Srebrno białe lilie z elementami złota na czarnym tle.

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©Helen Trupak
Nr zdjęcia: #349957270
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 249 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość
Kup teraz zapłać za 30 dni paypro

Panele szklane w domu

Wśród wielu interesujących opcji, jakie można wykorzystać w dekoracji domu, bezkonkurencyjne miejsce zajmują panele szklane. Rozwój technologii druku cyfrowego oraz zaawansowane metody obróbki z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie sprawiły, że możemy dzisiaj bezproblemowo i stosunkowo niewielkim kosztem zaprojektować prawdziwie imponujące panele szklane.

Estetyka i użyteczność

Dekory szklane zazwyczaj trafiają w przestrzeń pomiędzy półkami i blatem w kuchni oraz do łazienki, ale bynajmniej nie są to wyłączne ulokowanie, gdzie mogą się pojawić. Takie panele są bardzo wytrzymałe i wielofunkcyjne, ze względu na to, że stworzone są z hartowanego szkła, które można zabarwić zasadniczo w wybrany sposób. Uzyskiwane kolory i wzory są nieomal niezniszczalne dzięki zastosowania do ich osłony specjalnych żywic epoksydowych, które wprowadzają na ich powierzchni dodatkową warstwę ochronną, chroniącą ponadto przed promieniami UV. Co warto wiedzieć, na panelu mogą zostać zamieszczone zasadniczo dowolnie wybrane wzory, co pozwala nam w sposób całkowity sterować estetyką wnętrza.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Szkło to ceniony materiał budowlany i dekoracyjny, którego potencjał coraz bardziej odkrywamy dzięki nowoczesnym technologiom. Technika druku UV na szkle zyskuje popularność wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).
OPINIE