druk z twojego zdjęcia

Fototapety do jadalni

Fototapety do jadalni

Fototapety do jadalni pomogą urządzić wnętrze, w którym przyjemnie spędza się czas. Podczas posiłków chcemy zapewnić wygodę i jak najlepszą atmosferę do wspólnego biesiadowania. W jadalni ważny jest odpowiednio duży, solidny stół i wygodne krzesła. Kilka sprzętów uzupełni wyposażenie. W kredensie lub komodzie przechowujemy naczynia, obrusy i różne akcesoria do serwowania posiłków. W przeszklonej witrynie ustawiamy szkło i ozdobną porcelanę. Fototapety ścienne, które wybierzemy do jadalni, powinny być odpowiednim tłem dla mebli i całego wystroju.

Malownicze widoki, motywy kwiatowe lub odpowiednio dobrane do wnętrza tekstury czekają w naszej galerii wzorów. Niezwykle starannie wybieramy projekty, które następnie wprowadzamy do kolekcji. Oferujemy klientom tylko takie grafiki, które odpowiadają wysokim standardom. Często urozmaicamy fotogalerię o zupełnie nowe kompozycje. Współpracujemy z twórcami, którzy tworzą ciekawe obrazy do nowoczesnych mieszkań i domów. Polecamy fototapety do jadalni z najnowszej kolekcji, wśród których znajdziesz jasne i ciemne kolory, pasujące do każdego wnętrza.

Tekstury na fototapety ścienne do jadalni

Ceglana ściana może być doskonałym wyborem do salonu połączonego z jadalnią i kuchnią. Fototapety ścienne do jadalni z wzorem cegły lub innej tekstury pozwolą na optyczne wydzielenie strefy jadalnej. W ten sposób zaaranżujemy przytulną strefę ze stołem i krzesłami do spożywania wspólnych posiłków dla rodziny i na urządzanie przyjęć dla gości. W naszej galerii każdy znajdzie odpowiedni wzór dla siebie. Zobacz TEKSTURY z cegły, które nadadzą pomieszczeniu niepowtarzalny charakter:

  • Ściana z cegieł pomalowanych na biało
  • Czerwona ściana z cegieł
  • Ściana z cegły z pęknięciami i wadami
  • Ściana cementu z teksturą cegły
  • Czarna kamienna ściana

Z naszej galerii bez trudu dobierzesz motyw do swojej jadalni. Uzyskasz dzięki temu efekt, na którym Ci najbardziej zależy. Oferujemy także tekstury imitujące marmur, przecierany beton, kamienie, drewno, skórę i wiele innych. Zdecyduj, która fototapeta do jadalni zagości w Twoim wnętrzu.

Malownicze uliczki czy krajobrazy?

Seria wzorów zatytułowana MALOWNICZE ULICZKI przenosi w miejsca pełne uroku. Wypełnia pomieszczenie przyjemną atmosferą i ma także zadanie praktyczne do spełnienia. Fototapety ścienne do jadalni, które przedstawiają malownicze zaułki, mają efekt głębi. Powiększają optycznie pomieszczenie i nadają mu większą przestrzenność. Warto wybierać wzory z takim właśnie efektem do wąskich pomieszczeń. Można dzięki temu „otworzyć” i optycznie powiększyć przestrzeń.

Fototapety do jadalni z efektem 3D to element absolutnie wyjątkowy, który z ciasnego i dość małego pokoju jest w stanie stworzyć przestronne i pełne wyrazu wnętrze. Fototapety optycznie powiększą wnętrze, nadając mu jednocześnie oryginalnego charakteru. Równie spektakularne wrażenie można uzyskać, wykorzystując wzory przedstawiające KRAJOBRAZY, które są dostępne w naszej kolekcji.

OPINIE