druk z twojego zdjęcia

Panele PCV z nadrukiem do kuchni

Panele PCV z nadrukiem to nowy i nietypowy sposób na ciekawą dekorację w kuchni, która stanowi alternatywę wobec standardowych obrazów czy tapet. Tego typu rozwiązanie jest bardzo nowoczesne i wykonywane z wykorzystaniem techniki nadruku typu UV. Pozwoli na zachowanie żywych kolorów oraz doskonałej głębi zdjęcia. Lekkie i wytrzymałe panele PCV idealnie sprawdzą się jako nietypowa dekoracja w kuchni. Można je umieścić pod wiszącymi szafkami kuchennymi lub na którejś wolnej ścianie. Sam montaż jest bardzo prosty. Polecamy zakup paneli PCV z nadrukiem w bardzo atrakcyjnych cenach.

Bogata oferta grafik na panele PCV

W naszym sklepie mogą Państwo skorzystać z szerokiej oferty zdjęć oraz grafik specjalnie przygotowanych dla pomieszczeń kuchennych. Wystarczy zajrzeć do specjalnie przygotowanej zakładki "Pianka PCV - Kuchnia", w której znajdziemy szeroki wybór motywów typowo kuchennych. Nietypowe kompozycje z owocami w miskach, szklankach lub na stołach, które zachwycają feerią barw, a i byłyby w stanie wywołać poczucie głodu u niejednego. Nie zapomnieliśmy również o warzywach, przyprawach, przyrządach kuchennych, a także innych elementach kojarzących się z gotowaniem. Tego typu kompozycje w oryginalny sposób ożywią atmosferę kuchni, dzięki której przebywanie w niej i gotowanie staną się jeszcze przyjemniejsze.

Własny pomysł na zdjęcie w kuchnii

Jeżeli wolimy jednak skorzystać z fotografii własnego autorstwa, zawsze można skorzystać z opcji "Załaduj zdjęcie", która znajduje się w prawym końcu czarnego paska menu. Dzięki temu, podczas gotowania lub zwykłego parzenia kawy, będziemy mogli podziwiać własne kompozycje. Swoim talentem będziemy mogli pochwalić się tym samym również przed rodziną, znajomymi czy sąsiadami. Urządź w swojej kuchni codzienny wernisaż.

Największe zalety paneli PCV

Panele typu PCV są bardzo lekkie i elastyczne, a także odporne na zabrudzenia. W przypadku pojawienia się plamy wystarczy użyć wilgotnej szmatki lub chusteczki do sprzątania i przetrzeć brudne miejsce. Ich niewielki ciężar pozwala na montaż za pomocą prostego kleju montażowego czy zwykłej taśmy dwustronnej. To bardzo prosty i szybki sposób na udekorowanie kuchni sprawiając, że będzie świetnie współgrać z nowoczesnymi aranżacjami mebli kuchennych. Z pianek typu PCV korzysta bardzo wielu dekoratorów wnętrz, którzy podkreślają doskonałą elastyczność oraz indywidualny charakter, jaki nadadzą panele z nadrukami, zainstalowane w każdym pomieszczeniu.

Prostota montażu paneli z nadrukiem

Przed złożeniem zamówienia, jak i samym montażem, warto najpierw zmierzyć powierzchnię, na której mają znaleźć się panele. Ścianę należy dobrze oczyścić i odtłuścić, a potem dokładnie zagruntować, żeby klej lub taśma dobrze trzymały się powierzchni. Oprócz zwykłej dwustronnej taśmy można skorzystać z kleju montażowego, np. kleju do luster od firmy LAKMA. W swoim składzie klej nie powinien posiadać rozpuszczalnika. Szczegółowe informacje na temat montażu paneli PCV umieściliśmy w specjalnej sekcji "Instrukcja montażu", gdzie znajdziesz plik pdf do pobrania.

Jakie informacje potrzebne będą do złożenia zamówienia

Sam zakup, jak też podawanie informacji, jest procesem nieskomplikowanym i intuicyjnym. Zajmie tylko kilka minut. Wszystkie zebrane dane pozwolą stworzyć idealnie wymierzony produkt, który w pełni odpowiadać będzie oczekiwaniom klienta. Zaczynamy od wyboru odpowiedniego nadruku na panel. Następnie należy podać wysokość i szerokość całej kompozycji w centymetrach, a także wymiary prawidłowo wykadrowanego zdjęcia. Istotny jest również wybór odpowiedniego podkładu, gdyż różnią się one grubością. W standardowej ofercie są panele 3,5 i 10 milimetrów. Niestandardowe zamówienia na panele PCV wymagać będą indywidualnego kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na koniec pozostaje potwierdzić zamówienie, dokonać płatności, a skompletowana paczka dotrze za kilka dni przesyłką kurierską. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty zdjęć, które, dzięki panelom PCV, zawisną na kuchennej ścianie.

OPINIE