Cudownie, że jesteś tutaj -30% na wszystko

Drinki i napoje na rustykalnym tle

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©anaumenko
Nr zdjęcia: #260191503
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 49 zł
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Ilość

Zalety druku na plexi

Obrazy plexi realizowane są poprzez bezpośredni druk pod szkłem akrylowym 2 mm oraz 5 mm. Plexiglass to wyraźne kolory z ochroną UV i zdjęcia akrylowe w dowolnym wymiarze. Takiego typu wydruki oferują dużą liczbę zastosowań – między innymi ozdoby biurowe, lobby, a także znaki i szyldy.

Charakterystyczne dla obrazów na plexi jest eleganckie piękno szła akrylowego z nadzwyczajnym efektem głębi oraz nieporównana szczegółowość i trwałość obrazów. Nawet wydruk na dwu milimetrowym szkle jest wysokiej jakości. Przy tym akryl o grubości dwóch mm ma niedużą wagę porównując do 5 mm, przez co lżej go zainstalować. Grubość akrylu nie oddziałuje na jakość wydruku. Odnośnie formatów większych niż jeden metr radzimy użycie dodatkowych uchwytów lub ramki wkoło obwodu obrazu. Natomiast grubość 5 mm gwarantuje dużą głębię optyczną obrazu.

Dodatkowe informacjeZe względu na ograniczenia rozmiaru paczek, dekory, których suma 2 boków przekracza 260cm, będą dzielone na części (nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia sposobu podziału).

Możliwa jest również wysyłka gabarytowa takich paczek w cenie 170zł - po indywidualnym ustaleniu z biurem obsługi klienta.

Wykorzystywana jest do tworzenia tablic i szyldów, znalazła swoje zastosowanie również w aranżacji wnętrz jako materiał, z którego wykonuje się efektowne dekoracje ścienne.

Plexi (pleksi glass) w połączeniu z bezpośrednim nadrukiem UV pozwala na tworzenie niezwykle nowoczesnych i estetycznych dekorów o niesamowitej głębi kolorów i ciekawym połyskującym efekcie.

Można je wykorzystać zarówno wewnątrz budynku do dekoracji wnętrz, jak też na zewnątrz w formie reklamy. Nadruk wykonywane jest od wewnętrznej strony płyt, które różnią się grubością – im płyta jest grubsza, tym trwalsza, a efekt bardziej imponujący.

Dodatkowo krawędzie plexi są oszlifowane, a chcąc uzyskać jeszcze bardziej oryginalną dekorację, możesz podświetlić ją taśmą LED.

Można stosować w łazienkach, kuchniach, pokojach i innych pomieszczeniach wewnątrz. Materiał nadaje się również do montowania na zewnątrz.