druk z twojego zdjęcia

Panele PCV z nadrukiem do jadalni

Jeżeli chcemy w naszej jadalni zastosować coś nowego, prezentując zindywidualizowane podejście do wystroju, warto zainteresować się panelami PCV z nadrukowanymi zdjęciami. Te bardzo lekkie pianki doskonale sprawdzają się jako dekoracja, nadając pomieszczeniu całkiem innego wymiaru. Druk jest wysokiej jakości, dzięki czemu możemy cieszyć się dobrej jakości obrazami, które wrażenie zrobią nie tylko na domownikach, ale i gościach. Panele są bardzo łatwe w montażu, a ich utrzymanie nie sprawia żadnego problemu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą artykułów foto dekoracyjnych.

Piękne widoki w jadalni

Na naszej stronie internetowej znajduje się bogata oferta zdjęć, które nadadzą się do zawieszenia w jadalni. Nie ma nic przyjemniejszego od jedzenia pysznego obiadu z całą rodziną na tle wspaniałego i imponującego widoku. Poranna kawa przed wyjściem do pracy również będzie lepiej smakować, kiedy przy każdym łyku spojrzymy na wspaniałą widokówkę, wiszącą na ścianie pokoju. Wybór jest bogaty: złociste łany zboża poruszające się na wietrze, śliczna alejka parkowa ciągnąca się między drzewami, albo widok lecącego balonu na tle imponujących chmur. Znajdzie się tu wszystko, co potrzebne, żeby jadalnia wyglądała olśniewająco. Zdjęcia na panelach PCV to nie tylko artykuł dekoracyjny, ale również powód do odpłynięcia na chwilę myślami.

Zdjęcia z wakacji na panelach PCV

Jest to specjalna opcja dla osób, które pragną czegoś zdecydowanie więcej niż własne zdjęcie z wakacji lub rodzinnego spotkania w antyramie. Wystarczy skorzystać z opcji "Załaduj zdjęcia", która znajduje się na czarnym pasku, na górze naszej strony. Dzięki temu w jadalni będzie można cieszyć się wielkim zdjęcie pamiątkowym z wakacji. Może to być również zwykłe zdjęcie rodzinne, które codziennie będzie przypominać nam wspólnie spędzony czas i chwile beztroski. Jest to również ciekawa alternatywa dla fotografów-amatorów, którzy lubią się chwalić swoimi kompozycjami i marzą o tym, by choć jedna z ich prac została należycie wyeksponowana.

Zalety paneli PCV z nadrukiem

Jest to bardzo ciekawa alternatywa wobec typowych rozwiązań, jakim są antyramy, tapety czy fototapety. Mały ciężar i sprężystość sprawiają, że panele są bardzo łatwe w montażu, a ich eksploatacja nie sprawia najmniejszych problemów. W wypadku zabrudzenia wystarczy tylko je przetrzeć wilgotną szmatką lub chusteczką. Technika druku UV pozwala zachować niezwykłą głębię oraz nasyconą intensywność każdego koloru. Dzięki temu morze na zdjęciu zachowa swój turkusowy kolor, dokładnie taki, jaki zapamiętaliśmy z naszego pobytu w Turcji. Duża elastyczność powoduje, że to rozwiązanie jest stosowane przez rzesze architektów i dekoratorów wnętrz, którzy potrzebują sprawdzonych i skutecznych rozwiązań dla swoich projektów.

Przygotowanie ściany pod panele

Przed samym zakupem i montażem należy wszystko dokładnie wymierzyć. Pusta powierzchnia na ścianie musi zostać oczyszczona i odtłuszczona, a także precyzyjnie zagruntowana. Mały ciężar panelu PCV sprawia, że do jego podwieszenia można użyć dwustronnej taśmy klejącej lub zwykłego kleju montażowego. Klej w swoim składzie nie może jednak zawierać rozpuszczalnika. Szczegółowe informacje znajdują się w specjalnie przygotowanym pliku pdf, który można ściągnąć w kategorii "Instrukcja montażu".

Proces zakupu paneli PCV

Ten krótki, ale istotny proces pozwoli nam przygotować całe zamówienie zgodnie ze wszystkimi wytycznymi podanymi przez klienta. Kiedy wybierzemy już zdjęcia, należy podać rozmiar w centymetrach i wykadrować obszar fotografii, który ma być nadrukowany na panel. Warto również zastanowić się nad grubością materiału, oraz nad tym, czy chcemy dodatkowych efektów na naszej fotografii, bądź jaka ilość otworów, gniazd czy potrzebnego kleju do montażu będzie nam niezbędna. Gotowe zamówienie wysyłamy w ciągu kilku dni przesyłką kurierską. Posiadamy bogatą ofertę produktów foto dekoracyjnych, które zdążyły już przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Panele PCV to doskonały wybór, szczególnie jeśli lubimy eksperymentować z wystrojem pomieszczeń.

OPINIE