Cudownie, że jesteś tutaj -30% na wszystko

Delikatne liście na różowawym tle.

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©Rawpixel.com
Nr zdjęcia: #270134736
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 125 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość

Panele szklane na ścianę

Pośród licznych ozdób na ścianę, jakie mogą być używane w kuchniach i łazienkach, a także w innych pomieszczeniach domu lub biura, wyjątkowo pomyślnie odznaczają się panele szklane. Mogą one być zupełnie transparentne, oferować jakąkolwiek barwę lub gradient, także mieć mocno zawiły wzór na regułach adekwatnych do fototapet.

Tafla szkła, czyli dekor szklany, to wspaniała dekoracja wszędzie tam, gdzie dopełniające rozpraszanie światła jest plusem. Takim miejscem jest choćby powierzchnia pomiędzy szafkami i blatem w kuchni, ale też cała nieduża łazienka, w której każde rozproszenie światła zagwarantuje nam nadprogramowe metry kwadratowe, choćby jeśli osiągalne tylko optycznie. Panele wykonane ze szkła kategorycznie pomnażają przystępne dla nas metody aranżacji wnętrza umożliwiają nam na uzyskanie w zasadzie dowolnego efektu, który w dodatku jest bardzo odporny na działanie wszelkiego rodzaju czynników mechanicznych (uderzenia), jak również wilgoci. Panele nie przebarwiają się i można je dowolnie myć i szorować.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Potencjał wielu materiałów wciąż jest nie do końca wykorzystany, odkrywamy go wraz z pojawianiem się coraz nowszych technologii. Szkło od wieków jest cenionym materiałem budowlanym i dekoracyjnym, który nam służy do produkcji oryginalnych i efektownym dekoracji ściennych nazywanych panelami szklanymi. Technika bezpośredniego druku UV na szkle jest stosunkowo nowa, jednak bardzo szybko zyskała uznanie wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, na powierzchni pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów. Nowym ostatnio coraz modniejszym trendem, jest stosowanie paneli szklanych z grafiką, jako wypełnienie nad kominkiem – dobrze dobrana kompozycja pozwala uzyskać ciekawy efekt architektoniczny, jednocześnie zapewniając trwałość i łatwość czyszczenia oraz obsługi.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).