Szary jasny marmur kamień tekstura tło

Wizualizacje produktu

+ Dodaj do ulubionych
Ładowanie fotografii...
+
-
Autor: ©skarie
Nr zdjęcia: #211642472
Powiększ zdjęcie
Wyszukaj podobne
  • Modyfikacje graficzne możliwe po kontakcie z BOK
  • Napis Adobe Stock nie będzie widoczny na wydruku
Wybierz produkt
Wybierz rodzaj produktuNie wiesz co wybrać? Kliknij tutaj
Laminat
Szerokość [cm]
max: cm
x
Wysokość [cm]
max: cm
Maksymalny rozmiar wydruku z tego kadru to: cm
Kadr
Standard
Kadr
EFEKTY
OPCJE DODATKOWE
Cena: 0zł
Cena: 0zł
+ koszt dostawy 249 zł
Czas dostawy: 14-21 dni roboczych
Ilość
Kup teraz zapłać za 30 dni paypro

Panele szklane na ścianę

Pośród mnogich dekoracji ściennych, jakie mogą pojawić się w kuchniach i łazienkach, a ponadto w innych pomieszczeniach domu lub biura, bardzo pożytecznie wyróżniają się panele szklane. Mogą one być kompletnie czyste, oferować sprecyzowaną barwę lub gradient, ponadto posiadać bardzo wielopłaszczyznowy wzór na regułach podobnych do fototapet.

Tafla szkła, inaczej mówiąc dekor szklany, to genialna ozdoba wszędzie tam, gdzie esktra rozproszenie światła jest wartością. Takim miejscem jest chociażby powierzchnia między szafkami i blatem w kuchni, lecz też cała niewielka łazienka, gdzie każde rozproszenie światła udzieli nam dopełniające metry kwadratowe, nawet jeśli osiągalne tylko optycznie. Panele stworzone ze szkła bezsprzecznie poszerzają osiągalne dla nas sposoby aranżacji wnętrza tworzą możliwość nam na uzyskanie w zasadzie dowolnego efektu, który w dodatku jest bardzo odporny na działanie wszelkiego rodzaju czynników mechanicznych (uderzenia), jak również wilgoci. Panele nie przebarwiają się i można je dowolnie myć i szorować.

Dodatkowe informacje

Panel szklany - dekory szklane do kuchni i łazienki

Nadruk na szkle

Szkło to ceniony materiał budowlany i dekoracyjny, którego potencjał coraz bardziej odkrywamy dzięki nowoczesnym technologiom. Technika druku UV na szkle zyskuje popularność wśród projektantów i entuzjastów niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich. Najczęściej panele szklane stosuje się w kuchni, pomiędzy wiszącymi szafkami i blatem kuchennym. Doskonale prezentują się ponadto w łazience jako szklane ścianki w kabinach prysznicowych, a także w salonie, sypialni czy biurze w formie dekoracyjnych szkieł w szafach i szklanych ściennych obrazów.

Nasze możliwości:

• Dowolne wycinanie szkła metodą CNC, skosy, otwory, nie stanowią dla nas żadnego problemu.

• Grafika wykonana jest od strony wewnętrznej szkła, a następnie laminowana 2 warstwami folii – powstające w ten sposób szkło – tzw. SVG – jest szkłem bezpiecznym, które w przypadku stłuczenia i tak pozostaje w całości (trzyma go folia).
OPINIE