Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Przeczytaj co piszą o nas nasi klienci  KLIKNIJ

Polecają nas najlepsze czasopisma:

Informacje

druk z twojego zdjęcia

Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

Panele PCV z nadrukiem do pizzerii

Wystrój w pizzerii to poważna rzecz. Nie można wprowadzić prawdziwie włoskiej atmosfery bez dobrze zaprojektowanych dekoracji. W naszym sklepie internetowym oferujemy ciekawą alternatywę dla zwykłych wiszących obrazów, jakimi są panele PCV z nadrukowanym zdjęciem. Mogą służyć nie tylko jako piękna dekoracja, ale także plansza reklamowa lub informacyjna dla klientów. Ich mała waga i elastyczność powodują, że jest to świetne narzędzie, które zmieni postrzeganie każdego pomieszczenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty zdjęć na panele PCV, w bardzo atrakcyjnych cenach. To świetny wybór dla osób, które cenią sobie oryginalność i indywidualne podejście do wystroju.

 • nr 243322463
 • nr 244361379
 • nr 260810512
 • nr 83212850
 • nr 128848480
 • nr 127459201
 • nr 107609815
 • nr 248220561
 • nr 107609616
 • nr 16603573
 • nr 15155593
 • nr 22209197
 • nr 190255334
 • nr 260131737
 • nr 220639944
 • nr 133398517
 • nr 255573239
 • nr 244634424
 • nr 220365180
 • nr 254865492

Zdjęcia prosto z Włoch w Twojej pizzeri

Istotą każdej pizzerii jest zaprojektowanie dekoracji w taki sposób, żeby klient już od wejścia wiedział, że znalazł się w miejscu, w którym naprawdę dobrze zje. Dlatego tak istotny jest dobór zdjęć, które pomogą przyciągnąć smakoszy włoskiej kuchni. Człowiek je również oczami. Stąd też w specjalnej zakładce znajduje się bogaty zestaw zdjęć, które można zawiesić w pizzerii. Nawiązywać będą do śródziemnomorskiego klimatu. Mogą to być zwykłe zdjęcia pizz, które jednocześnie też posłużą jako doskonała reklama podawanych dań, lub też włoskie miasteczka i ich mieszkańcy ucztujący ze znajomymi przy nakrytym stole, wprowadzając do lokalu domową atmosferę prosto z Półwyspu Apenińskiego.

Własne zdjęcie w pizzeri

Dzięki opcji "Załaduj zdjęcie", która znajduje się w górnej części naszej strony, na panele PCV można nadrukować fotografie lub grafiki własnego autorstwa. Warto zdecydować się na eksperyment z wystrojem, by przyciągnąć nowych klientów. Szczególnie jeśli jesteśmy zapalonymi podróżnikami lub nasz kucharz to autentyczny Włoch. Piękne zdjęcia ze słonecznej Italii, wzbogacone o własne opowieści, zawsze zrobią wrażenie na klientach, a portret zgranej ekipy pracowników lokalu to prawdziwa nobilitacja dla pracowników. Lubimy wiedzieć kto dla nas gotuje. Lubimy dowiedzieć się czegoś o miejscu, z którego pochodzą te wszystkie frykasy.

Zalety paneli PCV z nadrukiem

Wielu renomowanych projektantów oraz architektów podkreśla, że panele PCV to doskonały sposób na zmianę postrzegania każdego pomieszczenia. Są one bardzo lekkie i proste w montażu, a dzięki swojej śliskiej powierzchni czyszczenie ich nie sprawia problemu. Wystarczy lekko zwilżyć szmatkę lub użyć specjalnych wilgotnych chusteczek do ścierania kurzu. Technika druku UV pozwala na zachowanie wysokich właściwości wizualnych zdjęcia. Fotografia wydrukowana na panelu zachowuje żywe kolory i jest bardzo przyjemna w odbiorze.

Przygotowanie ściany w lokalu

Przed zakupem paneli należy wszystko dokładnie wymierzyć, a także oczyścić i odtłuścić ścianę. Żeby pianka PCV nie odpadła od powierzchni, należy ścianę dokładnie zagruntować. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że nic nie spadnie. Dzięki niewielkiej wadze produktu użyć można zwykłego kleju do montażu, lub też taśmy dwustronnej. Więcej informacji znajdziemy w sekcji "Instrukcja montażu", gdzie do ściągnięcia umieściliśmy specjalny plik w formacie pdf, zawierający szczegółową instrukcję.

Jak zamówić panele PCV?

Jest to bardzo prosta czynność, która nie zajmie dużo czasu. Pomoże nam za to przygotować każde zamówienie według wytycznych klienta. Kiedy wybierzemy już zdjęcia, jakie chcielibyśmy powiesić na ścianach pizzerii, należy podać dokładne rozmiary w centymetrach. Należy również zaznaczyć obszar grafiki, który powinien się znaleźć na nadruku. Istotne są również: grubość podkładu, ilość otworów, oraz ewentualnie kleju do montażu. Każde zamówienie realizujemy w ciągu kilku dni, wysyłając je przesyłką kurierską. Żeby zrealizować bardziej skomplikowane i nietypowe projekty, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub na maila z Biurem Obsługi Klienta. W razie wątpliwości nasi doświadczeni pracownicy przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy zamówienia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty artykułów foto dekoracyjnych.

Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz: