druk z twojego zdjęcia

Obraz Canvas Obrazy

Nietłukące obrazy na plexi

Nowoczesne obrazy na plexi to absolutny przebój ostatnich miesięcy. Chętnie wybierają je osoby, którym zależy na eleganckim materiale niemal identycznym, jak szkło, ale znacznie lżejszym. W dodatku obrazy na plexi nie tłuką się, co jest niewątpliwą zaletą. Dostępne są różne rodzaje systemów do montażu. Jednym z nich jest umieszczenie obrazu w aluminiowych ramach, które są dostępne w dwóch kolorach. Inna opcja to stylowe i eleganckie dystanse lub całkowicie niewidoczne zawieszki.

Wydruki na plexi w wersji błyszczącej to elegancka dekoracja, która doda szyku nawet najbardziej reprezentacyjnemu pomieszczeniu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów w połączeniu z nadrukiem w najwyższej rozdzielczości dale imponujący efekt. Takimi obrazami każdy chętnie pochwali się przed gośćmi i znajomymi w swoim salonie.

Obrazy na plexi to także doskonała dekoracja do firmy, restauracji, salonu piękności i wszędzie tam, gdzie wystrój wnętrz ma charakter wyszukanej elegancji.

Obraz na plexi na wymiar

Klienci zamawiają obrazy na plexi na wymiar ściany, dzięki czemu uzyskują rewelacyjne aranżacje pomieszczenia. W zależności od tego, jaki efekt ma zostać osiągnięty, dostępne są inspirujące, przepełnione energią i radością życia grafiki o zdecydowanym charakterze.

Motywy muzyczne to doskonałe tło do klubu, w którym grana jest muzyka na żywo, jako dekoracja sceny. Sprawdzą się także w domowym studio. Prowadzisz lub bierzesz lekcje gry na instrumentach? Wybierz motyw muzyczny dla siebie, który zainspiruje do ćwiczeń.

Prowadzisz klub karaoke, klub nocny lub bar? Zobacz motyw ze zbliżeniem mikrofonu, który jest jak zaproszenie na scenę do wyśpiewania swojego talentu.

Japońskie pejzaże to motyw graficzne, które idealnie sprawdzą się do restauracji japońskiej, baru sushi i herbaciarni. Klienci, którzy są pod wrażeniem stylu ogrodów zen, zachwycają się widokiem na Górę Fuji i pagodami z charakterystycznymi dachami. Chętnie wybierają obrazy na plexi na wymiar ściany do salonu lub innego pomieszczenia w domu i wykorzystują spokojne krajobrazy w swoim domu. Grafiki doskonale komponują się z jasnymi, nowoczesnymi aranżacjami i z kameralnymi pokojami z przygaszonym oświetleniem. Naturalna roślinność, drzewka bonsai uzupełnią aranżację.

Obrazy na plexi BANKSY I STREET ART

Historia graffiti, murali, STREET ART i ogólnie pojętej sztuki ulicznej łączy w sobie wiele elementów. Czasem przybiera formę szablonów - wyciętych z kartonu obrazów, które po spryskaniu sprayem tworzą powtarzalny obraz lub tagów napisanych grubym markerem. Tego typu grafiki na obrazy na plexi znajdziesz w kategorii BANKSY I STREET ART.

Z pleksi glassu tworzy się tablice i szyldy reklamowe. Teraz nalazła zastosowanie również w aranżacji wnętrz mieszkalnych. Na materiale plexi wykonuje się efektowne dekoracje ścienne. Plexi w połączeniu z bezpośrednim nadrukiem UV pozwala na tworzenie niezwykle nowoczesnych i estetycznych dekoracji. Cechują się niesamowitą głębią kolorów i ciekawym połyskującym efektem.

OPINIE