Cudownie, że jesteś tutaj -30% na wszystko

szlak w lesie

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©tarasylo
Nr zdjęcia: #89440501
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 49 zł
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Ilość

Zalety druku na plexi

Obrazy plexi produkowane są poprzez bezpośredni druk pod szkłem akrylowym 2 mm oraz 5 mm. Plexiglass to czyste kolory z ochroną UV i zdjęcia akrylowe w dowolnym rozmiarze. Tego typu wydruki mają wiele funkcji – między innymi ozdoby biurowe, lobby, a także znaki.

Charakterystyczne dla obrazów na plexi jest szykowne piękno szła akrylowego z nadzwyczajnym efektem głębi oraz nieporównana szczegółowość i trwałość obrazów. Już wydruk na 2 milimetrowym szkle jest wysokiej jakości. Poza tym akryl o grubości 2 mm ma skromną wagę w zestawieniu do 5 mm, dzięki czemu lżej go zainstalować. Grubość akrylu nie rzutuje na jakość druku. Dla formatów większych niż 1 metr poleca się użycie ekstra uchwytów lub ramki wokół obwodu obrazu. Za to grubość pięciu mm dostarcza niemałą głębię optyczną obrazu.

Dodatkowe informacjeZe względu na ograniczenia rozmiaru paczek, dekory, których suma 2 boków przekracza 260cm, będą dzielone na części (nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia sposobu podziału).

Możliwa jest również wysyłka gabarytowa takich paczek w cenie 170zł - po indywidualnym ustaleniu z biurem obsługi klienta.

Wykorzystywana jest do tworzenia tablic i szyldów, znalazła swoje zastosowanie również w aranżacji wnętrz jako materiał, z którego wykonuje się efektowne dekoracje ścienne.

Plexi (pleksi glass) w połączeniu z bezpośrednim nadrukiem UV pozwala na tworzenie niezwykle nowoczesnych i estetycznych dekorów o niesamowitej głębi kolorów i ciekawym połyskującym efekcie.

Można je wykorzystać zarówno wewnątrz budynku do dekoracji wnętrz, jak też na zewnątrz w formie reklamy. Nadruk wykonywane jest od wewnętrznej strony płyt, które różnią się grubością – im płyta jest grubsza, tym trwalsza, a efekt bardziej imponujący.

Dodatkowo krawędzie plexi są oszlifowane, a chcąc uzyskać jeszcze bardziej oryginalną dekorację, możesz podświetlić ją taśmą LED.

Można stosować w łazienkach, kuchniach, pokojach i innych pomieszczeniach wewnątrz. Materiał nadaje się również do montowania na zewnątrz.