Obraz olejny Claude Moneta, przedstawiający rzekę.

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©weris7554
Nr zdjęcia: #235086425
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 249 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość
Kup teraz zapłać za 30 dni paypro

Panele szklane na ścianę

W gronie mnogich ozdób ściennych, jakie mogą pojawić się w kuchniach i łazienkach, a na dodatek w innych pomieszczeniach domu lub biura, mocno pomyślnie odróżniają się panele szklane. Mogą one być kompletnie przejrzyste, oferować wybraną barwę lub gradient, jak również mieć mocno wielopłaszczyznowy wzór na zasadach analogicznych do fototapet.

Tafla szkła, inaczej mówiąc dekor szklany, to wspaniała ozdoba wszędzie tam, gdzie dopełniające rozproszenie światła jest walorem. Takim miejscem jest choćby przestrzeń między szafkami i blatem w kuchni, ale też cała nieduża łazienka, w której każde rozproszenie światła zapewni nam uzupełniające metry kwadratowe, nawet jeśli dostępne tylko optycznie. Panele stworzone ze szkła zdecydowanie uzupełniają osiągalne dla nas środki aranżacji wnętrza przyzwalają nam na uzyskanie w zasadzie dowolnego efektu, który w dodatku jest bardzo odporny na działanie wszelkiego rodzaju czynników mechanicznych (uderzenia), jak również wilgoci. Panele nie przebarwiają się i można je dowolnie myć i szorować.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Szkło to ceniony materiał budowlany i dekoracyjny, którego potencjał coraz bardziej odkrywamy dzięki nowoczesnym technologiom. Technika druku UV na szkle zyskuje popularność wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).
OPINIE