Cudownie, że jesteś tutaj -30% na wszystko

Liście monstery, bananowca i paproci. Swobodnie rozmieszczone na białym tle.

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©lisima
Nr zdjęcia: #269539397
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 125 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość

Panele szklane w domu

Wśród wielu niebanalnych możności, jakie można użyć w dekoracji domu, wysokie miejsce zajmują panele szklane. Rozwój technologii druku cyfrowego oraz zaawansowane metody obróbki z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie sprawiły, że możemy dzisiaj bezproblemowo i stosunkowo niedrogo tworzyć szczerze boskie panele szklane.

Estetyka i użyteczność

Dekory szklane zazwyczaj trafiają w przestrzeń pomiędzy półkami i blatem w kuchni oraz do łazienki, ale bynajmniej nie są to wyłączne ulokowanie, w którym mogą się pojawić. Nasze panele są wysoce wytrzymałe i wielofunkcyjne, ponieważ wyprodukowane są z hartowanego szkła, które jesteśmy w stanie zafarbować zasadniczo w jakikolwiek sposób. Uzyskiwane kolory i wzory są praktycznie niezniszczalne dzięki zastosowania do ich prewencji specjalnych żywic epoksydowych, które generują na ich powierzchni uzupełniającą warstwę ochronną, zabezpieczającą również przed promieniami UV. Warto wiedzieć, na panelu mogą zostać zamieszczone w zasadzie którekolwiek wzory, co pozwala nam w sposób zupełny kierować estetyką wnętrza.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Potencjał wielu materiałów wciąż jest nie do końca wykorzystany, odkrywamy go wraz z pojawianiem się coraz nowszych technologii. Szkło od wieków jest cenionym materiałem budowlanym i dekoracyjnym, który nam służy do produkcji oryginalnych i efektownym dekoracji ściennych nazywanych panelami szklanymi. Technika bezpośredniego druku UV na szkle jest stosunkowo nowa, jednak bardzo szybko zyskała uznanie wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, na powierzchni pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów. Nowym ostatnio coraz modniejszym trendem, jest stosowanie paneli szklanych z grafiką, jako wypełnienie nad kominkiem – dobrze dobrana kompozycja pozwala uzyskać ciekawy efekt architektoniczny, jednocześnie zapewniając trwałość i łatwość czyszczenia oraz obsługi.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).