druk z twojego zdjęcia

Obrazy pleksi z nadrukiem do restauracji

Obrazy wykonane ze szkła akrylowego, które są dostępne na naszej stronie internetowej, to doskonały sposób na zmianę podejścia do wystroju każdego lokalu gastronomicznego. Świetnie komponują się z dzisiejszymi trendami wystroju wnętrz, dodając im całkowicie nowego wymiaru. Wykonane techniką druku UV charakteryzują się świetnym nasyceniem oraz głębią kolorów, dzięki czemu możemy cieszyć się wspaniałymi kompozycjami na naszej ścianie. Już teraz warto wybrać najbardziej widowiskową fotografię lub błyszczącą grafikę, która będzie cieszyć oko klientów i właścicieli restauracji, do kupienia już teraz w bardzo atrakcyjnych cenach.

Idealny temat dla każdej restauracji

Klienci jedzą również oczami, dlatego też tak bardzo istotny jest wystrój restauracji. Jednym z elementów dekoracyjnych, który uczyni ją atrakcyjniejszą, a także przyciągnie amatorów jedzenia, będą odpowiednie obrazy nawiązujące motywem do rodzaju kuchni. W specjalnie przygotowanej zakładce "Plexi/Pleksi - Restauracja" znajduje się bogata baza idealnych zdjęć oraz pięknych grafik, która pozwoli wybrać odpowiedni obraz z nadrukiem, pasujący w sam raz do rodzaju wystroju zastosowanego w lokalu gastronomicznym. Mogą to być typowo włoskie klimaty z pizzą lub makaronami w przybytkach z włoską kuchnią, przepyszne steki na drewnianej desce z przebraniem dla amatorów lokali z rusztem. Dla właścicieli restauracji z polską kuchnią, śródziemnomorską lub cukierni też coś się znajdzie. Jest to świetny sposób nie tylko na zapełnienie pustych ścian, ale także doskonała wizytówka do przyciągania klientów. Dobrze dobrane zdjęcie na ścianach może zachęcić do zamówienia konkretnego dania.

Największe zalety obrazów plexi z nadrukiem UV

Zastosowanie techniki z nadrukiem UV pozwala cieszyć się odpowiednią głębią oraz głębokim nasyceniem kolorów, które będzie zbliżone do oryginalnego zdjęcia. Ich wielowymiarowość, gra barw oraz charakterystyczna lśniąca powierzchnia - to atuty, które mogą tylko zachęcić do zawieszenia na pustej ścianie w restauracji. Materiał typu plexiglas jest bardzo łatwy w utrzymywaniu i nie sprawia żadnych problemów przy czyszczeniu. W przypadku zabrudzenia wystarczy użyć tylko lekko wilgotnej szmatki, która momentalnie usunie kurz lub większą plamę. Warto wspomnieć o wysokiej odporności nie tylko na zarysowania, ale także na parę wodną i wilgotne powietrze. Ma to duże znaczenie szczególnie w takich miejscach jak restauracje, gdzie takie sytuacje nie należą do rzadkości. Sam materiał jest bardzo elastyczny i lekki, a zawieszenie na ścianie odbywa się w taki sam sposób, jak w przypadku normalnego obrazu czy zdjęcia w antyramie. Ta lekka ozdoba będzie się pięknie prezentować w każdym lokalu, ciesząc oko klientów, którzy z pewnością docenią wyczucie stylu właściciela.

Jak przebiega zamówienie obrazu plexi

Jest to bardzo prosty proces, który trwa tylko kilka minut, z kolei dostarczone informacje pozwolą nam przygotować każde zamówienie wedle życzeń klienta. Najważniejszy jest wybór odpowiedniego zdjęcia lub grafiki, która będzie odpowiadać wystrojowi restauracji. Posiadamy bardzo szeroką bibliotekę fotografii. Gdyby jednak zaszła taka potrzeba, można wykorzystać zdjęcie własnego autorstwa. Wystarczy załadować zdjęcie, korzystając z opcji "załaduj zdjęcie", znajdującej się na samej górze w czarnym polu strony. Potem przechodzimy do podania podstawowych informacji, takich jak rodzaj materiału, na którym ma się pojawić druk, a także szerokości oraz wysokości podanych w centymetrach. Warto zauważyć, że grubsza pleksi jest bardziej elastyczna i wytrzymała. Po określeniu wszystkich wymagań kalkulator podsumuje cenę całej usługi. Po naciśnięciu przycisku "Zamów" i dokonaniu płatności, kompletujemy całe zamówienie i wysyłamy je w ciągu kilku dni kurierem. Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Dzięki obrazom plexi z nadrukiem każda restauracja nabierze nowego, ciekawszego wyglądu i zrobi wrażenie na smakoszach i estetach.

OPINIE