druk z twojego zdjęcia

Obraz na pleksi Motyle motyw

Efektowny motyl - obraz wydrukowany na plexi

Obrazy z motylami fascynują i inspirują do urządzenia wnętrza w mieszkaniach. Motyle to symbol marzeń, czegoś trudno osiągalnego. Ich piękne kolory są najpiękniejszym obrazem ideału, który stworzyła natura. Obrazy z motylami mają w sobie mnóstwo uroku i delikatności. Są piękną dekoracją w sypialni, gabinecie lub pokoju dziennym. Przyciągają spojrzenia i dają okazję do podziwiania cudów natury. Nadruki na plexi wykonywane są od wewnętrznej strony płyt. Materiał różni się grubością i im płyta jest grubsza, tym trwalsza, a efekt wygląda bardziej imponująco. Motyl obraz na plexi można stosować w łazienkach, kuchniach, pokojach i innych pomieszczeniach wewnątrz. Materiał nadaje się również do montowania na zewnątrz.

Inspirujące obrazy z motylami

Inspirujące obrazy z motylami wyglądają niesamowicie elegancko wydrukowane na materiale niemal identycznym, jak szkło, ale znacznie lżejszym. Płyty wykonane z pleksi glassu nie tłuką się, co jest niewątpliwą zaletą. Wydruki w wersji błyszczącej to elegancka dekoracja, która doda szyku nawet najbardziej reprezentacyjnemu pomieszczeniu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów w połączeniu z przepięknym nadrukiem z motywem motyli w najwyższej rozdzielczości dale imponujący efekt. Widoczny jest każdy szczegół i odcień koloru. Klienci zamawiają, taki motyw jak motyl - obraz na plexi mogą dostosować format pod wymiar ściany. Dzięki temu uzyskują rewelacyjne aranżacje pomieszczenia.

Z pleksi glassu od dawna tworzy się wysokiej jakości wytrzymałe tablice i szyldy reklamowe. Materiał można stosować wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. To znacznie zwiększa zakres zastosowania. Teraz plexi nalazła zastosowanie w aranżacji wnętrz mieszkalnych. Obrazy z motylami jako dekoracje ścienne wykonane na plexi są szalenie efektowne. Materiał ten w połączeniu z bezpośrednim nadrukiem UV pozwala na tworzenie niezwykle nowoczesnych i estetycznych dekoracji. Cechują się oryginalną, wielobarwną kolorystyką.

Motyl - obraz ideału natury

Motyl - obraz bezpośrednio nadrukowany na plexi w technologii druku UV pozwala na tworzenie niezwykle nowoczesnych i estetycznych dekoracji. Obrazy cechują się niesamowitą głębią kolorów i ciekawym połyskującym efektem. Oferujemy kompozycje z motylami i kwiatami jako nowoczesne dekory na plexi.

Duży motyl – obraz z różnymi kwiatami i roślinami to przepiękna grafika, która została stworzona z przeplatających się kwiatów, roślin, ptaków, a w centrum tej kompozycji znajduje się duży motyl. Obraz ma orientację poziomą.

Kolekcja eleganckich egzotycznych motyli na białym tle to przedstawienie barwnych okazów z najdrobniejszymi szczegółami, które będą doskonale widoczne na wydruku naniesionym bezpośrednio na plexi. Obraz będzie zdobił i przyciągał uwagę w każdym pomieszczeniu, w którym się znajdzie.

Miłośnicy stylu vintage z pewnością zwrócą uwagę na kompozycję „Motyl – obraz vintage pchli targ”, który został wykonany z najwyższą staranności. Do złudzenia przypomina oryginalne ryciny sprzed stu lat.

OPINIE