druk z twojego zdjęcia

Płyta PCV z nadrukiem do biura

Eksperymentowanie z nowymi materiałami pozwala odkryć ich nowe przeznaczenie, nawet te z gruntu estetyczne. Lekka płyta PCV z naniesionym drukiem UV to doskonały wybór, który stanowi alternatywę wobec standardowych tapet, fototapet czy zwykłych tradycyjnych obrazów. Charakteryzują się one niezwykłym fotorealizmem, doskonałą głębią kolorów oraz bardzo łatwym montażem na ścianie. Co więcej, można ją również zastosować w przypadku materiałów reklamowych lub szkoleniowych. Zachęcamy do kupna nowoczesnych płyt PCV z nadrukiem, które są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie w ofercie naszego sklepu internetowego. Doskonale sprawdzą się nie tylko w gabinetach, ale i poczekalniach oraz korytarzach biurowych.

Wybór odpowiedniego zdjęcia lub grafiki

Jedną z ważniejszych rzeczy, jakie powinny zaprzątać głowę szefa, jest to, czy biura są dobrze urządzone. Każda "naga" ściana domaga się jakiegoś ładnego obrazka lub grafiki, które znacznie poprawią wystrój pomieszczenia, a także umilą wszystkim pracę. W ofercie naszej firmy znajduje się bogata oferta szablonów oraz zdjęć w różnych kategoriach, które doskonale się sprawdzą jako dekoracja z prawdziwego zdarzenia. Mogą to być standardowe zabawne zdjęcia z ludźmi, żarówkami i akcesoriami biurowymi. Mogą one zachęcać do wydajniejszej pracy, większej kreatywności lub przekazywać ważne idee, jakimi kieruje się dana firma. Skoro już pracować to tylko w najlepszej atmosferze.

A może własny nadruk na panele PCV?

A gdyby ktoś nie znalazł odpowiedniego obrazu w naszej bogatej ofercie nadruków do biura? W takim wypadku można skorzystać z możliwości dodania grafiki własnego autorstwa. Sposób jej dodawania jest dziecinnie prosty. W górnej części naszej strony znajduje się czarny pasek z opcją "Załaduj zdjęcie". Wystarczy kliknąć i już możemy cieszyć się wspaniałym widokiem morza i słonecznej plaży w biurze, "przywiezionego" z zeszłorocznych wakacji w Tajlandii.

Jak zamówić panele PCV z nadrukiem?

To dość nieskomplikowane i zajmuje naprawdę mało czasu. Dzięki podaniu wszystkich informacji będziemy mogli zrealizować zamówienie według Twoich wytycznych. Tuż po wybraniu odpowiedniego obrazka kadrujemy najbardziej interesujący nas obszar i podajemy jego szerokość oraz wysokość w centymetrach. Potem przechodzimy do wyboru rodzaju materiału, jaki będzie nam potrzebny na ścianę. Płyty PCV oferujemy w trzech rodzajach grubości, m.in. 3,5 lub 10 milimetrów. W przypadku wykonania obrazu niestandardowego, prosimy o osobisty kontakt. Klikamy opcję "Zamów" i dokonujemy płatności, a zamówienie wysyłamy w ciągu kilku dni.

A co z montażem paneli PCV?

Montaż paneli PCV jest niezwykle prosty. Wystarczy tylko odpowiednio przygotować ścianę, poprzez jej odkurzenie, odtłuszczenie oraz dokładne zagruntowanie. Panele można przykleić na taśmę lub na klej, który nie zawiera rozpuszczalników. Dobrze się do tego nadają klej do luster od firmy LAKMA lub zwykła taśma dwustronna. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się w instrukcji pdf, która jest dostępna na naszej stronie internetowej w sekcji "Instrukcje montażu". Przypominamy również, aby przed dokonaniem zamówienia wymierzyć dokładnie ściany i przestrzenie, na których mają się znaleźć panele PCV z nadrukiem.

Dlaczego warto zainwestować w panele PCV z nadrukiem?

Ponieważ są polecane przez wielu dekoratorów, którzy zajmują się wystrojem wnętrz biurowców. Panele typu PCV są bardzo lekki i elastyczne, dzięki czemu ich ciężar wytrzyma nawet zwykła taśma dwustronna lub klej montażowy bez rozpuszczalnika. Technologia druku UV daje niesamowitą głębię oraz nasycenie kolorów, dzięki czemu są bardzo żywe, a zdjęcie zachowuje swój fotorealizm. Obrazy na piance PCV to świetny sposób na udekorowanie nie tylko biura, ale także mieszkania. W ten sposób prezentują swoje dzieła również fotografowie w trakcie prezentacji swoich zdjęć. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty obrazów, które dzięki panelom PCV staną się świetną dekoracją w każdym biurowcu.

OPINIE