druk z twojego zdjęcia

O nas

Moglibyśmy tutaj napisać wszystko, piękne myśli, zapisane  w książkach frazesy, napisać to kim nie jesteśmy tylko po to  aby to pięknie wyglądało.

Przykro mi ale tego nie zrobimy, napiszemy faktycznie jak jest…

Skycolor24 jest POLSKĄ firmą, którą tworzy zgrany zespół profesjonalistów i pasjonatów pięknych wnętrz.

Naszym celem jest coś więcej niż tylko dostarczenie produktu do wystroju wnętrz. Oczywiście produkt odpowiedniej jakości, wykonany z dbałością o detale to nasza wizytówka,  co nieustannie podkreślają nasi klienci:

Opinia

Jednak w Skycolor24 wiemy, że sam produkt to nie wszystko
– aby Klient, którego zawsze stawiamy w centrum naszych działań, był naprawdę zadowolony – wraz z produktem musi być dostarczona wysokiej jakości obsługa. U nas nigdy nie spotkasz się ze zniecierpliwieniem, zawsze możesz liczyć na profesjonalną radę i najlepszy dobór materiałów.

Zamówienia niestandardowe realizujemy z duża przyjemnością,
a pozytywne opinie naszych klientów, dodają nam energii w codziennym działaniu:

Opinia

Poprzez dostarczanie najwyżej jakości indywidualnych produktów zmieniamy Wasze wnętrza, a Wy chętnie dzielicie się z nami i innymi użytkownikami uzyskanymi efektami.

Przykładem niech będzie ta realizacja (kliknij żeby przejść):

Telefon

Dosłownie każdego dnia budzimy się i zastanawiamy się nad tym, co polepszyć, wdrożyć aby nasze produkty były jeszcze lepsze, a klienci bardziej zadowoleni.

Cieszymy, że jesteś na naszej stronie

Marka SKYCOLOR24 stała się znaczącą częścią naszego życia z dnia na dzień działamy, aby była również synonimem dobrej jakości i źródłem ciekawych i oryginalnych zmian w Waszych wnętrzach.

Bywa tak, że nie możemy doczekać się poniedziałku, aby dalej działać i wdrażać nowe pomysły. Mamy wiele planów na najbliższe lata, o części z nich napiszemy poniżej.

Wiemy że przed nami długa, ciężka ale też owocna droga, którą każdego dnia pokonujemy nie bacząc na przeszkody.
Jesteśmy świadomi, że wypoczęty i zregenerowany umysł pozwoli nam rozwijać się jeszcze bardziej , dlatego po pracy znajdujemy czas na chwilę pozytywnego relaksu- co również polecamy Tobie!

Rozwój

Uważamy, że jeżeli ktoś lub coś nie rozwija się, to się cofa.

Rok 2020 jest dla każdego bardzo wymagającym okresem z powodu sytuacji w kraju i na świecie- dla nas również. Postanowiliśmy jednak, że nie pozwolimy nikomu aby nas zatrzymał i ten rok również będzie dla nas czasem w którym będziemy szli do przodu nie oglądając się za siebie.

Co osiągnęliśmy do 2023r.:

  • Wprowadziliśmy szereg zmian i udogodnień na naszej stronie skycolor24.pl, dzięki czemu proces przeglądania galerii i składania zamówień stał się bardziej przyjazny,
  • wdrożyliśmy do oferty panele szklane wykonane w technologii laminowania próżniowego – przy jednoczesnym zadruku bezpośrednim na szkle – to bardziej pracochłonna, ale niewątpliwie bezpieczniejsza i bardziej trwała technologia niż tradycyjne zabezpieczanie wydruków poprzez naklejenie folii ochronnej,
  • nawiązaliśmy współpracę z Panem Jackiem Dybowskim, znanym jako Jack Diver. Pan Jacek jest profesjonalnym podwodnym fotografem, który zabiera nas do głębi mórz i oceanów,aby zaprezentować swoje prace, które dostępne są tylko na naszej stronie w dziale nowości jako „Podwodne cuda”. Tych zdjęć nie znajdziesz nigdzie, tylko na skycolor24.pl,
  • znacznie obniżyliśmy koszty dostawy paneli szklanych, przy jednoczesnym podniesieniu bezpieczeństwa dostaw – dzięki wprowadzeniu możliwości dostawy dużych gabarytów własnym dedykowanym transportem,

A co mamy w planach?

  • Produkty, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Jesteśmy już na ostatniej prostej aby zaproponować Ci produkty zaprojektowane przez nas Zespół,
  • Poszerzenie oferty dekoracji szklanych – zakupisz u nas wiele rodzajów luster, szkła ornamentowe, szkła na blaty kuchenne i wiele innych,
  • Systematyczna aktywność na profilu społecznościowym, dzięki czemu będziesz na bieżąco wiedział co się u nas dzieje,
  • otwarcie stacjonarnego Show Roomu – abyście z bliska mogli zobaczyć nasze produkty,
  • Konkursy dla Ciebie.

Profesjonalizm

Pisaliśmy wcześniej, że dokładamy wszelkich starań aby osoba, która z nami współpracuje była bardzo zadowolona. Moglibyśmy tylko napisać, że Klient jest dla nas najważniejszy, że bez Klienta nie było by skycolor24…. I w 100% tak jest….

… świadczą o tym najlepiej opinie naszych klientów:

Opinie

Przeczytaj więcej opinii

Zapraszamy do współpracy – a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości do kontaktu z nami – z nami wnętrza zmieniają się nie do poznania.

Skontaktuj się z nami!

+48 721 676 100
bok@skycolor24.pl

skyCOLOR24.pl

skyCOLOR24.pl


OPINIE