druk z twojego zdjęcia

Panel szklany hartowany Owoce motyw

Stylowa kuchnia i jadalnia? Wybierz fototapety owoce

Fototapeta to rozwiązanie idealne do kuchni i jadalni. Miejsca gdzie przygotowujemy i spożywamy posiłki, są szczególnie narażone na zabrudzenia. W kuchni, gdzie gotujemy bardzo łatwo o przypadkowe pobrudzenie ścian. Ściana pomalowana zwykłą farbą będzie bardzo problematyczna do doczyszczenia. Inaczej jest natomiast z fototapetą. Wystarczy ją przetrzeć wilgotną szmatką. Ponadto, nasze fototapety są bardzo wytrzymałe, stąd ich wysoka odporność na ewentualne uszkodzenia. Jaki wzór wybrać do kuchni? Fototapety owoce będą idealnym rozwiązaniem. Sprawdzą się także w jadalni, na stołówce lub w restauracji. To praktyczne i zarazem efektowne rozwiązanie do każdego wnętrza. Nasze fototapety wyróżniają się doskonałą jakością. Wykonane zawsze z dbałością o detale. Wybieraj spośród kilkudziesięciu modnych i efektownych wzorów. To nie tylko owoce i posiłki, ale też krajobrazy, kwiaty, uliczki, wzory abstrakcyjne i wiele innych ciekawych pomysłów na dekorację domu i mieszkania.

Jaka kolorystyka fototapety do kuchni?

Fototapety z motywem owoców to w większości grafiki bardzo kolorowe, ale wśród naszych propozycji znaleźć też można inne propozycje. Wybór kolorystyki będzie mieć znaczenie dla końcowego efektu aranżacji danego pomieszczenia. Co wybrać do kuchni? Dobrym pomysłem będzie tapeta kolorowa, która ożywi wnętrze. Sprawdzi się tutaj doskonale na przykład fototapeta z wzorem mandarynek i świeżych owoców, albo panorama owoców cytrusowych z miętą i jagodami. Taka fototapeta pasować będzie do kuchni, w których aranżacji dominuje biel. Kolorowe owoce przełamią monotonię i ożywią wnętrze. Jeżeli w aranżacji kuchni zastosowano ciemniejsze barwy – szarości, czernie, to uzupełni je fototapeta przedstawiająca owoce rozpryskujące się w wodzie na szarym tle. Szeroki wybór dostępnych w naszej ofercie grafik pozwoli Ci na dobranie fototapety do każdej aranżacji. Niezależnie od tego, czy Twoja kuchnia urządzona jest w jasnych barwach, czy też w bardziej stonowanych, u nas z pewnością dobierzesz wzór na miarę swoich oczekiwań.

Elegancka fototapeta do jadalni

Spośród fototapet z owocami łatwo wybierzesz też coś do jadalni. Warto zwrócić uwagę na fototapety z cytrynami, które prezentują się bardzo elegancko i świeżo. Podobnie jak te przedstawiające owoce cytrusowe. Taka fototapeta będzie idealna do jadalni, ponieważ wniesie do wnętrza nie tylko odrobinę elegancji, ale też świeżości. Oczywiście nasze fototapety sprawdzą się doskonale nie tylko w jadalni i kuchni, można je z powodzeniem wykorzystać w każdym innym wnętrzu. Będą doskonałe do każdej restauracji i innych miejsc, gdzie spożywamy posiłki. Zachęcamy do zapoznania się z innymi dostępnymi w naszej ofercie wzorami fototapet. To przepiękne grafiki prezentujące rozmaite motywy. Idealne do każdego domu i mieszkania, w którym chcemy uzyskać efektowny wygląd ścian i całej aranżacji. Potrzebujesz fachowej porady przy zakupie, chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym sklepem.

OPINIE