druk z twojego zdjęcia

Panele szklane do SPA

Panele szklane do SPA

Dodaj swojemu salonowi wyjątkowo relaksującej i przytulnej atmosfery! Szklane panele z motywami skomponowanymi specjalnie z myślą o SPA wpłyną pozytywnie na zmysły klientów, czyniąc przebywanie w tym miejscu jeszcze przyjemniejszym i potęgując pozytywne odczucia. O klimat nasycony sensualnością i ciepłem zadbają specjalnie wybrane panele szklane przedstawiające na przykład egzotyczne kwiaty, świeczki, kamienie, motywy roślinne takie jak bambusy czy inne soczystozielone liście. Dzięki akcentowi w postaci paneli szklanych do SPA każdy salon kosmetyczny, gabinet masażu czy inne wyjątkowe miejsce dbające o dobre samopoczucie i najwyższy poziom relaksu każdego, kto je odwiedzi, zyska niepowtarzalny element wystroju. To niezwykle ważne, by w przestrzeni sprzyjającej wyciszeniu i osiągnięciu pozytywnych odczuć, całe otoczenie było spójne, harmonijne i przepełnione sprzyjającą energią. Panele szklane do SPA, które oferujemy, dodadzą całej aranżacji niepowtarzalnego charakteru, który zachwyci każdą klientkę i klienta.

Wytrzymałe panele szklane do Twojego salonu urody

Szukasz pomysłów na aranżację tworzonej przez siebie przestrzeni związanej z Wellness, zabiegami relaksującymi, masażami czy działalnością salonów fryzjerskich lub kosmetycznych? Dodaj niepowtarzalny akcent w postaci szklanego panelu wkomponowującego się w klimat emanującego spokojem miejsca! Grafiki przedstawiające motywy kwiatowe, wodę czy miękką bawełnę zapewniają wyciszenie i pozytywnie wpływają na odczucia wszystkich osób przebywających w SPA. Zdecyduj się na wyjątkowy szklany obraz ścienny lub umieść panel pomiędzy szafkami czy w łazience, utrzymując cały salon w klimacie wyciszenia i relaksu. Szklane panele do SPA, które znajdziesz w naszej ofercie, bez trudu można umyć i wyczyścić, a ponadto są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co pozytywnie wpływa na ich trwałość.

Idealna dekoracja dla każdego SPA

Miejsce, do którego przychodzimy, aby się wyciszyć i nabrać pozytywnej energii, powinno całe emanować harmonią, oddziaływać na zmysły i pozwalać na chwilę oderwania od codzienności. Kamienie ZEN, orchidee, liście bambusa czy elementy wyposażenia tradycyjnej sauny ujęte w spójne i przemyślane grafiki doskonale wpisują się w ciepłe wnętrza salonów SPA, gabinetów masażu czy kosmetycznych. Dzięki nim wnętrze może być bliżej natury, staje się ciepłe i przytulne. Ogromną zaletą jest możliwość dopasowania wymiarów paneli szklanych do SPA do swoich potrzeb i do miejsca, w którym zdecydujesz się je umieścić. To sprawia, że praktycznie każda przestrzeń może zyskać nowy, świeży charakter i zostać wzbogacona o element nawiązujący do natury, spokoju, harmonii i pozytywnych wibracji. SPA odwiedzają klienci o różnych gustach i upodobaniach wnętrzarskich, dlatego tak ważne jest, żeby stworzyć uniwersalną przestrzeń, zachowując najwyższy poziom estetyki i wyważonego piękna. Poznaj szklane panele do SPA i wybierz motyw, który najlepiej odda charakter przestrzeni pełnej relaksu!

OPINIE