druk z twojego zdjęcia

Panele PCV z nadrukiem do salonu

Jednym z ciekawszych trendów w aranżacji mieszkań jest umieszczanie paneli PCV z nadrukiem w salonie. Ten lekki i elastyczny materiał świetnie nadaje się jako element dekoracyjny oraz nośnik zdjęć lub grafik. Ich montaż jest dziecinnie prosty i stanowi ciekawą alternatywę wobec tapet, fototapet czy zwykłych obrazów lub antyram. Na uwagę zasługuje również jakość druku, dzięki któremu zdjęcia mają realistyczną głębię i żywe kolory. Zdjęcia na panelach PCV to świetny sposób na zagospodarowanie pustej ściany w salonie, które można zamówić na naszej stronie internetowej.

Bogata oferta zdjęć na panele PCV

Salon to miejsce reprezentatywne, które aż prosi się o jakieś nietypowe rozwiązanie dekoracyjne. Doskonały sposób na upiększenie najważniejszego pomieszczenia w domu znajdziesz w naszej ofercie dobrej jakości paneli PCV, przeglądając specjalną zakładkę "Pianka PCV - Salon". Posiadamy bogatą ofertę zdjęć, które nadadzą charakteru oraz umilą każde wolne popołudnie czy wieczór. Mogą to być piękne widoki na masywy górskie, zdjęcia pomostów w jednym z portowych miasteczek lub urocza łódka zacumowana nad jeziorem. Cokolwiek podoba się nam, wzbudzając w nas zadumę, stanowić będzie doskonałą wizytówkę naszego przytulnego kąta. Żaden gość nie przejdzie obojętnie obok przepięknego zdjęcia na ścianie w salonie, które będzie dopasowane do wystroju pomieszczenia.

Własne zdjęcia do salonu

Specjalnie dla klientów, którzy pasjonują się fotografią, a do tego sami często spacerują z lustrzanką, oferujemy możliwość nadrukowania własnego dzieła na panel PCV. Wystarczy tylko skorzystać z opcji na widniejącym na samej górze czarnym pasku "Załaduje zdjęcie". Każdy, kto nie wstydzi się pokazywać własnych fotografii i chciałby wnieść coś od siebie do swojego salonu, może to zrobić już teraz. Znajomi również będą pod wrażeniem, gdy w trakcie imprezy konwersacja odbywać się będzie tuż pod wielkim zdjęciem autorstwa gospodarza.

Panele PCV to świetny wybór

Panele PCV chwalone są przez architektów i dekoratorów wnętrz zarówno przez wzgląd na ich niewielki ciężar, jak i elastyczność w projektowaniu wnętrz, jaką zapewniają. Bez problemu utrzymają się na taśmie dwustronnej. Zastosowanie techniki druku UV pozwala na zachowanie głębi kolorów oraz ich nasycenia, także zdjęcia, nawet znacznie powiększone, wyglądają dobrze i nie tracą jakości. Pianki PCV odporne są na zabrudzenia. Wystarczy użyć wilgotnej szmatki lub zwykłej nasączonej chusteczki by usunąć brud. Panele PCV z nadrukiem można zamawiać w różnych rozmiarach i kombinacjach, przez co mamy wielką dowolność w eksperymentowaniu z wystrojem naszego salonu. Doskonale sprawdzają się z meblami w nowoczesnych stylach.

Oczyszczanie i gruntowanie ściany pod panele PCV

Żeby nasze panele dobrze trzymały się ściany, trzeba ją najpierw przygotować - dokładnie oczyścić, odkurzyć i odtłuścić, a potem pieczołowicie zagruntować. Bez dobrze zagruntowanej ściany żaden panel nie utrzyma się nawet przy najlepszym kleju. Same panele, ze względu na swoją lekkość, można przyklejać taśmą dwustronną lub zwykłym klejem montażowym. Istotną informacją jest ta, że klej nie może w składzie zawierać rozpuszczalnika. Po bardziej szczegółowe informacje odsyłamy do specjalnej sekcji "Instrukcje montażu", skąd ściągniesz plik pdf z dokładną instrukcją.

Zamawianie paneli PCV

Proces składania zamówienia jest bardzo prosty i wymaga kilku podstawowych informacji, które pozwolą nam zrealizować zamówienie wedle życzenia. Tuż po wybraniu odpowiedniego zdjęcia trzeba poddać jego dokładną szerokość i wysokość w centymetrach. Możliwe jest wykadrowanie zdjęcia według własnego zamysłu. Potem wybieramy rodzaj podkładu oraz dodatkowe efekty wizualne. Pozostaje tylko potwierdzić zamówienie i dokonać płatności. Zamówienie realizujemy w ciągu kilku dni i przesyłamy za pomocą kuriera. W przypadku niestandardowego wykonania trzeba skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie lub mailem. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty paneli PCV z nadrukiem oraz innych foto dekoracji.

OPINIE