druk z twojego zdjęcia

Obrazy podświetlane

Polecane kategorie zdjęć

Obrazy podświetlane SKY Crystal

Obrazy podświetlane SKY Crystal to równomiernie podświetlone piękne dekoracje, które zachwycają estetyką wykonania. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć funkcjonalność ze zdobnictwem. Stanowią jednocześnie piękną, efektowną dekorację i dyskretne źródło oświetlenia w pomieszczeniu. Każdy obraz składa się z modułu podświetlanego, który równomiernie rozprowadza światło z diod LED. Zapewnia to najlepszą żywotność i jakość światła. Sprawia także, że obrazy podświetlane SKY Crystal robią ogromne wrażenie. Doskonale prezentują się w salonie, zdobiąc ściany i tworząc kameralny nastrój w pomieszczeniu. Są także znakomitym pomysłem na dodanie prestiżu i elegancji w miejscach użyteczności.

Podświetlane obrazy LED

Podświetlane obrazy LED są zasilane napięciem 12 V DC. Specjalnie frezowane moduły rozprowadzają idealnie równomiernie światło. Elegancka rama umożliwia łatwą, samodzielną wymianę grafiki. Jako wyposażenie dodatkowe na życzenie klienta jest możliwość zamówienia pilota do sterowania natężeniem światła. Standardowe wymiary są dostępne w ciągłej sprzedaży. Natomiast na indywidualne zamówienie realizujemy niestandardowe formaty. Podświetlane obrazy LED dodają wnętrzu elegancji i stylu. Doskonale rozprowadzone, równomierne podświetlenie obrazu wszędzie wywołuje efekt wow. Obok tych obrazów nikt nie przejdzie obojętnie. Do podświetleń można wykorzystać grafikę według własnego projektu lub wybrać wzór z naszej galerii fotografii.

Nowoczesne podświetlane obrazy na ścianę

Podświetlane obrazy na ścianę to sposób, jak łatwo i szybko zmienić wygląd pomieszczenia. Rezultat jest widoczny niemal natychmiast i wprawia wszystkich w zachwyt. Koniec z nudą i wyblakłymi kolorami. Niech w najbliższym otoczeniu zagości moc kolorów, pełne wyrazu obrazy, które dodają radości i sprawiają, że chce się cieszyć życiem. Wykorzystaj podświetlone obrazy na ścianę, by wprowadzić do pomieszczenia więcej koloru, światła i elegancji.

Wybór gotowych obrazów w naszej galerii fotografii jest tak duży, że każdy z pewnością znajdzie taki, który najbardziej odpowiada preferencjom. Obrazy podświetlane artystyczne to kolekcja dedykowana do różnych wnętrz – nowoczesnych i kameralnych. Dzięki podświetleniu wspaniałe efekty uzyskamy z grafikami przedstawiającymi malarskie obrazy np. Port w Saint Tropez, Dom nad morzem lub Staw Ogrodowy Moneta. Podświetlone, impresjonistyczne obrazy na ścianę zyskują jeszcze więcej walorów dekoracyjnych.

Bardzo ciekawie będą prezentowały się podświetlone obrazy na ścianę stworzone w stylu POP ART, jak Śliczny kot z zielonymi oczami lub Tygrys w odcieniach fioletu i niebieskiego.

Monochromatyczne obrazy podświetlane Sky Crystal

Wybierając grafiki na obrazy podświetlane Sky Crystal monochromatyczne lub z dużą ilością białego koloru uzyskamy imponujące efekty dekoracyjne we wnętrzu. Grafika Białe kwiaty (malarstwo) wprowadzi do pomieszczenia wiele subtelności i piękna. Czerwone parasole we włoskim, kamiennym miasteczku to gwarantowany efekt wow.

OPINIE