druk z twojego zdjęcia

Panel szklany hartowany Tekstura

Panele szklane — tekstura

W nowoczesnych wnętrzach często wykorzystuje się szkło. Gładkie szklane tafle pełnią funkcje dekoracyjne i praktyczne w aranżacji salonu, sypialni, kuchni, czy łazienki. Dlaczego panele szklane są tak chętnie stosowane we współczesnych mieszkaniach? To uniwersalne rozwiązanie, które zapewnia estetyczny wygląd i jest eleganckim wykończeniem świadczącym o poczuciu dobrego gustu. Panele szklane sprawdzą się w wielu przestrzeniach mieszkalnych i publicznych. Użytkownicy cenią je ze względu na walory praktyczne i wysoki poziom bezpieczeństwa. Panele szklane ze skycolor24.pl są odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne, a także działanie warunków zewnętrznych. Nie blakną, są wytrzymałe na wilgoć i łatwo utrzymać je w czystości. Przygotowaliśmy serię motywów graficznych z teksturami, które spełnią swoją rolę w kuchni i łazience. Można je stosować nawet w miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenia. Klienci nie muszą się martwić, jak poradzić sobie z czyszczeniem. Dekory szklane bardzo łatwo umyć bez pozostawiania smug.

Cegła, kamień, drewno – jakie panele szklane wybrać do kuchni?

Dekory szklane to rozwiązanie często stosowane do wykończenia powierzchni ściany w przestrzeni pomiędzy górnymi szafkami i blatem roboczym w kuchni. Panele skycolor24.pl są niezwykle wytrzymałe i wszechstronne w użytkowaniu. Do ich wykonania wykorzystujemy szkło hartowane o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Funkcje dekoracyjne zapewniają najmodniejsze wzory stosowane we współczesnych aranżacjach. Nadruki pozwalają kreować estetykę wnętrza i podkreślić każdy rodzaj stylistyki. Efekt sterylnej, czystej kuchni zapewnią jasne panele szklane z teksturą marmuru. Tekstura z czerwoną cegłą to idealny motyw do wnętrza industrialnego loft. W kolekcji znajdziesz także wzór cegły pomalowanej na biało. Jest to propozycja m.in. do wnętrz zaaranżowanych w stylu skandynawskim. Biała cegła na panelu szklanych jest mniej kłopotliwa w utrzymaniu w czystości, niż ściana z cegły. Klienci chętnie wybierają solidne i praktyczne rozwiązania, które sprawdzają się przez dłuższy czas.

Trwałe i atrakcyjne panele szklane

Warto podkreślić, że nadrukowane na panelach szklanych tekstury, kolory i wzory są niemal niezniszczalne. Barwy nabierają pięknych odcieni i głębi. Doskonały efekt jest gwarantowany na długi czas użytkowania nawet w tak trudnych warunkach, jakie panują w wilgotnych pomieszczeniach. Panele szklane – tekstury na ścianę do łazienki z powodzeniem zastąpią glazurę. Wybierz marmur do eleganckiej łazienki w stylu glamour. W naszej kolekcji znajdziesz całą paletę możliwości! Obraz z efektem 3D przedstawiającym mazy białą farbą w atrakcyjny sposób podkreśli oryginalne wnętrze nowoczesnej łazienki. Zastosowanie odpowiedniego podświetlenia (np. przy lustrze lub w kabinie prysznicowej) pozwoli na uzyskanie spektakularnego wykończenia.

OPINIE