druk z twojego zdjęcia

Fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni pomogą urządzić wnętrze nowoczesne i takie, które posiada własny, niepowtarzalny charakter. Chcesz przełamać sterylną biel frontów szafek? Skorzystaj z naszej galerii, w której znajdziesz wielobarwne propozycje motywów, które zostały przygotowane specjalnie do kuchni. Samoprzylepne fototapety do kuchni są najprostszym sposobem na zakrycie nieestetycznego fragmentu ściany lub zagospodarowanie pasa między blatami a szafkami wiszącymi. Bez trudu wykonasz samodzielnie montaż w jedno popołudnie i zyskasz wspaniały efekt. Wszyscy będą myśleli, że kuchnia jest po remoncie! Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności, skorzystaj z naszego poradnika montażu, który jest zamieszczony na stronie w formie PDF.

Zmywalne fototapety do kuchni

Wybierz zmywalne fototapety do kuchni, aby bez trudu utrzymać ścianę w czystości. Doskonałe wykonanie i najwyższej jakości materiały użyte do produkcji są gwarancją, że fototapeta pozostanie jak nowa, przez długi czas. Do miejsc szczególnie wilgotnych i w wąskich przejściach polecamy zastosowanie laminatu. Warstwa ochronna nie będzie miała wpływu na widoczność obrazu. Dzięki niej powierzchnia nie będzie się przecierała i traciła koloru. Fototapeta do kuchni może być alternatywą dla drogiej glazury. Płytki sprawiają dużo kłopotu podczas montażu i jeszcze więcej podczas demontażu. Jeżeli obraz na tapecie się znudzi, lub przestanie pasować do Twojego obecnego stylu życia, po prostu zerwiesz fototapetę i położysz nową. Z naszej galerii każdy wybierze wzór, który spełnia nawet najbardziej wyszukane oczekiwania.

Inspirujące wzory do kuchni

Jeżeli lubisz gotować i chętnie próbujesz nowych przepisów z odległych regionów świata, na pewno zainspirują Cię motywy z kolekcji PRZYPRAWY. Kompozycje utworzone z kolorowych ziół są nie tylko wyśmienitą ozdobą, ale także pobudzają wyobraźnię do tworzenia aromatycznych i pełnych smaku potraw we własnej kuchni. Egzotyczne przyprawy pobudzają zmysły i dodają energii. Obrazy są tak sugestywne, że chce się gotować! Polecamy kompozycję w wersji horyzontalnej (pozioma) na panel między szafkami.

Marzysz o ceglanej ścianie w kuchni? W spełnieniu tego pragnienia pomogą fototapety do kuchni z teksturami. Nasze TEKSTURY są doskonałej jakości i do złudzenia przypominają oryginalną ścianę z cegły. Kształty oraz rysunek fug są idealnie odwzorowane, co sprawia, że ściana wygląda doskonale.

Fototapeta do kuchni rustykalnej

Drewno na ścianie wprowadza do każdego pomieszczenia ciepłą, domową atmosferę. Jeżeli lubisz styl rustykalny lub po prostu zawsze marzyłeś o drewnianej ścianie – spełnij swoje marzenie! Wybierz fototapetę do kuchni z kolekcji DREWNO. Znajdziesz w niej różnej szerokości deski z wyraźnym rysunkiem drewna, niezwykle dekoracyjny motyw dryfujące drewno, a także przekrój pnia, który został wybarwiony w ciepłej tonacji. Interesująco wyglądają drewniane plecionki z efektem 3D, które do złudzenia przypominają prawdziwe deski. Głębia obrazu będzie w każdej kuchni atrakcyjną i oryginalną dekoracją.

OPINIE