druk z twojego zdjęcia

Płyta PCV z nadrukiem do restauracji

Ludzie dobrze czują się tylko w dobrze zaprojektowanych pomieszczeniach. Prowadząc restaurację warto postawić na sprawdzone rozwiązania w kwestii tworzenia pożądanej atmosfery. Dzięki panelom PCV z nadrukiem wzbogacisz wystrój lokalu restauracyjnego. Jest to nie tylko ładna dekoracja, ale może posłużyć również jako plansza reklamowa lub informacyjna dla klientów. Warto zainwestować w panele z nadrukiem, z których korzysta coraz więcej osób i zakładów - nie tylko restauracje, ale i biura, a nawet zwykłe mieszkania.

Magia wydruków ze zdjęciem

Dobrze wybrane zdjęcia to gwarancja wspaniałej atmosfery dla klienta, która tak bardzo jest potrzebna w każdym lokalu gastronomicznym. Nie chodzi tylko o to, aby dobrze się najeść i być dobrze obsłużonym - składnikiem doświadczenia jest także żywe zainteresowanie wystrojem, który posiada moc przyciągania klientów raz za razem do tego samego miejsca. Nasza bogata oferta w specjalnej zakładce "Pianka PCV - Restauracja" to zbiór fotografii, które przydadzą się do wielu lokali niezależnie od rodzaju kuchni, w jakiej się specjalizują. Piękne i profesjonalnie zrealizowane kompozycje owoców lub warzyw, zestawy z różnymi przyprawami z całego świata. Nie zabraknie również wspaniałych widoków turystycznych destynacji z różnych kontynentów. Uczta powinna angażować wszystkie zmysły, dlatego tak istotny jest dobór odpowiednich dekoracji i oprawy plastycznej.

Własne zdjęcia na ścianę restauracji

Specjalnie dla klientów przygotowaliśmy ofertę wydruku własnych zdjęć na panelach PCV. Wystarczy przesłać nam fotografie z wycieczki lub profesjonalne zdjęcie całej załogi restauracji, poprzez przycisk "Załaduj zdjęcie", który znajduje się na samej górze naszej strony. To doskonała oferta dla rodzinnych knajpek z tradycjami, które pragną podzielić się swoją historią oraz radością z klientami. Zdjęcie właściciela robiącego na targu zakupy to także doskonały przyczynek do nawiązania przyjemnej rozmowy.

Dlaczego warto zainwestować w panele?

Jedna z możliwych odpowiedzi jest taka, że jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które stanowi alternatywę wobec standardowych pomysłów, takich jak tapeta, fototapeta czy zwykłe zdjęcie w antyramie. Sama konstrukcja panelu jest niezwykle lekka i łatwa w montażu. Elastyczność w możliwych zastosowaniach sprawia, że można poeksperymentować z jej formą, jak i umieszczeniem w lokalu gastronomicznym. Matowa powierzchnia odporna jest na zabrudzenia, wilgoć oraz parę wodną. W celu utrzymania czystości należy użyć wilgotnej chusteczki do ścierania kurzu lub mokrej szmatki. Panele PCV z nadrukiem to rozwiązanie, które jest stosowane przez wielu utalentowanych architektów oraz dekoratorów. Cenią sobie niezwykle zmienną formę i możliwość łączenia paneli z wieloma stylami wnętrza.

Przygotowanie ściany w restauracji

Ze względu na swój mały ciężar panele można podwiesić na zwykłej dwustronnej taśmie lub kleju montażowym. Żeby mieć pewność, że nie odpadną od ściany, przed ich zamontowaniem należy dokładnie ją wyczyścić, odtłuścić, a potem zagruntować. Istotny jest również fakt, żeby sprawdzić skład kleju. Nie może się w nim znaleźć rozpuszczalnik. Więcej szczegółów znajduje się w specjalnym pliku pdf, który można ściągnąć w zakładce "Informacje montażowe".

Proces zakupu paneli PCV

Aby mieć pewność, że otrzymamy produkt spełniający nasze wymagania, należy wpierw podać kilka ważnych informacji. Tuż po wyborze zdjęcia wpisujemy szerokość oraz wysokość panelu w centymetrach, a także zaznaczamy wybrany obszar fotografii, który ma się znaleźć na piance PCV. Ważnymi informacjami są także ilość otworów, ewentualna ilość kleju montażowego, a także grubość materiału. Całe zamówienie powinno być zrealizowane w ciągu kilku dni, a wysyłamy je za pomocą kuriera. W przypadku nietypowych realizacji prosimy o kontakt telefoniczny (lub mailowy) z Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty paneli PCV z nadrukiem, które pozwolą spojrzeć na wystrój restauracji w radykalnie innym świetle.

OPINIE