Opinie o Sky color 24
Wspaniale! (5/5)
Opinie:
7 pozytywnych 
0 negatywnych 

Całkowita ocena została obliczona na podstawie  7 opinii zebranych za pośrednictwem serwisu Facebook w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Przeczytaj wszystkie opinie

NEW WEEK -30% NA WSZYSTKO

Druk z Twojego zdjęcia

Wybierz zdjęcie:

Wizualizacje produktu

Ładowanie fotografii...
+
-

Nr zdjęcia: #
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktu?
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
Efekty

Efekty
Efekty
Otwory montażowe
Otwory na gniazda (okrągłe)Rysunek wyślij na: bok@skycolor24.pl
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 49 zł
Ilość

Dodatkowe informacjeZe względu na ograniczenia rozmiaru paczek, dekory, których suma 2 boków przekracza 260cm, będą dzielone na części (nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia sposobu podziału).

Możliwa jest również wysyłka gabarytowa takich paczek w cenie 170zł - po indywidualnym ustaleniu z biurem obsługi klienta.

Nieustannie eksperymentujemy z najnowszymi technologiami, coraz więcej możliwości pozwala nam tworzyć niezwykłe dekoracje ścienne jako alternatywę dla tradycyjnych obrazów i tapet.

Płyta PCV charakteryzuje się lekkością, a naniesione na nią nadruki UV trwałością, fotorealistycznym wyglądem i niesamowitą głębią kolorów.

Niewielka waga obrazu pozwala na ich montaż z wykorzystaniem taśmy dwustronnej.Oferujemy obrazy PCV o różnej grubości, w standardzie w 3 różnych wariantach. Realizujemy również specjalne zamówienia. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz płyty o innej niż podane grubości.
Nasze produkty polecają najpopularniejsze czasopisma z branży dekoracji i aranżacji wnętrz:
polecane dekoracje ścienne