Abstrakcyjna biała krata 3D na czarnym tle.

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©GooD_WiN
Nr zdjęcia: #214033853
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 249 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość
Kup teraz zapłać za 30 dni paypro

Panele szklane w domu

Wśród wielu ciekawych wyborów, jakie można zastosować w wystroju domu, wyjątkowe miejsce zajmują panele szklane. Rozwój technologii druku cyfrowego oraz zaawansowane metody obróbki z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie sprawiły, że możemy dzisiaj łatwo i stosunkowo małym kosztem utworzyć naprawdę cudowne panele szklane.

Estetyka i użyteczność

Dekory szklane często trafiają w przestrzeń pomiędzy szafkami i blatem w kuchni oraz do łazienki, ale wcale nie są to jedyne ulokowanie, w którym mogą się pojawić. Nasze panele są mocno wytrzymałe i wszechstronne, ze względu na to, że wyprodukowane są z hartowanego szkła, które jesteśmy w stanie pokryć kolorem na dobrą sprawę w wybrany sposób. Wypracowane kolory i wzory są praktycznie niezniszczalne z powodu zastosowania do ich prewencji specjalnych żywic epoksydowych, które tworzą na ich powierzchni uzupełniającą warstwę ochronną, chroniącą ponadto przed promieniami UV. Warto wiedzieć, na panelu mogą pojawić się prawie jakiekolwiek wzory, co pozwala nam w sposób bezgraniczny sterować estetyką wnętrza.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Szkło to ceniony materiał budowlany i dekoracyjny, którego potencjał coraz bardziej odkrywamy dzięki nowoczesnym technologiom. Technika druku UV na szkle zyskuje popularność wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).
OPINIE