druk z twojego zdjęcia

Fototapety do pokoju dziecka

Fototapety do pokoju dziecka

Kolorowe i pobudzające wyobraźnię fototapety do pokoju dziecka to chyba najbarwniejszy dział w naszym sklepie. Przygotowaliśmy motywy ze znanych i lubianych bajek, a także kochane przez dzieciaki zwierzątka, takie jak kucyki, króliki i różowe flamingi w kilku oryginalnych odsłonach.

Urządzasz pokoik dla maluszka, który właśnie ma przyjść na świat? Zobacz naszą wyjątkową kolekcję - fototapety dla dzieci BAJKOWE KRÓLICZKI w delikatnej pastelowej kolorystyce, przedstawiające zwierzątka na białym tle. Obrazki tworzą iście bajkowy klimat i są jednocześnie niezwykle przyjazne i miłe w odbiorze. Do druku użyto łagodnego nasycenia barw, miękkie przejścia tonalne i brak wyrazistych konturów. Pozwoliło to uzyskać subtelny efekt, który spodoba się rodzicom najmłodszych. Utrzymane w jasnej kolorystyce fototapety dziecięce są doskonałym tłem dla dziecięcego łóżeczka, kołyski i mebli. Pomagają stworzyć przyjemną atmosferę i cieszyć się w pełni z nadchodzącego macierzyństwa.

Fototapety – atrakcyjna ozdoba dziecięcego pokoju

Fototapeta to znakomity dodatek do dziecięcego pokoju. Stanowi ona atrakcyjny element dekoracyjny, który dodaje wnętrzom przytulności i niepowtarzalności. Oferta Skycolor24.pl obejmuje bogaty wybór różnorodnych wzorów i kolorów fototapet do pokoju dziecka, wśród których z pewnością znajdziecie najlepszy dla Waszej pociechy motyw. Dysponujemy projektami idealnymi zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, dla starszych i młodszych dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Bajkowe fototapety dla dzieci

Bajkowe fototapety dla dzieci mają magiczną moc. Pomagają przenieść się w BAŚNIOWY LAS bez opuszczania pokoju. Wielkoformatowe obrazy są nasycone kolorami i mnogością detali. Pobudzają wyobraźnię i pozwalają dzieciom po powrocie ze szkoły na chwilę ucieczki i wytchnienia od obowiązków. Jest wreszcie czas, aby sprawdzić, co kryje się za magicznymi drzwiami, do których prowadza kamienne schodki. Jakie przygody czekają w baśniowym lesie? To zależy już tylko od wyobraźni.

Urządzasz pokój dla małej księżniczki? Zobacz fototapety dziecięce z motywem zaczarowanego ogrodu, do którego prowadzi kuta brama. Piękna kolorystyka obrazów doda każdemu wnętrzu oryginalnego charakteru. Do tego motywu pasuje łóżko z metalową ramą i wiele innych mebli, które stanowią wyposażenie pokoju dziewczynki. Wyszukane obrazy inspirują do wykreowania pięknego pokoju dla córeczki.

Dżungla na fototapecie dziecięcej

Podobnie jak dzieci, mieszkańcy dżungli lubią mieć swoje kryjówki, w których chowają się przed wścibskimi oczami. Przygotowaliśmy fototapety dla dzieci, które lubią się bawić w towarzystwie dzikich zwierząt. Kolorowe papugi, małpy, tygrysy i słonie mogą jednocześnie zagościć w pokoju małego poszukiwacza przygód. Kolekcja DŻUNGLA MOTYW czeka na odkrycie!

OPINIE