druk z twojego zdjęcia

Panel szklany hartowany Storczyki, Zen, Spa

Szukasz ciekawej dekoracji do kuchni lub łazienki? Zależy Ci na połączeniu pięknego designu z wytrzymałością oraz łatwością w usuwaniu zanieczyszczeń? Nasz sklep internetowy Skycolor24 posiada w ofercie artykuły spełniające wszystkie te wymagania, między innymi panele szklane. Storczyki to jeden z najpopularniejszych wzorów, jakie nasi klienci wybierają do nadruku. Istnieje jednak także możliwość przeniesienia na panele dowolnie wybranej grafiki – w tym celu używamy najnowocześniej technologii.

Solidny i wytrzymały panel szklany ze storczykiem

Panel szklany jest najczęściej wybieranym elementem do aranżacji wnętrza kuchni. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na swoje właściwości. Dekory szklane charakteryzują się bowiem odpornością na zmiany temperatury oraz wilgoć. Są one także łatwe w czyszczeniu, nawet w przypadku tłustych plam lub innych zabrudzeń, które ciężko usunąć z innych powierzchni. Czynniki te sprawiają, że panel szklany do kuchni, na przykład w storczyki i kamienie, sprawdzi się również doskonale w łazience. Można go oczywiście zamontować w każdym pomieszczeniu – opcji jest naprawdę wiele.

Odbijanie światła to kolejny aspekt, który wyróżnia panele do kuchni. Storczyki i kamienie to kolejny przykład obrazu, jaki można na nich umieścić. W naszej firmie umożliwiamy klientom nadrukowanie dowolnej grafiki. Wykonujemy ją od strony wewnętrznej i laminujemy dwoma warstwami folii, co finalnie przekłada się na wysoką jakość oraz wytrzymałość oferowanych przez nas paneli szklanych.

Panele szklane storczyki do kuchni z możliwością personalizacji

Nadruk na ścianie to znakomity sposób na dodanie charakteru pomieszczeniu lub ożywienie pokoju utrzymanego w jednolitych barwach. Świetnie sprawdzają się w tym celu panele szklane do kuchni. Storczyki i kamienie to przykład nadruku, który znakomicie wpasuje się w wystrój wielu pomieszczeń. W Skycolor24 produkujemy dekory w wielu wymiarach oraz wersjach kolorystycznych. Jeśli istnieje potrzeba wycięcia specyficznego kształtu lub otworu w panelu, nie stanowi to dla nas najmniejszego problemu.

Panel szklany, który może mieć nadrukowany storczyk lub inną, dowolnie wybraną przez Ciebie grafikę, jest bardzo prosty w montażu. Jego utrzymanie w czystości również nie sprawia żadnych problemów. Stosowany przez nas druk UV jest w pełni ekologiczny, a wytwarzane szkło SVG ma status szkła bezpiecznego. Co to oznacza? Panel szklany pozostaje w całości nawet po stłuczeniu, gdyż podtrzymuje go folia.

Połączenie designu z funkcjonalnością

Panele szklane nie tylko odmienią wystrój Twojego wnętrza, ale także ułatwią sprzątanie pomieszczeń, takich jak kuchnia czy łazienka. Produkty znajdujące się w naszej ofercie poddawane są dodatkowo hartowaniu, co sprawia, że są jeszcze bardziej wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Jeśli nadal zastanawiasz się, czym udekorować swoje wnętrze, sięgnij po panel szklany do kuchni! Storczyk lub inna, dowolnie wybrana przez Ciebie grafika może stać się obrazem na Twojej ścianie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

OPINIE