druk z twojego zdjęcia

Panel szklany hartowany Owoce motyw

Szukasz elementów dekoracyjnych do zamontowania na ścianie, które świetnie sprawdzą się w trudnych warunkach i dodatkowo będą pięknie wyglądać? Dobrze trafiłeś! W ofercie naszego sklepu internetowego Skycolor24 dostępne są produkty, spełniające oba te kryteria. Panel szklany do kuchni w owoce to jeden z wielu wariantów dostępnych w naszym asortymencie. Dekory różnią się pomiędzy sobą nadrukowaną grafiką, jednakże wszystkie cechuje niezwykła solidność wykonania.

Co wyróżnia panel szklany na tle innych materiałów dekoracyjnych?

Materiał dekoracyjny łączący w sobie cechy umożliwiające jego zamontowanie w problematycznych dla innych tworzyw pomieszczeniach oraz design, będący w stanie odmienić wygląd całego wnętrza? Tak właśnie opisać można panel szklany. Owoce to jedna z wielu propozycji grafik, jakie można na nim umieścić. Będzie ona prezentować się szczególnie dobrze w kuchni, na przykład pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami.

Oferowane przez nas panele szklane do kuchni z grafiką przedstawiającą owoce, wyróżniają się niezwykłą trwałością i odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia. Nie tracą bowiem swoich właściwości pod wpływem temperatury oraz wilgoci. Dzięki temu świetnie sprawdzą się nie tylko w kuchni, ale również w łazience. Panel szklany z motywem owoców można jednak wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu na wiele sposobów – jako zamiennik tapety ściennej, obrazu lub w postaci blatu stołu do jadalni. Niezwykle prosty montaż dodatkowo ułatwia to zadanie.

Co sprawia, że panele szklane owoce są tak trwałe?

Proces powstawania oferowanych przez nasz sklep internetowy paneli szklanych z motywem owoców, odbywa się przy użyciu nowoczesnej technologii wykorzystującej ekologiczny druk UV. Dzięki zastosowaniu laminowania, szkło zyskuje z kolei status bezpiecznego i nie rozsypuje się po stłuczeniu. Ponadto, nasze panele szklane poddawane są procesowi hartowania, co dodatkowo wzmacnia wszystkie wymienione cechy i czyni materiał jeszcze bardziej wytrzymałym.

Panel szklany z nadrukiem owoców fenomenalnie prezentuje się w kuchni. W połączeniu z odpowiednio dopasowanym oświetleniem, będzie koncentrował na sobie całą uwagę. Nawet najbardziej minimalistyczne pomieszczenia zyskają charakter, dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by umieścić panel szklany z nadrukiem przedstawiającym owoce na przykład w salonie. Dodatkowo, umożliwiamy klientom modyfikację każdej grafiki i dostosowanie jej do indywidualnych preferencji.

Panele szklane z motywem owoców

Oferowane przez nas panele szklane to znacznie więcej niż tylko element wystroju wnętrza. To także funkcjonalność i zapewnienie trwałości, mimo eksploatowania materiału nawet w trudnych warunkach. Polska produkcja, stosowanie urządzeń od czołowych producentów w branży oraz nowoczesny nadruk UV, to tylko niektóre z czynników, wpływających na wysoką jakość finalnych produktów w postaci paneli szklanych. Różne rodzaje szkła oraz możliwość zaprojektowania produktu na wymiar, umożliwiają dostosowanie paneli do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do zakupów!

OPINIE