druk z twojego zdjęcia

Panel szklany hartowany Trawy

Zastanawiasz się, jakiego materiału użyć do dekoracji przestrzeni pomiędzy szafkami kuchennymi a blatem? Zależy Ci na ładnym efekcie wizualnym i jednocześnie łatwości w utrzymaniu czystości? Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji może okazać się panel szklany do kuchni. Trawa stanowi jedną z wielu możliwości nadruków, jakie możesz na nim umieścić. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór ciekawych wzorów. Co więcej, możesz dokonać także własnej modyfikacji grafiki.

Panel szklany z motywem trawy jako unikatowa dekoracja

Panel szklany i trawa, jako znajdujący się na nim motyw, to niezwykle ciekawa dekoracja, którą można umieścić w każdym pomieszczeniu. Szczególnie sprawdzi się ona w kuchni i łazience. Jakie cechy powodują, że są to miejsca, w których warto zamontować panele szklane? Przede wszystkim odporność na uszkodzenia, zmiany temperatury oraz wilgoć. Łatwość czyszczenia i usuwania ciężkich zabrudzeń dodatkowo sprawia, że ich zastosowanie znacznie ułatwia użytkowanie i utrzymanie porządku.

Panel szklany do kuchni z motywem trawy tworzy przepiękny efekt wizualny. Gra światła odgrywa tutaj szczególnie ważną rolę. Nadruki wykonujemy w nowoczesnej technologii UV, dzięki czemu panel szklany z grafiką trawy wyróżnia niesamowita jakość obrazu. Szkło również produkowane jest w taki sposób, aby było jak najbardziej wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. 

Solidny i trwały panel szklany (trawa) do kuchni

Wszystkie z oferowanych przez nas paneli szklanych do kuchni mogą zostać wykonane w grubości 4 mm (Szkło Sky Float) lub 6 mm (Szkło OptiDiamond). Każdą grafikę nanosimy od strony wewnętrznej szkła i dodatkowo laminujemy dwiema warstwami folii. Dzięki temu panel szklany z motywem trawy oraz każdym innym nadrukiem jest na tyle trwały, że pozostaje w całości nawet po stłuczeniu, gdyż podtrzymuje go folia. Ponadto, korzystamy z ploterów oraz innych urządzeń od znanych i renomowanych marek, co umożliwia nam tworzenie produktów wysokiej jakości.

Tego typu panel szklany jest odpowiedni nie tylko do kuchni czy łazienki. Jego właściwości z pewnością jednak sprawiają, że doskonale sprawdza się on w tych miejscach. Walory dekoracyjne paneli szklanych z grafiką trawy mogą zostać wykorzystane przykładowo w szafach przesuwnych i wnękowych czy blatach stołów. Można nimi zastąpić również tradycyjne obrazy wieszane na ścianach.

Sposób na ożywienie wnętrza

Intrygujący design oraz wysoka jakość i wytrzymałość produktu to połączenie cech wyróżniających panel szklany. Trawa umieszczona na grafice świetnie komponuje się z białymi oraz czarnymi meblami, jednakże możliwość modyfikacji obrazu przez klientów sprawia, że każdy może dostosować wygląd paneli do własnego wnętrza. Jeśli chodzi o kształt, również jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych wymagań. Wycięcie otworów na kontakty lub skosy nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Oferowane w Skycolor24 panele szklane są gwarancją jakości oraz solidności wykonania.

Zapraszamy do składania zamówień!

OPINIE