druk z twojego zdjęcia

Obraz na PCV

Polecane kategorie zdjęć

Panele i obrazy PCV

Panele i obrazy PCV są drukowane na bardzo lekkim materiale. Najcieńsza płyta PCV ma zaledwie 3 mm i jest w stanie zamaskować niedoskonałości ściany w pomieszczeniu. Na nierówne ściany polecamy płyty PCV spienione o lekkiej i elastycznej konstrukcji. Cienkie i lekkie płyty można przycinać nożykiem do tapet i przyklejać na taśmie dwustronnej dobrej jakości. Bez trudu można w nich wykonać otwory do montażu. Obrazy drukowane na PCV są alternatywą dla fototapet na ściany, które nie mają idealnie gładkiej powierzchni. Druk na PCV ma bardzo efektowny wygląd, dzięki idealnej bieli materiału.

Postać z bajki – kształty i wydruki na PCV

Wydruki na PCV to także opcja nadania kształtu dekoracyjnym panelom. Jest możliwość wycięcia dowolnych kształtów dzięki technice frezowania na profesjonalnych maszynach. Jak zamówić obrazy PCV z nadrukiem i w kształcie postaci z bajki? Wystarczy przesłać swój rysunek lub zlecić przygotowanie grafiki w studio skycolor24.pl. Wycięty kształt może być zadrukowany dwustronnie. Co więcej, jest możliwość wyprodukowania przestrzennej dekoracji z dwustronnym zadrukiem. Jest to doskonały pomysł na efektowną instalację do pokoju dziecka.

Tego typu realizacje wykorzystuje się także do produkcji materiałów promocyjnych, na eventy, do budowania ekspozycji sklepowych, na wystawy i wiele innych zastosowań profesjonalnych. Możliwość uzyskania doskonałej jakości druku oraz precyzyjne frezowanie to ogromne zalety materiału.

Polecane zdjęcia do wydruku na PCV

Oferujemy wydruki na białych płytach PCV motywów graficznych – fotografii z naszej galerii. Panel z pianki PCV Kwiaty spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów we wszelkiego rodzaju firmach, sklepach i w biurach. Na płytę z tworzywa sztucznego PCV nanosi się obrazy wybrane przez klientów, a oprócz grafiki ozdobnej możliwe jest wkomponowanie informacji, tekstu, oferty, menu itd. Daje to możliwość stworzenia paneli informacyjnych o wyjątkowo atrakcyjnej szacie graficznej przyciągającej wzrok konsumentów.

Obrazy PCV z motywem Owoce to doskonały pomysł do bistro, restauracji lub baru z koktajlami. Sprawdzą się także jako dekoracja na ścianie i jako panel ozdobny między blatem i szafkami w nowoczesnej kuchni.

Seria obrazy PCV Modern Art to propozycja do wnętrz urządzonych według najnowszych trendów. Sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych, a także jako dekoracja do firmy lub sklepu.

Obrazy PCV – łatwy i szybki sposób na aranżację wnętrz

Jak łatwo i szybko zmienić wygląd pomieszczenia i nie wydać przy tym fortuny? Obrazy PCV pozwalają na rozwinięcie wyobraźni. Szereg prostych do zrealizowania rozwiązań sprawdza się w nowoczesnych mieszkaniach i daje niemal natychmiastowy efekt. Nie chodzi jednak o to, aby się za bardzo napracować. Rezultaty powinny być widoczne niemal natychmiast i wprawić wszystkich w zachwyt. Trendy w urządzaniu wnętrz szybko się zmieniają, dlatego warto sięgać po obrazy PCV, które bez większych nakładów można wymienić na nowe.

OPINIE