Rodzaje paneli dekoracyjnych i ich zalety

Rodzaje paneli dekoracyjnych i ich zalety

Klimatyczne obrazy na drewnie i nowoczesne, oddające w pełni głębię kolorów panele dekoracyjne są niezwykłą ozdobą każdego pomieszczenia. Pozwalają stworzyć atmosferę wnętrza i w zależności od potrzeb: mobilizować do pracy lub wręcz przeciwnie, zachęcać do oddania się błogiemu nic nierobieniu. Panele dekoracyjne na podłożach PCV, plexi, aluminium i na drewnie to nowoczesne dekoracje nie tylko na ścianę. Podpowiadamy, jak je wykorzystać i uzyskać efekt wow!

Panele Plexi

Z opinii Klientów wynika, że wydruki na pleksi wyglądają lepiej, niż wykonane na szklanym podłożu. Naszym zdaniem mają rację! Przy zastosowaniu grubej płyty widoczny jest efekt, jakby obraz znajdował się za szybą. Poza tym grafika zyskuje naturalny połysk i nie ma żadnych zniekształceń. Te cechy sprawiły, że kasetony i szyldy z nazwami, logo i adresem, który musi być dobrze widoczny z daleka, wykonuje się właśnie na podłożu z pleksi glassu.

Teraz profesjonalną jakość wykonania można wykorzystać we własnym domu i zamówić panele dekoracyjne z grafiką z galerii.

Do jakich wnętrz pasują obrazy plexi z nadrukiem?

Te nowoczesne dekory są całkowicie odporne na wilgoć i wszelkie niekorzystne warunki, które mogłyby niszczyć tradycyjne obrazy. Nie ma więc żadnych ograniczeń – do salonu i kuchni, do restauracji, na basen czy obok jacuzzi sprawdzą się panele dekoracyjne z plexi.

Efekty niesamowicie soczystych kolorów daje wydruk do podświetleń, wykonany w jednej z dwóch naszych technik: na transparentnym podłożu lub na pleksi opalowej, matowej. Wybierz grafikę i zdecyduj, czy chcesz, aby miała naturalny połysk, czy wolisz ją zaprezentować w wersji mat. Czekamy na Twój ruch!

Panele PCV 

Płyta PCV ma idealnie biały kolor. Jest dostępna w różnych grubościach od 3 do 10 mm. Mamy więc już co najmniej dwie zalety tego podłoża – idealnie wyeksponuje grafikę z dużą ilością bieli oraz zamaskuje wszystkie nierówności ściany.

Z tego rozwiązania korzystają klienci borykający się z podłożem, któremu brakuje gładkości. To nie tylko nierówno położony tynk, ale także ślady po skuciu glazury, nierówne ściany po łączeniu pomieszczeń, zamurowaniu okna, czy po demontażu armatury.

Panele PCV mają jeszcze jedną fantastyczną cechę: można wyciąć dowolny kształt np. postaci z bajki i wydrukować dwustronnie wizerunek! Czy jest coś, co bardziej ucieszy Twoje dziecko, niż figura ulubionego bohatera w wersji 3D?

Panele Dibond

Precyzja, ponadprzeciętna trwałość, idealne odwzorowanie kolorów, realistyczny efekt, wysoka jakość druku i nowoczesny charakter to cechy paneli dekoracyjnych wykonanych na płycie aluminiowej.

Materiał jest szczególnie ceniony przez profesjonalistów, którzy wysoko stawiają poprzeczkę. Nadruk UV na sztywnych płytach Dibond to gwarancja najwyższej jakości i doskonałego odbioru ekspozycji.

Nowoczesne obrazy wykorzystuje się do dekoracji ściennych wewnątrz i na zewnątrz budynku, a także jako nowoczesne obrazy do pomieszczeń o dużej wilgotności, jak łazienka i kuchnia. Nadruk na aluminiowej płycie  sprawdza się do wykonania ozdobnych frontów szafek i podświetlanych kasetonów.

Teraz masz okazję wykorzystać do aranżacji wnętrza materiał, którego jakość jest doceniana przez artystów i stosowana na wystawach fotograficznych uznanych twórców.

Panele ze sklejki drewnianej

Nowoczesne wnętrza w stylu loft są doskonałym tłem zarówno dla nowoczesnych materiałów i wysokiej technologii, jak i naturalnych: drewna, metalu i cegły.

Wszystko zależy od tego, jaki ma być efekt docelowy. Jeżeli pragniesz dekoracji w stylu grunge lub planujesz sięgnąć po motywy stylizowane na graffiti i pop art., naturalne drewno doda im jeszcze więcej wyrazu. To świetne połączenie!

Panele ze sklejki drewnianej mogą dać zamierzony efekt postarzenia, niedociągnięć, zadrapań, które idealnie wpiszą się w surowe wnętrza industrialne. Jeszcze jedna zaleta –sklejka jest EKO!

Jeżeli masz pytania, w każdej chwili na naszej stronie czeka okienko czat. Zacznij rozmowę – rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Zapraszamy!

Udostępnij

OPINIE