druk z twojego zdjęcia

Okleiny na szafę

Polecane kategorie zdjęć

Okleiny na szafę Sky Mirage

Okleiny na szafę Sky Mirage to sposób, dzięki któremu łatwo i szybko uda się zmienić wygląd pomieszczenia i nie wydać przy tym fortuny. Wyobraźnia podpowiada, jak być najlepszym projektantem wnętrz. Szereg prostych do zrealizowania rozwiązań sprawdza się w nowoczesnych mieszkaniach i daje spektakularny efekt. Nie chodzi jednak o to, aby się przy zmianie aranżacji bardzo napracować. Rezultaty powinny być widoczne niemal natychmiast i wprawić wszystkich w zachwyt.

Szafy z drzwiami przesuwnymi to praktyczne rozwiązanie do przedpokoju lub sypialni. Są niezwykle pakowne i można w nich schować dosłownie wszystko. Na górnych półkach rzadziej używane rzeczy, takie jak walizki, zapasowa kołdra lub ozdoby na choinkę. Okleiny na szafę Sky Mirage w łatwy sposób odmienią nudne drzwi przesuwne. Nasze okleiny przeznaczona są do aplikacji na płaskie powierzchnie (bez przetłoczeń). Ich dużą zaletą jest zmywalność i stosunkowo duża odporna na zarysowania. Odmieniona szafa zachowa swój oryginalny wygląd na długi czas. Pasy mogą być wykonane na dowolną szerokość, aby dopasować je do istniejącej szafy.

Foto okleina na szafę Sky Mirage

Foto okleina na szafę Sky Mirage to sposób, aby nadążać za trendami w urządzaniu wnętrz i zawsze być na bieżąco. Koniec z nudą i wyblakłymi kolorami. Niech w najbliższym otoczeniu zagości moc kolorów, pełne wyrazu obrazy, które dodają radości i sprawiają, że chce się żyć w pełni. Do przedpokoju sprawdzą się okleiny na szafę przesuwną Sky Mirage z teksturą. Aktualnie jak najbardziej na czasie są naturalne materiały, które podkreślają nowoczesny charakter pomieszczenia. Sięgnięcie po obrazy z teksturami pomoże szybko osiągnąć zamierzony efekt.

Styl skandynawski i pomieszczenia w jasnych kolorach podkreśli tekstura ściany z cegieł pomalowanych na biało, aranżacje rustykalne tekstura postarzonego drewna, a modny styl glamour biały marmur. Okleina na szafę z grafiką to najprostszy i najszybszy sposób, by odmienić każde pomieszczenia i nadać więcej wyrazu i elegancji. Maksymalna szerokość pasa to aż 149cm.

Foto okleina na szafę Sky Mirage to tkanina samoprzylepna z poliestru, przeznaczona do kilkukrotnego naklejania i odklejania. Maksymalna szerokość jednego pasa wynosi aż 149 cm. Oznacza to w większości przypadków, że nie trzeba łączyć brytów. Nawet bez posiadania doświadczenia i dużych umiejętności w montażu łatwo więc poradzić sobie z aplikacją.

Jak odmienić sypialnię? Wykorzystaj okleiny na szafę przesuwną Sky Mirage

Nowoczesne okleiny na szafę przesuwną Sky Mirage dają nieograniczone możliwości. Marzenia o dalekich podróżach, wyobrażenia o nadchodzącej przyszłości, czy całkiem konkretne plany do zrealizowania szybciej się spełnią, jeśli da się im możliwość zaistnienia we własnej przestrzeni. Kreatywność i wyobraźnia nie mają granic, tak jak obrazy z serii Widok z okna, dzięki którym we wnętrzu zagości na stałe krajobraz, o którym marzysz.

Chcesz ożywić sypialnię, w której stoi szafa? Skorzystaj z naszej foto galerii i zamów okleinę na szafę Sky Mirage, która odmieni każde wnętrze.

OPINIE