Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz:Nowoczesny sklep oferujący wydruki na każdym materiale

Przemysław Janik - właściciel SKYCOLOR24SKYCOLOR24.pl - Oferujemy niepowtarzalną i niespotykaną dotąd jakość druku ze zdjęć i grafik najwyższej dostępnej rozdzielczości. Nasze produkty są w 100% produkowane pod indywidualne potrzeby, dlatego cechuje je oryginalność. Wybierz produkt, który Ciebie interesuje, a następnie zdjęcie lub grafikę z naszej 30 milionowej bazy dostępnej online w sklepie. Na końcu określ wymiar oraz materiał. Za indywidualnie skonfigurowany wyrób zapłacisz online za pomocą szybkich płatności internetowych tpay.com lub tradycyjnie przelewem internetowym. Gotowy produkt wyślemy kurierem wciągu najbliższych dni. SKYCOLOR24 - teraz łatwo zmienisz wygląd pomieszczeń!

Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia technologii druku popartej międzynarodowymi certyfikatami jakości. Nasz druk jest bezwonny i bezpieczny dla zdrowia. Dzięki naszym produktom możesz stworzyć niespotykane i oryginalne kompozycje ścienne.

Technologie jakimi się posługujemy to bezpośredni druk UV na sztywnych mediach oraz druk latexowy na mediach giętkich.

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści. Chcemy dzielić się ponad 10 letnim doświadczeniem w branży reklamy, druku i dekoracji wnętrz dlatego na każdym etapie składania zamówień i ich realizacji nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

skycolor24 - panele szklaneObecnie wszystkie nasze wydruki realizowane są na najnowocześniejszych ploterach najlepszych marek na świecie. Druk UV realizowany jest za pomocą plotera firmy Canon Oce Arizona 480GT i jest to najnowocześniejszy ploter drukujący w technologii UV na świecie. Wydruki na mediach giętkich np. fototapety, realizowane są za pomocą drukarki firmy HP L260 pracującej w technologii Latexowej (stoprocent bezpieczna dla zdrowia technologia, ekologiczny druk). Do produkcji dekorów używane sa tylko i wyłącznie oryginalne tusze takich producentów jak FUJIFILM oraz HP, dzięki temu gwarantujemy najwyższą głębię i jakość kolorów.

Każdy produkt przed wysyłką do Klienta jest dokładnie sprawdzany przez kontrole jakości, staramy się nie popełniać błędów. Serdecznie zapraszamy do współpracy i zamawiania dekorów. 

Jesteśmy sponsorem klubu piłkarskiego Warta Gorzów:

Warta Gorzów - Akademia Piłkarska


Ploter Canon Oce Arizona 480 GT oraz drukarka HP Latex 260
Na tych urządzeniach są drukowane wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep internetowy SKYCOLOR24.PL

druk uv, druk latexowy, oce arizona, latex 260, drukarnia gorzów, drukarnia warszawa, druk uv warszwa, druk bezpieczny dla zdrowia

Zapraszamy do współpracy,
Zespół SKYCOLOR24 - CREATIVE, DESIGN, PRINT.

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: