druk z twojego zdjęcia

Folia samoprzylepna

Polecane kategorie zdjęć

Folie samoprzylepne

Folia to uniwersalna ozdoba nie tylko ścian, ale również mebli i sprzętów AGD. Folia samoprzylepna to znacznie tańsza alternatywa na ożywienie wnętrza i odnowienie zniszczonych szafek, niż zakup nowych. Zastąpić może płytki ceramiczne na ścianie w kuchni, zamaskować niedoskonałości na powierzchniach w salonie, sypialni i pokoju dziecka.

Gdzie można stosować folię samoprzylepną?

Folię można stosować wewnątrz i na zewnątrz budynku, jest odporna na niekorzystny wpływ promieniowania UV i wilgoci. Folie samoprzylepne sprawdzą się zarówno jako oryginalna dekoracja wnętrza, jak też efektowna reklama witryn sklepowych.

Posiadamy bardzo szeroki wybór folii – nie wszystkie są dostępne na stronie sklepu internetowego – jeżeli posiadasz pomysł na niestandardową realizację, zwróć się do nas, a nasi specjaliści dobiorą odpowiedni rodzaj materiału do Twojego pomysłu.

Technologia wykonania druku na folii oraz rodzaje folii samoprzylepnych

Wszystkie matowe folie samoprzylepne drukujemy w technologii EFI VUTEK 32PRO+ HIGH QUALITY - jest to technologia bezwonnego, bezpiecznego druku światłoutwardzalnego.

Powłoka jest trwała, zmywalna i nie wymaga laminowania. Pod światło, druk uzyskuje efekt delikatnej satyny.

Folie błyszczące, drukujemy na żywicznym ploterze Eco Solventowym firmy Roland - druk jest bezpieczny i ekologiczny, co możemy potwierdzić certyfikatami. Dla wydruków bardziej narażonych na czynniki takie jak woda czy promieniowanie UV zalecamy laminowanie wydruków w technologii Eco Solvent.

Nasze folie samoprzylepne można wykorzystać do dekoracji ścian, płyt, mebli, sprzętu AGD (np. folia ozdobna na lodówkę, folia ozdobna na pralkę), wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz np. w celu wykonania reklamy na witrynach szklanych. Oferujemy szeroką gamę folii - jeżeli czegoś nie ma na stronie - proszę pytać.

Folia Samoprzylepna Mat

Wysokiej jakości matowa folia z bardzo dobrym klejem. Po oddzieleniu folii od papieru bezpośrednio aplikujemy ją na powierzchnię. Folia jest stosunkowo cienka.

Zalecamy montaż na gładkich powierzchniach tj.: ściana, płyta meblowa, szkło, blacha, metal, drzwi. Folia samoprzylepna jest odporna na warunki atmosferyczne.

Folia Samoprzylepna Błysk

Błyszcząca folia samoprzylepna z laminatem i bardzo dobrym klejem. Po oddzieleniu folii od papieru, bezpośrednio aplikujemy ją na powierzchnię. Folia samoprzylepna błysk jest stosunkowo cienka.

Zalecamy montaż na gładkich powierzchniach tj.: ściana, płyta meblowa, szkło, blacha, metal, drzwi. Folia samoprzylepna błysk jest odporna na warunki atmosferyczne.

Folia transparentna

Zadruk na folii transparentnej (przeźroczystej) widoczny jest po obu stronach materiału i jest półprzeźroczysty. Nie zawiera koloru białego. Widać go podobnie zarówno od strony kleju, jak i od strony zadruku.

Świetnie się sprawdzi np. na szyby, które mają nie zatrzymywać 100% światła. To ile światła przeniknie przez taki wydruk, zależy od tego jak ciemne są kolory wybranego wzoru. Czym ciemniejsze kolory, tym folia zatrzymuje więcej światła i jest w mniejszym stopniu przeźroczysta.

Folia transparentna podklejona

Folia z wydrukiem pełno kolorowym o powierzchni matowej. Druk wykonywany jest w poziomym odbiciu lustrzanym, a następnie laminowany kolorem białym. Dzięki temu uzyskujemy efekt widoczności druku tylko od strony kleju. Od drugiej strony, folia jest jednolicie biała. Folia wykonana w tej technologii zapewnia całkowite zaciemnienie. Wykorzystana na witrynach sklepowych, umożliwia montaż od wewnątrz – podczas gdy wydruk będzie widoczny od zewnętrznej strony, dzięki czemu uzyskujemy większą trwałość aplikacji.

Folia One Way Vision

Folia posiada dziurkowaną perforację. Widoczność od wewnętrznej strony pomieszczenia ograniczona jest do 70%, natomiast od strony zewnętrznej widać wyraźnie kolorowy nadruk.

Folia samoprzylepna One Way Vision idealnie sprawdza się jako dekoracja szklanych witryn i drzwi oraz szyb m.in. w pojazdach. Przepuszcza częściowo promieniowanie słoneczne – dla zwiększenia trwałości, może być na życzenie pokryta laminatem płynnym.

Folia Easy DOT- łatwy montaż

Materiał posiada dedykowany klej DOT, który umożliwia bardzo łatwą aplikację bez pęcherzy powietrza oraz ewentualne przeniesienie dekoru w inne miejsce bez utraty właściwości klejących folii. Wykończenie matowe o grubości 100 µm.

W razie błędnej aplikacji folia daje możliwość demontażu i montażu raz jeszcze. Samoprzylepna folia Easy DOT jest elastyczna, łatwa w aplikacji na proste oraz lekko zakrzywione powierzchnie.

Folia szroniona (mrożona)

Elegancka folia samoprzylepna stosowana na szyby dla uzyskania efektu oszronienia lub nadania efektu piaskowania.

Stosowana w szczególności do dekoracji witryn i przeszklonych drzwi. Folia szroniona może być zadrukowana lub wycinana ploterowo.

 

OPINIE