druk z twojego zdjęcia

Fototapety do SPA

Fototapety do SPA

Fototapety do SPA pomogą stworzyć atmosferę sprzyjającą zabiegom i wypoczynkowi w salonie. Nie każdy ośrodek SPA jest zlokalizowany w pobliżu źródeł termalnych, w którym można zażywać zdrowotnych kąpieli. Dlatego przygotowaliśmy serię niezwykle klimatycznych obrazów, przepełnionych sensualnymi motywami kojarzonymi z relaksem i z wodą.

Naturalne krajobrazy, czarne kamienie ZEN, kwiaty orchidei i frangipani przeniosą każdego w idealny stan na przyjęcie rytuałów na ciało. Całkowity spokój, wyciszenie i harmonia to motywy przewodnie, które prezentują nasze fototapety do salonu SPA.

Fototapety do salonu SPA i gabinetu masażu

Pragniesz ozdobić pokój zabiegowy lub gabinet masażu? Sięgnij po profesjonalnie wykonane zdjęcia wydrukowane w najlepszej jakości druku cyfrowym na trwałych i odpornych na wilgoć materiałach. Nasze fototapety do salonu SPA charakteryzują się wytrzymałością na wszelkie zniszczenia mechaniczne, a piękne wzory dodadzą uroku każdemu pomieszczeniu.

Dzięki takim kompozycjom, jak kamienie do masażu z ręcznikami i świecami na naturalnym tle stworzysz doskonałą strefę relaksu dla swoich klientów. W jednej chwili poczują się jak podczas leczenia w prawdziwym uzdrowisku. Fototapety do SPA ze zdjęciem świec w miseczkach z wodą i solami do kąpieli to doskonałe tło do wykonywania zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych.

Jakie fototapety do salonu SPA wybrać?

Oferujemy piękne kompozycje związane tematycznie z zabiegami na ciało. Wybierz fototapety do Twojego salonu SPA:

  • Czarne kamienie do masażu na tle spokojnej wody
  • Niebieska sól do kąpieli, kamienie i świece w miseczkach zachęcające do balneoterapii
  • Motyw ZEN – kamienie symbolizujące równowagę nastrajają do wyciszenia i medytacji
  • Fototapety z olejkami do masażu na czarnym tle, które tworzą niezwykle kameralną i przytulną atmosferę podczas wykonywania zabiegów
  • Pączki z krzaków bawełny sugerujące wykorzystanie naturalnych kosmetyków, delikatnych dla skóry i niepowodujących alergii
  • Różowe kwiaty orchidei – symbol kobiecości, delikatności, zadbania o urodę i luksusu
  • Łodygi i liście bambusa „lucky bamboo”, które przynoszą szczęście i obfitość wg kultury wschodu

Profesjonalne zdjęcia dla salonów SPA

Starannie dobieramy zdjęcia na fototapety do salonów SPA tak, aby podobały się wielu osobom o zróżnicowanym guście i potrzebach. Fototapety do miejsc użyteczności takich, jak gabinety masażu, salony kosmetyczne, fryzjerskie i SPA muszą być funkcjonalne i trwałe. W naszej kolekcji znajdziesz uniwersalne wzory, które są zgodne z obowiązującymi trendami. Spełnią one oczekiwania wielu klientów i będą wyglądały przez długi czas jak nowe. Oferujemy fototapety doskonałej jakości, profesjonalnie wydrukowane i zabezpieczone przed zawilgotnieniem, blaknięciem kolorów i ścieraniem. Skorzystaj z naszych usług i zamów produkty ze strony, które najbardziej odpowiadają Twoim wymaganiom. Fototapety sprawią, że salon SPA zyska wyrazisty charakter i relaksującą atmosferę sprzyjającą zadowoleniu klientów.

OPINIE