druk z twojego zdjęcia

Obrazy na płótnie (canvas)

Polecane kategorie zdjęć

Nowoczesna forma dekoracji

Niespotykane dotąd możliwości aranżacji wnętrz stały się rzeczywistością. Mnogość wzorów i motywów pozwala precyzyjnie dopasować obraz do stylu i aranżacji wnętrza. Obrazy wykonywane są z wykorzystaniem wysokogatunkowego płótna Canvas, na którym wykonywany jest nadruk w technologii latexowej. Każde płótno naciągane jest na sosnową ramę polskiego producenta o grubości 2 cm. Ich struktura nadaje unikalny i realistyczny charakter kompozycji. Każdy etap produkcji przeprowadzany jest z wielką starannością, dzięki czemu każdy obraz jest prawdziwym dziełem sztuki o artystycznym i estetycznym wyglądzie.

Nowoczesna forma dekoracji ścian we wnętrzach mieszkalnych, ale też biurowych. Do ich produkcji wykorzystywane są tylko wysokiej jakości materiały pochodzące ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. Obraz na płótnie (Canvas) naciągnięty na sosnową ramę (blejtram) o grubości 2 cm to stylowa ozdoba salonu, sypialni, kuchni i biura. Płótno cechuje się nieograniczonymi możliwościami zastosowania, może powstać na nim obraz słynnego malarza lub bezcenna pamiątka w postaci zdjęcia z wakacji czy własnego ślubu. Nasycenie kolorów i najlepsza rozdzielczość druku latexowego pozwalają na zachowanie trwałości i przejrzystości drukowanego wzoru.

Oferujemy obrazy na płótnie o pełnych wymiarach co 10 cm.

Obrazy drukowane na płótnie

Podnieś estetykę swojego mieszkania czy domu za pomocą oryginalnych dekoracji. Przyozdabianie wnętrz obrazami jest popularne od wielu pokoleń. Skorzystaj z tego wiecznie modnego rozwiązania i sprawdź naszą ofertę. Znajdujące się w naszym asortymencie obrazy na płótnie to nowoczesne podejście do tego tematu, które zachowuje wszystkie zalety tradycyjnej formy, a jednocześnie jest dużo bardziej przystępne cenowo niż malowane odpowiedniki. Wysokiej jakości sztuka nie musi kosztować fortuny! Płótno to wdzięczny materiał do wydrukowania na nim grafik, a efekty prezentują się zdecydowanie lepiej niż na papierze plakatowym. Obrazy drukowane na płótnie cechują się dużo większą elegancją i wyglądają estetyczniej. Na pewno dostrzeżesz różnicę na plus! Dbamy o to, by wykorzystywać projekty graficzne o bardzo dużej rozdzielczości, dzięki temu są bardzo szczegółowe i wyraźne. W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych zdjęć oraz grafik, które możesz wybrać dla swojego wnętrza. Wiele z nich wyszło z pod rąk uznanych artystów. Posiadamy wzory, które sprawdzą się zarówno w wystrojach inspirowanych naturą, jak i industrialnością. Sprawdź nasze krajobrazy, miejskie widoki, martwą naturę, portrety, reprodukcje wielkich dzieł malarskich, abstrakcje, sztukę 3D i wiele, wiele innych. Nasza oferta jest tak rozległa, że z pewnością znajdziesz obrazy na płótnie, które w stu procentach trafią w Twój gust. Zachęcamy do regularnego sprawdzania naszej strony, gdyż pomimo tego, że posiadamy ogromny wybór dostępnych produktów, stale dodajemy atrakcyjne nowości. Postaw na estetyczne obrazy drukowane na płótnie w wyjątkowo korzystnych cenach!

Obrazy na płótnie

Prezentowane przez nas produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu cechują się dużą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Wykorzystujemy wysokogatunkowe płótna, które znakomicie spełniają swoją funkcję. Przedstawione na nich obrazy przez wiele lat będą prezentować się równie doskonale co w dniu zakupu. Nasze metody druku obrazów na płótnie są proekologiczne, wykorzystujemy do tego technologię druku żywiczego. Oferujemy ogromne możliwości konfiguracji dowolnych projektów graficznych z naszej oferty. Możesz wybrać czy chcesz, żeby obejmowały jeden duży obraz, czy może składały się z wielu mniejszych tworzących wspólną całość i samodzielnie wykadrować elementy. Dzięki temu znacząco zwiększają się Twoje możliwości aranżacji dekoracji. Każde płótno naciągane jest na ramy wykonane z polskiej sosny. Materiał jest matowy, dzięki czemu prezentuje się doskonale w każdym świetle. W przypadku zdecydowania się na duży obraz w pojedynczej ramie możesz zmodyfikować swobodnie jego wymiary i dopasować go do wielkości pomieszczenia, w którym będzie wisiał. Sprawdź szczegóły na stronie produktowej wybranego przez Ciebie wzoru. Obrazy na płótnie prezentują się znakomicie w każdym miejscu w domu, niezależnie od tego czy zawiesisz je w salonie, sypialni, biurze, jadalni czy korytarzu. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą jeszcze dziś.

OPINIE