeba podać wymagane wymiary w centymetrach, a także rodzaj podkładu, na jakim ma się znaleźć druk UV. Im podkład jest grubszy, tym bardziej rośnie jego wytrzymałość. Głębia kolorów i połysk mogą się różnić w zależności od wersji materiału. Opcja kadrowania dowolnego obszaru zdjęcia pozwala na całkowicie zindywidualizowane podejście do swojego zamówienia. Po dobraniu odpowiednich parametrów obrazu wkraczamy już my, wykonując wszystko zgodnie z przesłanymi do nas informacjami. Skończony obraz z nadrukiem przesyłamy kurierem już po kilku dniach.

Wszystkie zalety obrazu z pleksi do pizzeri

Jedną z największych zalet obrazów wykonanych z plexiglasu jest stopień nasycenia kolorów oraz głębi, które są zbliżone do oryginalnego zdjęcia. Tego typu artykuły dekoracyjne w łatwy sposób można zawiesić na każdej ścianie w pizzeri. Montaż odbywa się tak samo, jak w przypadku antyram i zwykłych obrazów. Grubość szkła pleksi można dobrać według własnego uznania. Warto wspomnieć o elastyczności i wysokiej odporności tego materiału. Dzięki swojej wytrzymałości obraz zawisnąć może nawet w bardzo wilgotnych oraz zaparowanych pomieszczeniach. W przypadku zabrudzenia wystarczy użyć tylko lekko wilgotnej szmatki, która skutecznie usunie cały brud, jaki osadził się na szkle akrylowym. Zapraszamy do zakupu obrazów z nadrukiem do pizzeri w naszym sklepie, które polecają znani dekoratorzy. Łatwość montażu oraz indywidualne podejście do doboru wymiarów, a także kompozycji sprawia, że jest to bardzo eleganckie i nowoczesne rozwiązanie. Sprawdzi się ono idealnie w każdym lokalu serwującym włoskie dania. Bogata oferta pozwoli każdemu na wybór idealnego zdjęcia. Życzmy udanych zakupów w naszym sklepie internetowym!

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: