druk z twojego zdjęcia

Obrazy SKY STICK

Polecane kategorie zdjęć

Obrazy warstwowe SKY STICK

Obrazy warstwowe SKY STICK są realizowane na białym lub srebrnym aluminium. Aluminium srebrne ma taki sam efekt, jak szczotkowany metal. Dzięki temu tworzy się eleganckie i stylowe kompozycje, które są szczególnie efektowne przy czarno-białych zdjęciach. Biały kolor w obrazach czarno-białych jest zastępowany efektem srebrnego, szczotkowanego metalu.

Obrazy warstwowe SKY STICK powstają z połączenia dwóch materiałów – zewnętrznej z aluminium, na którym wykonujemy wydruk oraz drugiej z czarnego PCV, które stanowi tło dla tego wydruku. Warstwa aluminium może znajdować się bezpośrednio na PCV, bez żadnego marginesu. W innym rozwiązaniu dla uzyskania jeszcze większej elegancji może być od niego oddalone. W tym przypadku dookoła wydruku pozostanie ramka np. 5 mm. Szerokość ramki zależy od rozmiaru obrazu.

Obrazy warstwowe do salonu SKY STICK

Obrazy warstwowe do salonu SKY STICK wykonywane są w dowolnym wymiarze. Udekorują wnętrza, którym chce się nadać szczególnie reprezentacyjny charakter. Każdą fotografię z naszej galerii da się dopasować do wymiaru ściany. Na stronie wystarczy wybrać motyw i wpisać pożądane wymiary: szerokość i wysokość. Symulacja na każdej realizacji automatycznie centruje jego atuty. Jakie grafiki na obrazy warstwowe wybrać do salonu?

Obrazy warstwowe SKY STICK Abstrakcja są dekoracyjne, efektowne i niezwykle eleganckie. Zdobią i wprowadzają przyjazną atmosferę do pomieszczenia. Subtelne kształty i kolory harmonijnie przenikają się i dają wrażenie ruchu. Duży wybór kolorystyki, różne tła i kształty sprawiają, że każdy znajdzie odpowiedni motyw do swojego salonu.

Obrazy warstwowe SKY STICK Modern ART

Obrazy warstwowe do salonu SKY STICK w stylu STREET ART. wydrukowane na aluminium nabiorą jeszcze więcej ekspresji. Błysk szczotkowanego metalu w połączeniu z nadrukiem wysokiej jakości będzie przybierał nieoczywistą formę szablonów, które po spryskaniu sprayem tworzą powtarzalne obrazy. Tego typu grafiki umieściliśmy w kategorii BANKSY I STREET ART. Wszystkie rodzaje tego typu twórczości łączy technika wykonania, której używają autorzy. Jest to fascynująca historia gatunku oraz ideologia buntu. Dopiero od niedawna sztuka ulicy uznawana jest za prawdziwą sztukę i zyskuje na wartości, jak na przykład obrazy Banksy’ego, które na aukcjach osiągają ceny 20 milionów dolarów.

Nieszablonowe obrazy warstwowe SKY STICK

Jeżeli znudziły Ci się standardowe obrazy i chcesz osiągnąć coś nieszablonowego do wnętrza swojego mieszkania, co doda klasy Twojemu pomieszczeniu sięgnij po obrazy warstwowe SKY STICK. Stylowe połączenie aluminium oraz czarnego PCV, które stanowi tło dla wydruku, daje niezwykle efektowne wrażenia wizualne.

Trendy w urządzaniu wnętrz szybko się zmieniają. Dlatego warto sięgać po takie elementy dekoracyjne wyposażenia, które bez większych nakładów dają się wymienić. Koniec z nudą i wyblakłymi kolorami. Niech w najbliższym otoczeniu zagości moc kolorów, pełne wyrazu obrazy, które dodają radości i sprawiają, że chce się żyć w pełni.

OPINIE