druk z twojego zdjęcia

Panele z aluminium do salonu

Panele aluminiowe ścienne do salonu - wyjątkowe grafiki

 

Panel aluminiowy to nowoczesny sposób na odmienienie swojego wnętrza i nadanie mu nowego charakteru. Wysokiej jakości tematyczne grafiki pozwalają przenieść się w scenerię, którą przedstawiają czy wyciszyć dzięki abstrakcyjnym, fantazyjnym wzorom. To doskonały sposób na odświeżenie przestrzeni bez generalnego remontu. Ponadto obrazy nadrukowane na aluminium są trwałe i można dostosować je do swoich preferencji zarówno rozmiarem, jak i ewentualnymi efektami czy wycięciami montażowymi.

 

Wysokiej jakości panele aluminiowe do pokoju dziennego

 

Panele aluminiowe SkyColor24 charakteryzują się wysoką jakością wykonania - wykorzystywane do ich produkcji płyty Aluminium Dibond powstają z wielowarstwowych okładzin aluminiowych oraz rdzenia polietylenowego. Produkt końcowy wyróżnia się nie tylko pięknym obrazem na ścianie, ale również sztywnością płyty, która jednocześnie pozostaje lekka, a co za tym idzie - panel aluminiowy jest łatwy w montażu i nie obciąża powierzchni, na której jest zawieszony. Obrazy na aluminum odporne są na wysokie oraz niskie temperatury i wilgotność, dzięki czemu nadają się do stosowania w każdych warunkach. Nawet wieloletnie użytkowanie nie wywoła żadnych zmian w wyglądzie wybranej grafiki - panel aluminiowy ścienny to inwestycja na długi czas.

 

Panele aluminiowe z grafiką - miasta, natura i abstrakcje

 

Dla fanów miejskiego zgiełku i dużych miast świetnie nadadzą się panele przedstawiające światowe metropolie i malownicze destynacje turystyczne: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Dubaj, Wenecja, Stambuł, Rzym i Watykan, Santorini, Abu Dhabi, Brisbane, Las Vegas, Budapeszt, Berlin czy Moskwę. Znajdzie się także coś dla miłośników polskich rynków i starówek, którzy mogą ozdobić swoją przestrzeń wizerunkiem Lublina czy zdjęciem Krakowa. Panele aluminiowe przedstawiają piękne zabytki i zapierające dech w piersiach panoramy miast.

Ci kochający naturę i chcący zaakcentować to w swoim wnętrzu znajdą grafiki na panele aluminiowe przedstawiające motyle, kwiaty, łąki, niebo i chmury, krajobrazy górskie, zdjęcia dzikich lasów i spokojnej, niebieskiej wody. Oferujemy nie tylko kojące zdjęcia wybrzeży i oceanów, ale też rajskie plaże i palmy, przenoszące do wakacyjnego okresu. W naszej ofercie znajdziesz grafiki z wodospadami, barwnymi ptakami, egzotyczną dżunglą i zwierzętami.

Koneserów sztuki z pewnością zadowolą panele aluminiowe z nadrukowanymi abstrakcyjnymi motywami, grafikami 3D tworzącymi iluzje optyczne na ścianie oraz obrazy imitujące te namalowane akwarelami i pędzlem.

Już dziś zanurz się w świecie wyjątkowych, oryginalnych wzorów i wybierz idealny panel aluminiowy z grafiką dopasowaną do Twojego wnętrza i gustu!

OPINIE