Cudownie, że jesteś tutaj -30% na wszystko

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Obrazy na płótnie (canvas)

Nowoczesna forma dekoracji

Niespotykane dotąd możliwości aranżacji wnętrz stały się rzeczywistością. Mnogość wzorów i motywów pozwala precyzyjnie dopasować obraz do stylu i aranżacji wnętrza. Obrazy wykonywane są z wykorzystaniem wysokogatunkowego płótna Canvas, na którym wykonywany jest nadruk w technologii latexowej. Każde płótno naciągane jest na sosnową ramę polskiego producenta o grubości 2 cm. Ich struktura nadaje unikalny i realistyczny charakter kompozycji. Każdy etap produkcji przeprowadzany jest z wielką starannością, dzięki czemu każdy obraz jest prawdziwym dziełem sztuki o artystycznym i estetycznym wyglądzie.

Nowoczesna forma dekoracji ścian we wnętrzach mieszkalnych, ale też biurowych. Do ich produkcji wykorzystywane są tylko wysokiej jakości materiały pochodzące ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. Obraz na płótnie (Canvas) naciągnięty na sosnową ramę (blejtram) o grubości 2 cm to stylowa ozdoba salonu, sypialni, kuchni i biura. Płótno cechuje się nieograniczonymi możliwościami zastosowania, może powstać na nim obraz słynnego malarza lub bezcenna pamiątka w postaci zdjęcia z wakacji czy własnego ślubu. Nasycenie kolorów i najlepsza rozdzielczość druku latexowego pozwalają na zachowanie trwałości i przejrzystości drukowanego wzoru.

Oferujemy obrazy na płótnie o pełnych wymiarach co 10 cm.

Polecane kategorie zdjęć

Obrazy drukowane na płótnie

Podnieś estetykę swojego mieszkania czy domu za pomocą oryginalnych dekoracji. Przyozdabianie wnętrz obrazami jest popularne od wielu pokoleń. Skorzystaj z tego wiecznie modnego rozwiązania i sprawdź naszą ofertę. Znajdujące się w naszym asortymencie obrazy na płótnie to nowoczesne podejście do tego tematu, które zachowuje wszystkie zalety tradycyjnej formy, a jednocześnie jest dużo bardziej przystępne cenowo niż malowane odpowiedniki. Wysokiej jakości sztuka nie musi kosztować fortuny! Płótno to wdzięczny materiał do wydrukowania na nim grafik, a efekty prezentują się zdecydowanie lepiej niż na papierze plakatowym. Obrazy drukowane na płótnie cechują się dużo większą elegancją i wyglądają estetyczniej. Na pewno dostrzeżesz różnicę na plus! Dbamy o to, by wykorzystywać projekty graficzne o bardzo dużej rozdzielczości, dzięki temu są bardzo szczegółowe i wyraźne. W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych zdjęć oraz grafik, które możesz wybrać dla swojego wnętrza. Wiele z nich wyszło z pod rąk uznanych artystów. Posiadamy wzory, które sprawdzą się zarówno w wystrojach inspirowanych naturą, jak i industrialnością. Sprawdź nasze krajobrazy, miejskie widoki, martwą naturę, portrety, reprodukcje wielkich dzieł malarskich, abstrakcje, sztukę 3D i wiele, wiele innych. Nasza oferta jest tak rozległa, że z pewnością znajdziesz obrazy na płótnie, które w stu procentach trafią w Twój gust. Zachęcamy do regularnego sprawdzania naszej strony, gdyż pomimo tego, że posiadamy ogromny wybór dostępnych produktów, stale dodajemy atrakcyjne nowości. Postaw na estetyczne obrazy drukowane na płótnie w wyjątkowo korzystnych cenach!

Obrazy na płótnie

Prezentowane przez nas produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu cechują się dużą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Wykorzystujemy wysokogatunkowe płótna, które znakomicie spełniają swoją funkcję. Przedstawione na nich obrazy przez wiele lat będą prezentować się równie doskonale co w dniu zakupu. Nasze metody druku obrazów na płótnie są proekologiczne, wykorzystujemy do tego technologię druku żywiczego. Oferujemy ogromne możliwości konfiguracji dowolnych projektów graficznych z naszej oferty. Możesz wybrać czy chcesz, żeby obejmowały jeden duży obraz, czy może składały się z wielu mniejszych tworzących wspólną całość i samodzielnie wykadrować elementy. Dzięki temu znacząco zwiększają się Twoje możliwości aranżacji dekoracji. Każde płótno naciągane jest na ramy wykonane z polskiej sosny. Materiał jest matowy, dzięki czemu prezentuje się doskonale w każdym świetle. W przypadku zdecydowania się na duży obraz w pojedynczej ramie możesz zmodyfikować swobodnie jego wymiary i dopasować go do wielkości pomieszczenia, w którym będzie wisiał. Sprawdź szczegóły na stronie produktowej wybranego przez Ciebie wzoru. Obrazy na płótnie prezentują się znakomicie w każdym miejscu w domu, niezależnie od tego czy zawiesisz je w salonie, sypialni, biurze, jadalni czy korytarzu. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą jeszcze dziś.