druk z twojego zdjęcia

Panele szklane do łazienki

W łazience spędzamy sporo czasu każdego poranka, podczas zbierania się do wyjścia, a także wieczorem, gdy bierzemy relaksującą kąpiel lub szybki prysznic po całym dniu w pracy. W łazience niezbędne są zarówno elementy ceramiczne, jak i dekoracyjne, które stworzą przytulną atmosferę i wyjątkowy klimat. Jednak nie wszystkie ozdoby nadają się do pomieszczeń sanitarnych, gdyż panuje w nich duża wilgoć i występują częste zmiany temperatur. Z tego względu warto wyposażyć swoją łazienkę w dekoracje odporne na negatywne działanie czynników zewnętrznych. W naszym sklepie znajdziesz idealne rozwiązanie, a mianowicie szeroki wybór paneli szklanych.

Szkło dekoracyjne - idealne do łazienki

W naszym sklepie internetowym Skycolor24.pl znajdziesz szeroki wybór paneli szklanych dedykowanych łazienkom. Wśród oferowanych motywów dostępne są między innymi obrazy nawiązujące do świata wodnego, przedstawiające rekiny, orki, rafy koralowe, a także krople wody. Nie mogło zabraknąć również wodospadów, które na zdjęciach wyglądają niezwykle realnie, niczym trójwymiarowa fotografia - w sam raz na tło szybkiego prysznica. Wśród motywów znajdziesz również delikatne kwiaty, które urozmaicą każde pomieszczenie sanitarne i stworzą w nim przytulny klimat oraz nastrojową atmosferę. Obrazy przedstawiające naturę z bliska stanowią wspaniałą dekorację, która nie tylko pięknie wygląda zawieszona na ścianie, ale również umili chwile spędzone w łazience.

Jak zaaranżować panele szklane do łazienki?

Możliwości na zastosowanie paneli szklanych do łazienki jest wiele. Możemy stworzyć pewnego rodzaju galerię z łączonych elementów, bądź wykorzystać pojedyncze motywy. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i pomysłowości. Ponadto warto pamiętać, że panele szklane są doskonałą alternatywą dla płytek ceramicznych, jednak znacznie bardziej nowoczesną i efektowną. Pozwalają cieszyć się realnym obrazem pełnym nasyconych barw i wyraźnych detali. Ponadto, wykorzystanie ich w łazience z pewnością nada jej wyjątkowego charakteru i futurystycznego klimatu. Oferowane przez nas panele szklane z wodnymi motywami przeznaczone do łazienki to niezliczona możliwość kombinacji. Ze względu na to, że pomieszczenie sanitarne nie jest łatwe w aranżacji, wybór odpowiednich paneli może wręcz zainspirować do stworzenia urokliwego, domowego SPA w naszych czterech ścianach. Efektowna aranżacja przyczyni się do gustownego uzupełnienia przestrzeni lub wręcz przeciwnie - do zupełnej transformacji charakteru wnętrza, w sytuacji gdy dotychczasowy nieco się nam już opatrzył. Oferta paneli w różnych wymiarach umożliwia zastosowanie ich nad wanną, w kabinie prysznicowej, bądź nad umywalką.

Co wyróżnia nasze produkty?

Hartowane szkło jest niezwykle odporne na uszkodzenia, w tym także na pęknięcia. Nie straszne mu są szok termiczny czy duża wilgoć, a więc warunki często panujące w jakiejkolwiek łazience, szczególnie po długiej kąpieli lub gorącym prysznicu. Sam montaż oferowanych w naszym sklepie internetowym paneli szklanych jest niezwykle prosty i szybki, a co najważniejsze - nieinwazyjny. Wystarczy bowiem zamocować je na kleju montażowym do ściany lub za pomocą specjalnych śrub montażowych.

Sztuka iluzji

Panele szklane nie sprawiają również problemów pod względem czyszczenia. Łatwo usunąć z nich zacieki czy zabrudzenia, co znacznie zwiększa ich praktyczność. Wystarczy delikatna ściereczka i klasyczny płyn do mycia szyb. Ponadto motywy doskonale ożywią wnętrze łazienki, a także optycznie powiększą jej gabaryty. W zależności od umiejscowienia mogą swoim trójwymiarowym designem sprawić, że wnętrze z niewielkiego pomieszczenia sanitarnego przeistoczy się w przestronne termy. Wszystko dzięki głębi obrazu eksponowanego na wybranej grafice. Z tego właśnie względu panele szklane mogą okazać się optymalnym rozwiązaniem również w mniejszych łazienkach. Zamów model do swojego mieszkania lub domu już dziś i ciesz się zupełnie nowym wnętrzem. Szybka realizacja zamówienia i pomoc obsługi gwarantowana!

OPINIE