Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Przeczytaj co piszą o nas nasi klienci  KLIKNIJ

Polecają nas najlepsze czasopisma:

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Obrazy pleksi z nadrukiem do do jadalni

Plexi jest wykorzystywana nie tylko do tworzenia szyldów reklamowych i tablic. Od teraz może również zawisnąć w dowolnym pomieszczeniu domu jako doskonały element dekoracyjny. Produkt podąża za współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. Grafika jest bardzo łatwa w montażu. Wykonano ją z bardzo lekkiego pleksiglasu, na którym umieszczany jest bezpośrednio nadruk UV. Dzięki temu uzyskujemy niezwykle efektowny obraz z niesamowitą głębią kolorów oraz połyskującym efektem powierzchni. Nadruk znajduje się na wewnętrznej stronie płyty, z których każda różni się grubością. Im płyta jest grubsza tym jest trwalsza, a efekt jeszcze bardziej imponujący.

 • nr 115312791
 • nr 5535303
 • nr 258045786
 • nr 259196582
 • nr 258323592
 • nr 261259174
 • nr 210865734
 • nr 255158883
 • nr 58477822
 • nr 187639412
 • nr 260391679
 • nr 163852648
 • nr 133673854
 • nr 257667275
 • nr 257059720
 • nr 52170185
 • nr 204300044
 • nr 256306390
 • nr 258584665
 • nr 179372024

Idealny do zawieszenia w jadalni

Jeżeli posiadają Państwo w swojej jadalni nudną pustą ścianę, warto rozważyć zawieszenie obrazu plexi z nadrukiem. Ten doskonały element dekoracyjny, dostępny w naszym sklepie, idealnie sprawdzi się właśnie w tym konkretnym pomieszczeniu, właśnie za sprawą naszej bogatej oferty motywów i obrazów. Już teraz można wybrać między ładnymi widokami, krajobrazami, motywami z kwiatów czy zdjęciami jedzenia, które umilą wspólne rodzinne posiłki, bądź poranną kawę. Jest z czego wybierać - piękny widok na kanał i ulicę w Amsterdamie, śliczna modelka z bukietem kwiatów lub biała filiżanka z bardzo apetyczną zupą. Te i inne motywy do zawieszenia na ścianie w jadalni znajdą Państwo w specjalnie dedykowanej tematyce zakładce. Obraz pleksi z nadrukiem do jadalni to idealny sposób nie tylko na zapełnienie pustych przestrzeni i ścian, ale także eleganckie upiększenie przestrzeni, która nabierze całkowicie nowego wymiaru. Posiłek z bliską osobą pod obrazem nurka w błękitnej toni oceanu na pewno będzie bardzo przyjemny.

Obraz pleksi na wymiar i zamówienie

Zadbamy o to, abyście otrzymali Państwo jak najlepszej jakości obraz pleksi, który zawiśnie dumnie na ścianie waszej jadalni. Wystarczy wykonać tylko parę kroków, które znacznie ułatwią nam pracę. Pierwszym z nich będzie wybór odpowiedniej grafiki. Może to być nie tylko jedno ze zdjęć dostępnych w naszej bogatej bazie, ale także grafika własnego autorstwa, którą można załadować na czarnym pasku w menu. W drugiej fazie przechodzimy do podania odpowiednich wymiarów w centymetrach, wymaganego podkładu, a także ustawienia interesującego dla Państwa kadru. Pozwoli to na stworzenie w pełni indywidualnego projektu, którego nie znajdzie się w żadnej innej jadalni. Warto wspomnieć o tym, że wybór odpowiedniego materiału wpływa na odbiór zdjęcia, jego nasycenie oraz głębię kolorów czy stopnia połysku samej plexi. Po wybraniu odpowiednich wymiarów, konfiguracji i dodatków, cena zostanie automatycznie przeliczona, uwzględniając wszystkie parametry. Gotowy obraz pleksi na wymiar prześlemy paczką kurierską w ciągu kilku dni.

Dlaczego warto kupić obraz na pleksi do jadalni?

Obrazy na pleksi to niezmiennie zachwycający grą kolorów oraz swoją wielowymiarowością produkt dekoracyjny, który już teraz może zawisnąć na Państwa ścianie. Doskonale oddaje stopień nasycenia kolorów i niezwykle efektywną głębię. Jest to niepowtarzalna zaleta szkła akrylowego, którego grubość można dobrać według własnego upodobania. To bardzo trwały materiał, który jest odporny na uszkodzenia, takie jak obtłuczenia, oraz zabrudzenia. Nie sprawia ono problemów w utrzymaniu czystości, a także jest niezwykle odporne na wilgoć czy parę wodną, co ma ogromne znaczenie w pomieszczeniach, gdzie jak najbardziej możemy się jej spodziewać. W razie zabrudzenia wystarczy tylko raz i porządnie przetrzeć szkło wilgotną szmatką, która ściągnie cały nagromadzony brud. Ten typ artykułu dekoracyjnego od lat nie wychodzi z mody i nieodmiennie polecany jest przez najlepszych dekoratorów wnętrz, którzy podkreślają wygodny, prosty montaż i całkowicie indywidualne podejście do rozmiaru oraz tego, co ma się za nim znaleźć. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej szerokiej oferty obrazów z plexi, które doskonale sprawdzą się w każdej jadalni.

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: