druk z twojego zdjęcia

Panele z aluminium do sypialni

Panele z aluminium do sypialni - nowy charakter wnętrza

 

Sypialnia to miejsce, w którym spędzamy znaczną część swojej doby - warto zadbać o to, żeby była ona dopasowana do naszych preferencji i aby panował w niej przytulny klimat, zachęcający do wypoczynku. Jednym ze sposobów na udekorowanie sypialni jest panel z aluminium na ścianę z nadrukowaną grafiką - dzięki zastosowanej technologii nadruk jest trwały i przez wiele lat nie traci na estetyce. Panele wykonane są z materiałów wyróżniających się wysoką jakością. Płyty Aluminium Dibond powstają z wielowarstwowych okładzin aluminiowych oraz rdzenia polietylenowego, co przekłada się na sztywny, ale lekki materiał, który jest łatwy w montażu i służy przez długi czas. Stosowana technologia nadruku grafiki pozwala na uzyskanie wyraźnego, pełnego głębi obrazu. Panele aluminiowe można dostosować je do swoich preferencji zarówno rozmiarem, jak i ewentualnymi efektami czy wycięciami montażowymi.

 

Panele aluminiowe na ścianę w sypialni - fantazyjne zdjęcia i wzory

 

Odrobiny pikanterii w sypialni dodadzą zmysłowe akty. Sensualne zdjęcia przedstawiające kobiece ciało, zbliżenia i fotografie w bieliźnie skutecznie rozbudzą zmysły. Do sypialni doskonale nadadzą się także panele aluminiowe z delikatnymi portretami wyglądającymi jakby były szkicowane lub malowane ręcznie. Dostępne są również abstrakcyjne, kontrastowe portrety oraz wizerunki zwierząt oraz znanych postaci, jak Frida Kahlo.

Ponadto w sypialni bardzo dobrze sprawdzają się panele aluminiowe z wyciszającymi motywami, przynoszącymi ukojenie w porze snu - doskonałym wyborem będzie kojący krajobraz spokojnej natury czy łagodne grafiki nieba i chmur.

 

Różnorodne grafiki na panele aluminiowe naścienne do sypialni

 

Ciekawą opcją jest mapa - taki panel aluminiowe przykuje uwagę wieloma szczegółami i będzie wyglądał jak ogromny obraz. Do wyboru są mapy świata, wektorowe mapy miast, abstrakcyjne mapy, wizerunki globu oraz zbliżenia na pinezki i kompasy, kojarzące się z pełnym przygód podróżowaniem.

W kobiecej sypialni doskonale będą prezentowały się panele aluminiowe z grafikami w stylu glamour - pełno w nich przepychu, złota, brokatu i szlachetnych kamieni. Dostępne są również panele imitujące pikowanie, folię, materiał czy szklaną powierzchnię z załamaniami, w których pięknie tańczy światło. Taka ściana dodaje wnętrzu luksusowego charakteru.

Dla fanów natury proponujemy panele aluminiowe przedstawiające zarówno prawdziwe, jak i malowane kwiaty - lilie, orchidee, róże, tulipany, maki, słoneczniki czy piwonie. Bardziej rysunkowe wzory przypominać będą tapetę, natomiast te realistyczne - duży plakat czy zdjęcie.

OPINIE