druk z twojego zdjęcia

Panele szklane do pokoju dziecka

Pokój dziecka to wyjątkowa przestrzeń, w której Twoja pociecha spędza długie godziny na zabawie z rówieśnikami, rozwijaniu swoich pasji i odrabianiu lekcji. Spraw, aby wnętrze to nabrało niepowtarzalnego klimatu, wybierając jedne z oryginalnych paneli szklanych do pokoju dziecka, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego! Oryginalne elementy dekoracyjne możesz umieścić na ścianach, aby stworzyć kącik pobudzający wyobraźnię, lub też w formie szkieł w szafce znajdującej się w pomieszczeniu. Już chwilę po montażu przestrzeń zostanie optycznie powiększona.

Panele szklane - oryginalny sposób na aranżację pokoju dziecięcego

W SKYCOLOR24 przygotowaliśmy bogaty wybór paneli szklanych przeznaczonych do montażu w pokoju dziecka, wśród których znajdziesz zarówno projekty dedykowane chłopcom, jak i dziewczynkom. Wielokolorowe i urocze propozycje zaskakują znakomitą rozdzielczością i wysoką jakością, za którą odpowiedzialna jest nowoczesna technologia druku UV. Przeniesienie wybranej grafiki na wytrzymałe tworzywo, a następnie zabezpieczenie jej specjalną podklejoną folią lub poliuretanem gwarantuje, że nie straci swojego estetycznego wyglądu nawet przez wiele lat. Oryginalny sposób na dopełnienie przestrzeni najmłodszych członków rodziny został również doceniony przez liczne magazyny z branży dekoracji i aranżacji wnętrz. Wybierając panele szklane do pokoju dziecka zyskujesz tysiące możliwości nadania mu niepowtarzalnego i przytulnego klimatu. Zabawa w tak urządzonym pomieszczeniu stanie się jeszcze przyjemniejsza!

Wszystko, co warto wiedzieć o panelach szklanych do pokoju dziecka

Panele szklane do pokoju dziecka powstają przy wykorzystaniu jednego z najnowocześniejszych ploterów na świecie i bezpiecznej dla zdrowia technologii, która może pochwalić się wieloma międzynarodowymi certyfikatami. Bezpośredni druk UV na tworzywie pozwala na osiągnięcie zaskakującego efektu - grafiki są idealnie odwzorowane, mają znakomitą rozdzielczość i wyróżniają się wysoką odpornością. Tak stworzone panele doskonale radzą sobie z zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi, a nawet kontaktem z wysokimi temperaturami i płynami. Dzięki temu masz pewność, że nawet najbardziej szalone zabawy dziecka nie będą w stanie ich zniszczyć. Ogromną zaletą produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest także ich łatwy i szybki montaż, który przeprowadzisz samodzielnie przy pomocy kleju. Możesz zamówić go razem z wybranymi elementami dekoracyjnymi. W SKYCOLOR24 zadbaliśmy również o to, aby usuwanie zanieczyszczeń z paneli szklanych do pokoju dziecka nie sprawiało najmniejszego problemu. Wytrzymałe tworzywo możesz z powodzeniem czyścić wodą lub popularnymi preparatami.

Elementy dekoracyjne, zaprojektowane z myślą o najmłodszych członkach rodziny

Panele szklane do pokoju dziecka to unikalne elementy dekoracyjne, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o młodszych i starszych pociechach. W dostępnej kolekcji, obejmującej tysiące grafik i fotografii, czekają na Ciebie projekty we wszystkich kolorach tęczy, przedstawiające bohaterów filmów animowanych, zwierzęta lub starannie wykonane rysunki. Możesz zamówić je zarówno w wersji oryginalnej, zachwycającej mnóstwem barw, lub zmienić ich efekt, np. na sepię czy czerń i biel. Nie zapomnieliśmy także o możliwości dopasowania wymiarów paneli szklanych do pokoju dziecka i wyborze właściwego podkładu. W naszej ofercie znajdziesz hartowane tworzywo w wersji standard i premium w dwóch typach - Sky Float o delikatnej, zielonej poświacie oraz Sky OptiDiamond o idealnej przezroczystości. Zlecenia realizujemy w grubościach wynoszących 4 lub 6 milimetrów oraz niestandardowych. Z uwagi na to, że projekty przenosimy na materiały dopiero po otrzymaniu Twojego zamówienia, możesz również zdecydować o liczbie otworów montażowych i ich odpowiedników, dedykowanych gniazdom okrągłym. Dzięki temu przestrzeń nie tylko nabierze niepowtarzalnego klimatu, ale także nie straci swojej funkcjonalności.

OPINIE