NEW WEEK -30% NA WSZYSTKO

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Potencjał wielu materiałów wciąż jest nie do końca wykorzystany, odkrywamy go wraz z pojawianiem się coraz nowszych technologii. Szkło od wieków jest cenionym materiałem budowlanym i dekoracyjnym, który nam służy do produkcji oryginalnych i efektownym dekoracji ściennych nazywanych panelami szklanymi. Technika bezpośredniego druku UV na szkle jest stosunkowo nowa, jednak bardzo szybko zyskała uznanie wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, na powierzchni pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów. Nowym ostatnio coraz modniejszym trendem, jest stosowanie paneli szklanych z grafiką, jako wypełnienie nad kominkiem – dobrze dobrana kompozycja pozwala uzyskać ciekawy efekt architektoniczny, jednocześnie zapewniając trwałość i łatwość czyszczenia oraz obsługi.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).

Polecane kategorie zdjęć

\

Panele szklane na ściane

Potencjał wielu materiałów wciąż nie jest do końca wykorzystany, a możliwości, jakie dają, są odkrywane stopniowo wraz z pojawianiem się coraz to nowszych technologii. Tak właśnie było z panelami szklanymi na ścianę, które zamówisz w sklepie internetowym SKYCOLOR24. Szkło od wieków jest jednym z najchętniej stosowanych tworzyw dekoracyjnych i budowlanych. I choć samo w sobie jest eleganckie, to nasz zespół postanowił dodać mu spersonalizowanego wyglądu, dzięki któremu zaprojektowane panele doskonale dopełnią wnętrze Twojej łazienki i kuchni. Każdego dnia produkujemy efektowne i oryginalne panele szklane z grafiką, które dopiero zdobywają popularność w Polsce. Jednak krótka obecność w branży aranżacji wnętrz nie przeszkodziła im w zdobyciu uznania wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Nietuzinkowy design umieszczony pomiędzy wiszącymi szafkami a blatem lub w kabinie prysznicowej to znakomity sposób na nadanie pomieszczeniom niepowtarzalnego klimatu.

Odkryj możliwość paneli szklanych ściennych

Choć panele szklane z grafiką są najczęściej wybierane do kuchni i łazienki, to z powodzeniem sprawdzą się także w pozostałych pomieszczeniach domowych i biurowych, np. w formie dekoracyjnych szkieł w szafkach i obrazów. Decydując się na zamówienie ich w SKYCOLOR24, masz pewność, że otrzymane produkty będą w 100% dopasowane do wymagań Twojej przestrzeni. Przede wszystkim możemy wykonać w nich otwory na gniazdka elektryczne czy na baterię, dzięki którym zachowasz maksymalną funkcjonalność wnętrza. W celu zapewnienia trwałości paneli szklanych ściennych grafika jest umieszczana od strony wewnętrznej, a następnie podklejana białą folią lub zabezpieczana poliuretanem. W naszej ofercie znajdziesz także kilka rodzajów elementów dekoracyjnych ze szkła, które różnią się właściwościami i cenami - Sky Float czy Sky OptiDiamond w wersji standardowej lub hartowanej.

Zalety paneli szklanych z grafiką do kuchni i łazienek

Panele szklane z grafiką, które znajdziesz w naszej ofercie, to przede wszystkim nowoczesny i trwały sposób na dopełnienie przestrzeni domowej i biurowej. Tworzywa zastosowane do ich produkcji i montażu pozwalają na instalację wybranego wzoru zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i tych, które są każdego dnia narażone na ekstremalne warunki, czyli w kuchniach i łazienkach. Co istotne, nasze panele szklane ścienne mogą zostać umieszczone dosłownie w każdym miejscu, nawet tym trudno dostępnym. Nie bez znaczenia jest też ich wytrzymałość na ciepło, wilgoć i uszkodzenia oraz bezproblemowy i szybki montaż. Równie łatwe jest utrzymanie ich w czystości - do usunięcia codziennych zabrudzeń wystarczy jedynie wilgotna ścierka. W przypadku tłustych plam należy zastosować tradycyjne środki czyszczące. Po umieszczeniu na ścianie panele szklane z grafiką nadają wnętrzu klimatu i doskonale odbijają światło, dzięki czemu wnętrze wydaje się rozświetlone i optycznie powiększone.

Jak powstają nasze panele szklane z nadrukiem?

Zastanawiasz się, w jaki sposób powstają unikalne panele szklane z nadrukiem, które będą zdobić Twoje wnętrze przez wiele lat? Sam proces wyrobu paneli szklanych z grafiką jest niezwykle ciekawy, ponieważ wykorzystujemy do niego nowoczesny i zaawansowany druk UV oraz plotery wyprodukowane przez renomowane i cenione na świecie marki – takie jak Canon czy Agfa. Dzięki temu połączeniu możemy zagwarantować Ci najwyższą rozdzielczość nadruku przenoszonego na tworzywo i znakomity standard produktu końcowego. Jakość elementów dekoracyjnych dostępnych w SKYCOLOR24 została doceniona nie tylko przez naszych klientów, ale także ogólnopolskie czasopisma. Proponowane przez nas panele szklane ścienne znajdziesz w wielu magazynach z branży aranżacji i dekoracji wnętrz. Do produkcji paneli wykorzystujemy szkło produkowane w Polsce – gwarantuje to, że w przeciwieństwie do tańszego chińskiego szkła, nie narażamy się na to, że gotowe dekory będą odkształcone, albo będą ulegały samoistnemu pękaniu. Dodatkowo wszystkie nasze szkła sprzedawane wysyłkowo – poddawane są procesowi hartowania – co znacznie poprawie ich trwałość, odporność na zarysowania oraz elastyczność. Szkła niehartowane – oferujemy tylko z odbiorem osobistym lub z dostawą przez transport dedykowany (do uzgodnienia z Biurem Obsługi Klienta).

Dostępne panele ze szkła

W SKYCOLOR24 czekają na Ciebie liczne kategorie zdjęć, które z radością przeniesiemy na panele szklane na ścianę. Wśród dostępnych kolekcji nie zabrakło propozycji dla miłośników aromatycznej, pobudzającej kawy, wielbicieli przyrody i aktywnego spędzania czasu na powietrzu oraz osób, które chciałyby umieścić w swoich łazienkach i kuchniach panoramy najpopularniejszych miast na świecie, w tym również tych polskich. Dostępne serie obejmują także obrazy abstrakcyjne, dmuchawce i świat podwodny. Chcesz stworzyć w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat? Wybierz panele szklane z grafiką przedstawiającą krajobrazy górskie, wyspy i uliczki. Nie zapomnieliśmy także o fanach szybkich samochodów i zapalonych sportowcach. A to dopiero początek długiej listy kolekcji, które możesz przenieść na wytrzymałe szkło, aby następnie ozdobić nim wnętrze swojego domu lub biura. Odkryj pozostałe kategorie i zamów niepowtarzalną dekorację, którą wykonamy w rozmiarze idealnie dopasowanym do specyfiki danej przestrzeni.

Stosujemy 2 podstawowe rodzaje szkła, w grubościach 4mm oraz 6mm:

Szkło Sky Float

Szkło z bezpośrednim, trwałym nadrukiem w nowoczesnej technologii UV. Dodatkowo, szkło laminowane białą folią zabezpieczającą od strony nadruku lub lakierowane poliuretanem. Szkło Sky Float 4 mm ma charakterystyczny delikatny zielony odcień, jest to standardowe szkło.
Przeznaczenie: szafy wnękowe i przesuwne, ekrany kuchenne (między szafkami wiszącymi a blatem), dekory w formie obrazów, dekoracje kabin prysznicowych, ścianki pod natryskiem, dekoracje stołów jako blat oraz wszelkie inne dekoracje ścienne. Delikatnie zielony odcień, jest widoczny przy dekoracjach w jasnych kolorach, z dużą ilością białego – w takim wypadku zalecamy zastosowanie szkła Sky Opti Diamond.

Szkło Sky OptiDiamond

Szkło z bezpośrednim, trwałym nadrukiem w nowoczesnej technologii UV. Dodatkowo, szkło laminowane białą folią zabezpieczającą lub zabezpieczone poliuretanem od strony nadruku. Szkło Sky OptiDiamond charakteryzuje się krystalicznie przezroczystą powierzchnią. Szkło przeznaczone pod dekoracje z grafiką lub zdjęciem – idealnie oddaje kolory z fotografii – ponieważ nie posiada zielonkawego odcieniu. Jest szkłem odżelazionym.
Przeznaczenie: szafy wnękowe i przesuwne, ekrany kuchenne (między szafkami wiszącymi a blatem), dekory w formie obrazów, dekoracje kabin prysznicowych, ścianki pod natryskiem, dekoracje stołów jako blat oraz wszelkie inne dekoracje ścienne.

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz:
polecane dekoracje ścienne