druk z twojego zdjęcia

Panele PCV z nadrukiem do sypialni

Jeżeli szukamy nowych i nietypowych dekoracji do sypialni, warto zainteresować się nowym trendem, jakim są panele PCV z nadrukiem. Bardzo lekkie i łatwe w montażu, stanowią świetną alternatywą dla zwykłych zdjęć w antyramach czy typowych fototapet. Świetnej jakości zdjęcie drukowane w technice UV charakteryzować się będzie realistyczną głębią oraz żywymi kolorami. To doskonały sposób na wprowadzenie przyjemnej atmosfery do sypialni, której pozazdrości niejeden sąsiad oraz bliski znajomy. Panele PCV można zamówić już teraz na naszej stronie internetowej.

Bogate portfolio zdjęć do zawieszenia w sypialni

Posiadamy bardzo bogatą bibliotekę zdjęć, które świetnie nadadzą się do zawieszenia w sypialni. Wystarczy wejść w specjalnie dedykowaną kategorię "Pianka PCV - Sypialnia" i wybrać najlepsze fotografie, które oddadzą wspaniałą atmosferę wnętrza oraz zapewniać będą przyjemne sny. Wybierać można spośród typowych kadrów rajskich podróży, martwej sztuki z kwiecistą symboliką po balon unoszący się w chmurach. Dobrze wykadrowane zdjęcie to nie tylko doskonały element dekoracyjny, ale także przedmiot pomagający w zrelaksowaniu oraz uspokojeniu. Zdjęcie na panelu PCV to świetny wybór, który stylistycznie dopasuje się do niejednego pomieszczenia w domu.

Zdjęcia własnego autorstwa na piance PCV

Specjalnie dla klientów robiących zdjęcia, którzy marzą o umieszczeniu ich we własnym domu, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Wystarczy skorzystać ze specjalnego przycisku "Załaduj zdjęcie", który znajduje się w górnej części naszej strony, na czarnym pasku. Jest to świetna opcja dla każdego kto ma ochotę pochwalić się swoją twórczością przed rodzinną. Kompozycje nie muszą być tylko i wyłącznie artystyczne - to także dobry pomysł na niestandardowe zdjęcie rodzinne z dziećmi nad morzem. Twarze rodziny śmiejącej się do nas z zawieszonej na ścianie fotografii będzie najwspanialszą motywacją do wstawania każdego ranka.

Zalety pianki PCV z nadrukiem

Panele PCV są polecane przez dekoratorów oraz architektów. Chwalą oni nie tylko ich mały ciężar czy dużą wytrzymałość produktu, ale też jego elastyczność w użyciu. Ciekawe formy dekoracji ściennej to najlepszy sposób na podkreślenie indywidualnego podejścia do dekorowania domu lub mieszkania. Warto również zwrócić uwagę na opcję nakładania zdjęć techniką druku UV. Jej zastosowanie pozwala utrzymać doskonałą głębię oraz nasycenie kolorów. Mimo znacznego powiększenia zdjęcie wcale nie traci na jakości i doskonale sprawdzi się jako dekoracja sypialni. Warto również wspomnieć, że panele nie są trudne w utrzymaniu czystości. W przypadku zabrudzenia wystarczy użyć wilgotnej chusteczki lub szmatki.

Przygotowanie ściany pod panele PCV

Przed samym montażem paneli PCV wypada dobrze przygotować powierzchnię, na której ma zostać zawieszony. Sam proces jest bardzo prosty i wymaga tylko precyzji. Ścianę należy oczyścić, odtłuścić i prawidłowo zagruntować. Bez dobrego gruntu żaden klej lub taśma się nie utrzyma. Panele są bardzo lekkie i do ich zawieszenia można użyć zwykłego kleju do montażu lub taśmy dwustronnej. Trzeba również pamiętać, że klej nie może mieć w składzie rozpuszczalnika. Bardzo szczegółowa instrukcja znajduje się w specjalnie przygotowanej sekcji "Instrukcja montażu".

Jak złożyć zamówienie?

Proces składania zamówienia jest szybki i prosty, a podane informacje pomogą nam w przygotowaniu zamówienia według wytycznych podanych przez klienta. Kiedy już wybierzemy odpowiednie zdjęcie, musimy poddać szerokość oraz wysokość w centymetrach. Dodatkowo można wykadrować interesujący nas obszar zdjęcia, dzięki czemu projekt stanie się niepowtarzalny. Następnie należy wybrać rodzaj podkładu oraz jego grubość. Są też dodatkowe opcje, jak wybór kolorystyki zdjęcia, ilości otworów, gniazd, czy też kleju potrzebnego do montażu. Po opłaceniu paneli z nadrukiem wysyłamy je kurierem w ciągu kilku dni. Serdecznie polecamy zakup paneli PCV oraz innych foto dekoracji, które sprawdzą się na ścianach sypialni.

OPINIE