Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Przeczytaj co piszą o nas nasi klienci  KLIKNIJ

Polecają nas najlepsze czasopisma:

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Fototapeta

Chcesz optycznie powiększyć małą sypialnię? A może Twój salon jest mało przytulny i chcesz wizualnie zmniejszyć jego powierzchnię? Twoje wnętrze potrzebuje zmiany i świeżości?
Fototapety pozwalają optycznie powiększyć i pomniejszyć wnętrze, nadać mu wyrazistości i głębi, czy wyróżnić wybrane strefy w pomieszczeniu. Z ich wykorzystaniem możesz stworzyć aranżacje w każdym stylu, każdego dnia cieszyć się widokiem na paryską Wieżę Eiffla lub plażę z błękitną wodą i złotym piaskiem.Polecane kategorie zdjęć


Nasze fototapety są ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia i produkowane w najnowocześniejszej technologii druku UV.

Poznając bliżej tą technologię druku zrezygnowaliśmy zupełnie z wszystkich innych (do produkcji fototapet). Druk UV w produkcji fototapet jest absolutnie bezkonkurencyjny (całkowicie ekologiczny, najtrwalszy, odporny na zmywanie i ścieranie) - a jednocześnie zapewnia, że Twoja fototapeta przez wiele lat będzie miała kolory, jak przy żadnej innej technologii druku.

Jeżeli w czasie montażu, nasza fototapeta wydrukowana w technologii UV, ulegnie załamaniu - tusz w miejscu załamania nie odpryśnie ani nie pęknie – co zdarza się np. przy technologii eco solventowej.
Patrząc pod światło, zauważysz na powierzchni matowego zadruku UV delikatną satynę. Matowy druk UV pozwala uzyskać efekt niezwykłej jednolitości zadrukowanej powierzchni - co widać szczególnie, gdy Twoją fototapetę pokrywają duże motywy o jednorodnym kolorze, np. kwiaty.
Masz wątpliwości co do jakości naszych fototapet - zwróć się do Biura Obsługi Klienta o przesłanie próbek.

W standardowej ofercie sklepu internetowego oferujemy najczęściej wykorzystywane przez naszych klientów rodzaje tapet - ale to nie koniec naszych możliwości - jeżeli potrzebujesz innego rodzaju - skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Nasza oferta jest naprawdę szeroka.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie fototapety, są drukowane na maszynie: EFI VUTEK 32R+ w trybie HIGH QUALITY.
Fototapety drukowane w technologii UV - nie wymagają laminowania - druk jest utwardzony - a tym samym odporny na zmywanie, zginanie i zadrapania.

EASY STICK - fototapeta samoprzylepna 145g

Tkanina poliestrowa do kilkukrotnego przyklejania i odklejania. Posiada własny klej, który umożliwia prostą aplikację bez powstawania pęcherzy - zapewnia trwałe przyleganie tapety do dobrze przygotowanej ściany, jednocześnie umożliwiając jej łatwe usunięcie.
Tapety samoprzylepne należy zawsze kleić na zakładkę. Tapety samoprzylepne nie trzymają na ścianach pomalowanych farbą antyadhezyjną – np. lateksową. Taką ścianę należy najpierw przygotować, oczyścić i dwukrotnie zagruntować.
Cechy:
- gramatura tapety ok. 145 g/m2
- matowa powierzchnia z delikatną satyną
- łatwa do aplikacji – bez powstawania pęcherzy
- możliwe poprawki (kilkukrotna aplikacja)
- prosta do demontażu bez pozostawiania śladów
- odporna na pęknięcia i zarysowania
- doskonała do samodzielnego oklejania powierzchni takich jak np. szafy czy płaskie drzwi.

Fototapeta Flizelinowa

Fototapeta z gładkiego materiału na podkładzie z flizeliny. Wyróżnia się trwałością i wytrzymałością na rozciągania i odkształcenia. Materiał ma szczególne zastosowanie w takich pomieszczeniach m.in. jak kuchnia lub łazienka. Materiał to fizelina lateksowa powlekana, powstała z połączenia celulozy z włókniną. Zadruk jak na wszystkich naszych tapetach, wykonywany jest w technologii UV EFI Vutek 32R+, high quality.

Produkt sklasyfikowany jest jako trudno palny (nawet zadrukowany).
Cechy:
- gramatura tapety gładkiej ok. 175 g/m2, grubość ok. 300 µm
- matowa powierzchnia
- łatwa do aplikacji
- prosta do demontażu bez pozostawiania śladów
- odporna na pęknięcia i zarysowania
- nie zawiera PCV

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: