druk z twojego zdjęcia

Panel szklany hartowany

Polecane kategorie zdjęć

Co wyróżnia nasze panele szklane i dlaczego bez obaw możesz je u nas zakupić?

panele szklane

Estetyka paneli szklanych

Nasze panele szklane zdobią już wnętrza setek mieszkań i domów dodając im prestiżu i wyjątkowego wyglądu

panele szklane panele szklane panele szklane

panele szklane

Bezpieczeństwo paneli szklanych

Nasze panele powstają w wyjątkowej technologii ponieważ są laminowane trzywarstwową folią w piecu próżniowym. A co to daje? Otóż osoby znajdujące się w pobliżu są bezpieczne ponieważ w momencie stłuczenia szkło pozostanie na folii a nie rozsypie się w drobny mak.

Nasze panele szklane pod względem prawa budowlanego mają status szkła bezpiecznego.

panele szklane panele szklane panele szklane

panele szklane

Wytrzymałość

Głównie wykorzystujemy szkło hartowane, które jest aż sześciokrotnie wytrzymalsze od standardowego szkła na: uderzenia, temperaturę oraz zginanie, dzięki czemu masz pewność, że zakupiony panel posłuży na bardzo długie lata.ZOBACZ WYTRZYMAŁOŚĆ PANELI W AKCJI

panele szklane

Wysoka jakość zadruku

Drukujemy na maszynach 6 kolorowych w technologii UV i bezpośrednio (z tyłu) na szkle. A co to oznacza? To, że wybrany przez Ciebie wzór będzie idealnie odwzorowany na zamówionym panelu szklanym a druk bezpośrednio i z tyłu szkła spowoduje, że nie będziesz miał -możliwości żeby go uszkodzić.

panele szklane panele szklane panele szklane

Panele szklane na ściane

Potencjał wielu materiałów wciąż nie jest do końca wykorzystany, a możliwości, jakie dają, są odkrywane stopniowo wraz z pojawianiem się coraz to nowszych technologii. Tak właśnie było z panelami szklanymi na ścianę, które zamówisz w sklepie internetowym SKYCOLOR24. Szkło od wieków jest jednym z najchętniej stosowanych tworzyw dekoracyjnych i budowlanych. I choć samo w sobie jest eleganckie, to nasz zespół postanowił dodać mu spersonalizowanego wyglądu, dzięki któremu zaprojektowane panele doskonale dopełnią wnętrze Twojej łazienki i kuchni. Każdego dnia produkujemy efektowne i oryginalne panele szklane z grafiką, które dopiero zdobywają popularność w Polsce. Jednak krótka obecność w branży aranżacji wnętrz nie przeszkodziła im w zdobyciu uznania wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Nietuzinkowy design umieszczony pomiędzy wiszącymi szafkami a blatem lub w kabinie prysznicowej to znakomity sposób na nadanie pomieszczeniom niepowtarzalnego klimatu.

Odkryj możliwość paneli szklanych ściennych

Choć panele szklane z grafiką są najczęściej wybierane do kuchni i łazienki, to z powodzeniem sprawdzą się także w pozostałych pomieszczeniach domowych i biurowych, np. w formie dekoracyjnych szkieł w szafkach i obrazów. Decydując się na zamówienie ich w SKYCOLOR24, masz pewność, że otrzymane produkty będą w 100% dopasowane do wymagań Twojej przestrzeni. Przede wszystkim możemy wykonać w nich otwory na gniazdka elektryczne czy na baterię, dzięki którym zachowasz maksymalną funkcjonalność wnętrza. W celu zapewnienia trwałości paneli szklanych ściennych grafika jest umieszczana od strony wewnętrznej, a następnie podklejana białą folią lub zabezpieczana poliuretanem. W naszej ofercie znajdziesz także kilka rodzajów elementów dekoracyjnych ze szkła, które różnią się właściwościami i cenami - Sky Float czy Sky OptiDiamond w wersji standardowej lub hartowanej.

Zalety paneli szklanych z grafiką do kuchni i łazienek

Panele szklane z grafiką, które znajdziesz w naszej ofercie, to przede wszystkim nowoczesny i trwały sposób na dopełnienie przestrzeni domowej i biurowej. Tworzywa zastosowane do ich produkcji i montażu pozwalają na instalację wybranego wzoru zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i tych, które są każdego dnia narażone na ekstremalne warunki, czyli w kuchniach i łazienkach. Co istotne, nasze panele szklane ścienne mogą zostać umieszczone dosłownie w każdym miejscu, nawet tym trudno dostępnym. Nie bez znaczenia jest też ich wytrzymałość na ciepło, wilgoć i uszkodzenia oraz bezproblemowy i szybki montaż. Równie łatwe jest utrzymanie ich w czystości - do usunięcia codziennych zabrudzeń wystarczy jedynie wilgotna ścierka. W przypadku tłustych plam należy zastosować tradycyjne środki czyszczące. Po umieszczeniu na ścianie panele szklane z grafiką nadają wnętrzu klimatu i doskonale odbijają światło, dzięki czemu wnętrze wydaje się rozświetlone i optycznie powiększone.

