Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

NEW WEEK -30% NA WSZYSTKO

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Szklany panel świetlny Sky Light

Sky Light to energooszczędna płyta oświetleniowa, przeznaczone do montażu ściennego lub sufitowego, przedstawiająca obraz LED generowany na powierzchni panelu. Każda taka instalacja tworzona jest przez nas na bezpośrednie zamówienie, w związku z czym możliwa jest jej personalizacja, pod kątem dopasowania motywu graficznego oraz wymiarów do swoich indywidualnych preferencji.

  • Możliwość łączenia świecących modułów w większe zestawy.
  • Idealne, równomierne podświetlenie dzięki specjalnie opracowanej technologii elementów rozpraszających i odbijających światło.

Wykonany przez nas panel podświetlany Sky Light odznacza się bardzo praktyczną i kompaktową konstrukcją (jego całkowita grubość, to jedynie 20 mm). Ekrany Sky Light są również wodoodporne, dzięki czemu nadają się do instalacji w niemal dowolnym miejscu – pod prysznicem, nad wanną, czy na zewnątrz budynku. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować panel świetlny odporny na działanie gorącej pary wodnej, przeznaczony do dekoracji i oświetlenia sauny. Każde zamówienie na wykonujemy z najwyższą starannością, a do produkcji naszych paneli używamy wyłącznie doskonałej jakości komponentów, takich jak:

  • Szkło hartowane, odżelazione Opti Diamond, odznaczające się nieskazitelną przezroczystością, znakomicie oddające kolory emitowane z wnętrza panelu.
  • Nowoczesne, energooszczędne diody COB o najdłuższej gwarancji oferowanej na rynku, zapewniające niezawodne oświetlenie na długie lata.
  • Estetyczne i wytrzymałe obramowania aluminiowe malowane proszkowo.

Dzięki dbałości o wysokie standardy jesteśmy w stanie zagwarantować, że każdy wykonany przez nas panel podświetlany świetnie sprawdzi w roli zarówno estetycznej dekoracji, jak i niezawodnego oświetlenia. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu za pomocą komunikatora w prawym, dolnym oknie strony.

Polecane kategorie zdjęć

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz:
polecane dekoracje ścienne