druk z twojego zdjęcia

Panele PCV do pokoju dziecka

Panele PCV to nowy i bardzo ciekawy trend w wystroju wnętrz, który ostatnio zagościł w naszym kraju. Dzięki lekkiej konstrukcji oraz technice druku UV już teraz można ozdobić pokój naszego dziecka ulubionymi motywami. Jest to idealna alternatywa wobec zwykłych tapet czy fototapet, a sam proces montażu przebiega szybko i sprawnie. Głębia oraz żywe kolory sprawią, że grafiki i zdjęcia wyglądać będą bardzo realistyczne. W sam raz do dziecięcego pokoju, gdzie wesoła atmosfera, zabawne obrazki i postacie z ulubionych kreskówek to motywy przewodnie wystroju. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zdjęć oraz nietypowych systemów dekoracyjnych.

Co siedzi w głowie dziecka?

Pokój, w którym śpi i bawi się nasza pociecha, dekorujemy zawsze z myślą o dziecku, żeby mogło się rozwijać oraz spędzać czas w przyjaznej atmosferze. W specjalnie przygotowanej zakładce znajdują się motywy i grafiki dla każdego dziecka, do wyboru, w zależności od wieku, płci czy upodobań kolorystycznych, bohaterów kreskówek, itp.. Znajdzie się tu coś dla poszukiwaczy przygód, niebezpiecznych piratów, przyszłych badaczy kosmosu czy rycerzy i księżniczek, mieszkających w średniowiecznym zamku. Dobrze dobrana dekoracja zachęci malca dodatkowo, by spędzać czas w swoim pokoju.

A może jego własna twórczość?

Jeżeli nasza pociecha spędza dużo czasu nad kartką papieru i pokrywa każdy metr kwadratowy powierzchni płaskiej rysunkami, istnieje możliwość udekorowania części ściany malunkami malucha. Wystarczy zeskanować kartkę, zadbać o odpowiednią rozdzielczość pliku graficznego i wysłać do nas zdjęcie. Wszystko dzięki opcji, którą znajdziemy po prawej stronie czarnego menu, znajdującego się na samej górze strony internetowej. Jest to bardzo oryginalne podejście, które zrobi wrażenie nie tylko na naszych znajomych czy rodzinie, sprawi także niesamowitą radość dziecku. Od teraz codziennie będzie mogło podziwiać swoje małe dzieło.

Największe zalety paneli PCV

PCV jest systemem chwalonym przez wielu, pozwalającym na indywidualne podejście do wystroju pomieszczenia. Same panele są bardzo lekkie i elastyczne, a także odporne na zarysowanie i zabrudzenia. Jest to szczególnie istotne, kiedy przeznaczone są do umieszczenia w pokoju dziecięcym, gdzie narażone będą na wybrudzenie czekoladą, dżemem lub innymi słodkościami. W przypadku jakiejkolwiek plamy wystarczy użyć wilgotnej szmatki. Dzięki zastosowaniu druku UV wszystkie obrazki, które znajdą się na panelach, posiadać będą żywe, fotorealistyczne barwy. Produkt jest polecany przez dekoratorów ceniących sobie elastyczność - możliwość łączenia z wieloma różnymi stylami dekoracyjnymi i tworzenia oryginalnych kombinacji w dowolnym pomieszczeniu.

Niezwykle prosty montaż paneli

Montaż paneli PCV jest nieskomplikowany. Przed samym zakupem należy jednak wymierzyć konkretną powierzchnię oraz przygotować ją do zawieszenia paneli. Ściana musi być dokładnie wyczyszczona, odtłuszczona oraz zagruntowana. Tylko odpowiednie zagruntowanie pozwoli utrzymać się piance na kleju montażowym lub taśmie dwustronnej, aczkolwiek produkt sam w sobie jest bardzo lekki. Przed użyciem kleju należy się upewnić, że nie posiada on w swoim składzie rozpuszczalnika. Więcej informacji znajdziesz w pliku pdf w sekcji "Instrukcje montażu".

Informacje wymagane do zamówienia paneli PCV

Kiedy już zdecydujemy się na konkretną grafikę, śmiało możemy zabrać się za uzupełnienie informacji potrzebnych do realizacji zamówienia. Sam proces jest łatwy, szybki i zajmie tylko chwilę. Istotne by wykadrować odpowiedni obszar zdjęcia, które nas interesuje. Potem podajemy rozmiar panelu PCV z wydrukiem, w centymetrach, oraz grubość materiału. Oferujemy standardowe opcje 3,5 oraz 10 milimetrów. Niestandardowe zamówienia wykonujemy na życzenie poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Gotowe produkty wysyłamy kurierem, w przeciągu kilku dni. Panele PCV z nadrukiem to doskonały pomysł na dekorację do pokoju dziecka, możliwy do zamówienia w naszym sklepie internetowym.

OPINIE