Na co zwrócić uwagę przy wyborze obrazu 
do salonu?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze obrazu 
do salonu?

Wybieranie obrazu to jeden z najprzyjemniejszych etapów podczas zamawiania produktów w naszych sklepie. Klienci mogą być spokojni, jeśli chodzi o jakość wykonania i użycie materiałów. Oferujemy naprawdę wysoki poziom w całym procesie produkcyjnym. Zachęcamy klientów do skupienia się na dokładnym przejrzeniu naszej fotogalerii pod kątem motywów pasujących do konkretnego wnętrza. Dobrze wybrany obraz do salonu może być powodem do radości na dłuższy czas.

Obrazy na plexi do salonu


Wydruki na plexi to nowoczesna dekoracja, która doda elegancji nawet najbardziej reprezentacyjnemu pomieszczeniu w domu. Zastosowanie do produkcji wysokiej jakości materiałów w połączeniu z nadrukiem w najwyższej rozdzielczości daje doskonały efekt. Pięknymi obrazami każdy chętnie pochwali się przed gośćmi i znajomymi w swoim salonie. Czym się kierować przy selekcji grafiki? Wybór jest ogromny!

Kosmos i gwiazdy, klimatyczne pejzaże, reprodukcje dzieł słynnych artystów, a także religijne motywy mogą być niebanalną ozdobą na ścianie w salonie. Wielu klientów szuka nowoczesnych obrazów, które podkreślą indywidualny styl i wprowadzą do aranżacji więcej jakości. Takimi grafikami są zdjęcia, które umieściliśmy w kategorii kosmos i gwiazdy.

Na uwagę zasługują abstrakcyjne planety, astralne tło z migoczącymi gwiazdami i zdjęcia Księżyca w pełni wykonane przez twórców z całego świata. Zainteresowanie podróżami w kosmos i życiem na innych planetach może tłumaczyć zwiększenie popularności kosmicznych motywów w naszym sklepie.

Obrazy PCV – niebanalna dekoracja do salonu

Obrazy PCV mają nie tylko dekoracyjne zastosowanie w salonie. Po pierwsze są drukowane na bardzo lekkim materiale. Niewielki ciężar obrazu nie wymaga kucia w ścianie dużych otworów. Płyta PCV ma zaledwie 3 mm, jest idealnie gładka, biała i z powodzeniem jest w stanie zamaskować niedoskonałości ściany.


Na bardzo nierówny tynk polecamy płyty PCV spienione o lekkiej i elastycznej konstrukcji. Zarówno obrazy na peksi, jak i na PCV mogą być montowane na kilka różnych sposobów. Można je po prostu nakleić na taśmie dwustronnej, można zamówić wersję z zawieszkami gotową do powieszenia albo obraz oprawiony w aluminiową ramę. Kolejną opcją jest wykonanie otworów montażowych, co umożliwia instalację na eleganckich dystansach, które również można zamówić w naszym sklepie.


Na idealnie białym podłożu bardzo dobrze prezentują się motywy graficzne, które mają  w kompozycji sporo jasnego tła i obiekty w pastelowych odcieniach.


Podłoże z białego PCV w żaden sposób nie zmienia kolorystyki finalnego wydruku. Koliber na tle etnicznej tekstury, motywy florystyczne, różowe chryzantemy na białym tle i wiele innych subtelnych grafik będzie prawdziwą ozdobą salonu.

SKY CRYSTAL – podświetlane obrazy do salonu

Równomiernie rozprowadzone światło z diod LED dodaje obrazom SKY Crystal niesamowitego wyglądu i świetnie współgra z nowoczesnym wystrojem wnętrza. Podświetlone obrazy doskonale prezentują się w salonie – zdobią ściany, są dodatkowym źródłem oświetlenia i tworzą kameralny nastrój w pomieszczeniu. To także znakomity pomysł na dodanie prestiżu i elegancji, gdy zależy nam na bardziej reprezentacyjnym charakterze salonu.


Podświetlane obrazy SKY Crystal zostały zaprojektowane w taki sposób, aby połączyć funkcjonalność ze walorami estetycznymi. Na naszej stronie jest możliwość obejrzenia każdego motywu w dowolnym formacie. Wystarczy w odpowiednie pole wpisać szerokość i wysokość obrazu, by sprawdzić jego proporcje. Prezentujemy także wizualizacje grafik we wnętrzach (np. jako obraz nad kanapą w salonie), które dają wyobrażenie o efekcie końcowym.

Galeria obrazów artystycznych

Podświetlane obrazy do salonu to coś więcej niż zwykłe grafiki. Doskonałej jakość materiały i wykonanie warto wykorzystać i wybrać motywy, które podkreślą luksusowy charakter dekoracji. Tego typu obrazy to także doskonały prezent dla przyjaciół i rodziny do nowego domu lub mieszkania. Oryginalny i pełen wyrazu obraz z pewnością sprawi ogromną niespodziankę. Kategoria obrazy podświetlane artystyczne mogą być doskonałą inspiracją do znalezienia dekoracji innej, niż wszystkie.

Udostępnij

OPINIE