druk z twojego zdjęcia

Panele PCV z nadrukiem do łazienki

Łazienka musi być funkcjonalna, ale powinna też dobrze wyglądać. Nawet krótka wizyta w niej powinna sprawiać nam przyjemność, dlatego też warto zainwestować w lekkie panele PCV. Są bardzo łatwe w montażu i elastyczne, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na duże i nietypowe eksperymenty w wystroju. Doskonała jakość wydruku sprawi, że specjalnie dedykowane zdjęcie lub zabawny obrazek poprawią atmosferę przy dłuższej wizycie lub relaksującej kąpieli. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą paneli PCV oraz specjalnie przygotowanych zdjęć, które kompletnie przeobrażą każdą łazienkę.

Zdjęcia na panelach PCV

Specjalnie przygotowana przez nas kategoria zdjęć do łazienki to szeroki wybór kompozycji do zawieszenia na pustym kawałku ściany. Świetnie będą pasować do nowoczesnego wystroju. Piękne widoki nie tylko dobrze wyglądają, ale także pozwolą się zrelaksować przy dłuższych kąpielach, gdzie stworzenie odpowiedniej atmosfery jest najważniejsze. Przebierać można między wesołymi wodnymi zwierzętami, widokami tropikalnych plaży lub typowymi motywami z rozgwiazdami, muszelkami i ziarenkami piasku. Każdy znajdzie tu coś dla swojej łazienki. Warto również podkreślić, że zdjęcie zrobi ogromne wrażenie na gościach, którzy dostrzegą oryginalny pomysł w jej wystroju.

Własne zdjęcia na panelach w łazience

Staramy się dbać o naszych klientów, dlatego umożliwiamy również wykorzystanie zdjęć własnego autorstwa. Wystarczy tylko kliknąć opcję "Załaduj zdjęcie", która znajduje się w górnej części strony. Każdy zdolny fotograf lub amator robienia zdjęć, dumny ze swoich kompozycji, będzie mógł umieścić je w swojej łazience. Świetnie nadają się do tego pamiątki z wakacji nad morzem, widoki oraz antyczne świątynie w Tajlandii czy wielkie połacie lasu, sfotografowane podczas wycieczki w górach. To również doskonały sposób na to, żeby zadziwić swoimi oryginalnymi pomysłami znajomych oraz rodzinę, które całkowicie zmienią percepcję pomieszczenia.

Panele PCV to doskonała inwestycja

Jest to bardzo ciekawa alternatywa wobec tapet, fototapet oraz zwykłych obrazów w antyramach. Większość architektów oraz dekoratorów podkreśla dużą elastyczność tego rozwiązania, które pozwala na tworzenie oryginalnych i nietypowych form wykraczających poza ramy zwykłych dekoracji. Panele charakteryzują się niską wagą i dużą sprężystością, a także odpornością na zabrudzenia. Wystarczy przetrzeć je tylko wilgotną szmatką. Warto również podkreślić, że druk UV gwarantuje doskonałą jakość kolorów oraz głębię. Nawet znacznie powiększone zdjęcie wygląda naprawdę dobrze.

Jak przygotować ścianę?

Dobre przygotowanie ściany da nam pewność, że żaden panel nie spadnie. Po pierwsze, trzeba ją dokładnie oczyścić z brudu, tłuszczu oraz kurzu, po czym dokładnie zagruntować. Na tak przygotowaną powierzchnię można nałożyć klej do montażu lub zwykłą taśmę dwustronną. Mały ciężar panelu sprawia, że bez problemu utrzymają go na ścianie. Należy też zwrócić uwagę na skład kleju montażowego, ponieważ nie może się w nim znaleźć rozpuszczalnik. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki "Informacje montażowe", gdzie znajduje się dokładna instrukcja montażu paneli PCV w formacie pdf.

Zamawianie panelu PCV na naszej stronie

Jest bardzo prostym procesem. Nie zajmie więcej niż kilka minut, z kolei nam pomoże w spełnieniu wszystkich wymagań, jakie stawiają przed nami klienci. Kiedy już wybierzemy zdjęcie, możemy przejść do podania istotnych danych, jak rozmiar panelu, w centymetrach, oraz obszaru do wykadrowania. Potem pozostaje jedynie wybrać rodzaj materiału, grubość podkładu, ilość otworów, gniazd oraz dodatkowych efektów wizualnych. Zamówienie zaczynamy realizować tuż po dokonaniu opłaty i przesyłamy je w ciągu kilku dni za pomocą przesyłki kurierskiej. To bardzo ciekawe rozwiązanie dekoracyjne polecamy każdemu. Pozwala ono indywidualnie podejść do kwestii dekorowania łazienki. Nasza firma oferuje wysokiej jakości produkty foto dekoracyjne, które docenią nawet najbardziej wymagający z klientów.

OPINIE