Jak powstają nasze panele szklane z nadrukiem?

Zastanawiasz się, w jaki sposób powstają unikalne panele szklane z nadrukiem, które będą zdobić Twoje wnętrze przez wiele lat? Sam proces wyrobu paneli szklanych z grafiką jest niezwykle ciekawy, ponieważ wykorzystujemy do niego nowoczesny i zaawansowany druk UV oraz plotery wyprodukowane przez renomowane i cenione na świecie marki – takie jak Canon czy Agfa. Dzięki temu połączeniu możemy zagwarantować Ci najwyższą rozdzielczość nadruku przenoszonego na tworzywo i znakomity standard produktu końcowego. Jakość elementów dekoracyjnych dostępnych w SKYCOLOR24 została doceniona nie tylko przez naszych klientów, ale także ogólnopolskie czasopisma. Proponowane przez nas panele szklane ścienne znajdziesz w wielu magazynach z branży aranżacji i dekoracji wnętrz. Do produkcji paneli wykorzystujemy szkło produkowane w Polsce – gwarantuje to, że w przeciwieństwie do tańszego chińskiego szkła, nie narażamy się na to, że gotowe dekory będą odkształcone, albo będą ulegały samoistnemu pękaniu. Dodatkowo wszystkie nasze szkła sprzedawane wysyłkowo – poddawane są procesowi hartowania – co znacznie poprawie ich trwałość, odporność na zarysowania oraz elastyczność. Szkła niehartowane – oferujemy tylko z odbiorem osobistym lub z dostawą przez transport dedykowany (do uzgodnienia z Biurem Obsługi Klienta).

Dostępne panele ze szkła

W SKYCOLOR24 czekają na Ciebie liczne kategorie zdjęć, które z radością przeniesiemy na panele szklane na ścianę. Wśród dostępnych kolekcji nie zabrakło propozycji dla miłośników aromatycznej, pobudzającej kawy, wielbicieli przyrody i aktywnego spędzania czasu na powietrzu oraz osób, które chciałyby umieścić w swoich łazienkach i kuchniach panoramy najpopularniejszych miast na świecie, w tym również tych polskich. Dostępne serie obejmują także obrazy abstrakcyjne, dmuchawce i świat podwodny. Chcesz stworzyć w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat? Wybierz panele szklane z grafiką przedstawiającą krajobrazy górskie, wyspy i uliczki. Nie zapomnieliśmy także o fanach szybkich samochodów i zapalonych sportowcach. A to dopiero początek długiej listy kolekcji, które możesz przenieść na wytrzymałe szkło, aby następnie ozdobić nim wnętrze swojego domu lub biura. Odkryj pozostałe kategorie i zamów niepowtarzalną dekorację, którą wykonamy w rozmiarze idealnie dopasowanym do specyfiki danej przestrzeni.

Stosujemy 2 podstawowe rodzaje szkła, w grubościach 4mm oraz 6mm:

Szkło Sky Float

Szkło z bezpośrednim, trwałym nadrukiem w nowoczesnej technologii UV. Dodatkowo, szkło laminowane białą folią zabezpieczającą od strony nadruku lub lakierowane poliuretanem. Szkło Sky Float 4 mm ma charakterystyczny delikatny zielony odcień, jest to standardowe szkło.
Przeznaczenie: szafy wnękowe i przesuwne, ekrany kuchenne (między szafkami wiszącymi a blatem), dekory w formie obrazów, dekoracje kabin prysznicowych, ścianki pod natryskiem, dekoracje stołów jako blat oraz wszelkie inne dekoracje ścienne. Delikatnie zielony odcień, jest widoczny przy dekoracjach w jasnych kolorach, z dużą ilością białego – w takim wypadku zalecamy zastosowanie szkła Sky Opti Diamond.

Szkło Sky OptiDiamond

Szkło z bezpośrednim, trwałym nadrukiem w nowoczesnej technologii UV. Dodatkowo, szkło laminowane białą folią zabezpieczającą lub zabezpieczone poliuretanem od strony nadruku. Szkło Sky OptiDiamond charakteryzuje się krystalicznie przezroczystą powierzchnią. Szkło przeznaczone pod dekoracje z grafiką lub zdjęciem – idealnie oddaje kolory z fotografii – ponieważ nie posiada zielonkawego odcieniu. Jest szkłem odżelazionym.
Przeznaczenie: szafy wnękowe i przesuwne, ekrany kuchenne (między szafkami wiszącymi a blatem), dekory w formie obrazów, dekoracje kabin prysznicowych, ścianki pod natryskiem, dekoracje stołów jako blat oraz wszelkie inne dekoracje ścienne.

OPINIE