Wiosenne kwiaty na rozmytym tle

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©pomiti
Nr zdjęcia: #283003821
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 249 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość
Kup teraz zapłać za 30 dni paypro

Panele szklane na ścianę

Pośród licznych ozdób na ścianę, jakie mogą znajdować się w kuchniach i łazienkach, a jak również w innych pomieszczeniach domu lub biura, wyjątkowo pożytecznie uwydatniają się panele szklane. Mogą one być kompletnie przezroczyste, oferować jakąkolwiek barwę lub gradient, też posiadać bardzo wielopłaszczyznowy wzór na praktykach porównywalnych do fototapet.

Tafla szkła, czyli inaczej dekor szklany, to nadzwyczajna dekoracja wszędzie tam, gdzie dopełniające rozproszenie światła jest plusem. Takim terenem jest choćby płaszczyzna pomiędzy szafkami i blatem w kuchni, ale też cała niewielka łazienka, w której wszelkie rozproszenie światła zapewni nam dopełniające metry kwadratowe, choćby jeśli dostępne tylko optycznie. Panele wykonane ze szkła stanowczo uzupełniają dostępne dla nas rozwiązania aranżacji wnętrza przyzwalają nam na uzyskanie w zasadzie dowolnego efektu, który w dodatku jest bardzo odporny na działanie wszelkiego rodzaju czynników mechanicznych (uderzenia), jak również wilgoci. Panele nie przebarwiają się i można je dowolnie myć i szorować.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Szkło to ceniony materiał budowlany i dekoracyjny, którego potencjał coraz bardziej odkrywamy dzięki nowoczesnym technologiom. Technika druku UV na szkle zyskuje popularność wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).
OPINIE