Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Przeczytaj co piszą o nas nasi klienci  KLIKNIJ

Polecają nas najlepsze czasopisma:

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Co piszą o nas nasi klienci? 100% zadowolenia - więcej opinii znajdziesz w naszej wizytówce Google.
Opinie z wizytówki Google
Opinie z wizytówki Google
Opinie z wizytówki Google
A jak nasze produkty zmieniają Wasze wnętrza?
Jedna z klientek podzieliła się swoją realizacją - łatwa w montażu fototapeta samoprzylepna pozwoliłą jej mieć zupełnie nową szafę w kilka chwil:
Metamorfoza szafy, Easy Stick okleina samoprzylepna
Więcej o tej kreatywnej metamorfozie znajdziecie tutaj: LINK

Nowoczesny sklep oferujący wydruki na każdym materiale
SKYCOLOR24.pl - Oferujemy niepowtarzalną i niespotykaną dotąd jakość druku ze zdjęć i grafik najwyższej dostępnej rozdzielczości. Nasze produkty są w 100% produkowane pod indywidualne potrzeby, dlatego cechuje je oryginalność. Wybierz produkt, który Ciebie interesuje, a następnie zdjęcie lub grafikę z naszej 30 milionowej bazy dostępnej online w sklepie. Na końcu określ wymiar oraz materiał. Za indywidualnie skonfigurowany wyrób zapłacisz online za pomocą szybkich płatności internetowych Przelewy24 lub tradycyjnie przelewem internetowym. Możesz również kupić na raty. Gotowy produkt wyślemy kurierem wciągu najbliższych dni. SKYCOLOR24 - teraz łatwo zmienisz wygląd pomieszczeń!

Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia technologii druku popartej międzynarodowymi certyfikatami jakości. Nasz druk jest bezwonny i bezpieczny dla zdrowia. Dzięki naszym produktom możesz stworzyć niespotykane i oryginalne kompozycje ścienne.

Technologie jakimi się posługujemy to bezpośredni druk UV, druk w technologii lateksowej, a także druk w technologii soft solvent.skycolor24 - panele szklaneObecnie wszystkie nasze wydruki realizowane są na najnowocześniejszych ploterach najlepszych marek na świecie. Druk UV realizowany jest za pomocą plotera firmy Canon Oce Arizona 480GT i jest to najnowocześniejszy ploter drukujący w technologii UV na świecie. Wydruki na mediach giętkich np. fototapety, realizowane są za pomocą drukarki firmy HP L260 pracującej w technologii Latexowej (sto procent bezpieczna dla zdrowia technologia, ekologiczny druk). Do produkcji dekorów używane sa tylko i wyłącznie oryginalne tusze takich producentów jak FUJIFILM oraz HP, dzięki temu gwarantujemy najwyższą głębię i jakość kolorów.

Każdy produkt przed wysyłką do Klienta jest dokładnie sprawdzany przez kontrolę jakości.
Serdecznie zapraszamy do współpracy i zamawiania dekorów. 

 

Zapraszamy do współpracy,
Zespół SKYCOLOR24 - CREATIVE, DESIGN, PRINT.

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: